Ψυχαγωγία

Η ερωτική εξομολόγηση του Γιώργου Μερκή στην Άντρα Κυριάκου (ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Μερκής κάνει δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Άντρεα Κυριάκου και ..."στάζει μέλι".

Ο ίδιος ανέβασε ένα κολάζ από σημαντικές στιγμές της ζωής τους και με λόγια αγάπης μίλησε για την γυναίκα του και μητέρα του παιδιού του. Συγκεκριμένα έγραψε

My SUPER wife is a SUPER mum and she is doing everything SUPER. I love you Andrea Kyriakou

Δείτε την συγκεκριμένη φωτογραφία 

Επόμενο άρθρο

H Eλένη Μενεγάκη μας αποκαλύπτει το ...καμαρίνι της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γεμάτο ρούχα και παπούτσια το "Παλάτι" της Ελένης
23/03/2019 - 14:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άντρεα Κυριάκου: Το τρυφερό στιγμιότυπο με τον μικρό Λαμπρινό (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον μικρό στην αγκαλιά της
29/06/2019 - 13:54

Μερκής-Κυριάκου: Οι πρώτες λεξούλες του γιου τους και η αδυναμία στον μπαμπά

Το γλυκό στιγμιότυπο του μικρού Λαμπρινού που μοιράστηκαν δημόσια
24/06/2019 - 10:40

Επίσημο: Μερκής για ακόμη ένα χρόνο στον ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ ανακοίνωσε την επέκταση της συνεργασίας του με τον Γιώργο Μερκή
30/05/2019 - 09:48

Οι χλιδάτες διακοπές Γιώργου Μερκή - Άντρεας Κυριάκου στην... Ibiza(ΦΩΤΟ)

Δείτε το πολυτελές ξενοδοχείο που βρίσκονται και τις στιγμές χαλάρωσης
28/05/2019 - 18:58

Οι αποδράσεις γνωστών Κυπρίων ανήμερα των εκλογών (ΦΩΤΟ)

Οι προορισμοί που επέλεξαν εντός και εκτός της Κύπρου
26/05/2019 - 14:52

Άντρεα Κυριάκου-Γιώργος Μερκής: Βάφτισαν τον γιο τους στην Αθήνα! (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από τη βάφτιση του μικρού Λαμπρινού
25/05/2019 - 23:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει τμήμα της λεωφόρου Καλλιπόλεως λόγω εργασιών

Η Αστυνομία προτρέπει τους οδηγούς να τηρούν τον Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας

Στους 40 βαθμούς θα "σκαρφαλώσει" ο υδράργυρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 09:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ