Ψυχαγωγία

Η εξομολόγηση της Μπάρμπα για το θάνατο της αδερφής της:"Έχω ανάγκη υποστήριξης"

Η Βάνα Μπάρμπα μίλησε πρώτη φορά για τον θάνατο της αδερφής της και τις αποφάσεις που πήρε για τα επαγγελματικά της. 

Η αδερφή της ηθοποιού, "έφυγε" από τη ζωή στα μέσα Ιουλίου και σε συνέντευξή της στο "Πρωινό" αναφέρθηκε στις δύσκολες στιγμές που βιώνει. Η ηθοποιός μίλησε με συγκινητικά λόγια για την αδερφή της και τόνισε πως έχει ανάγκη υποστήριξης 

«Ο καρκίνος είναι μία μάστιγα, πλέον δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί εγώ έχω ανάγκη υποστήριξης…  Ο πόνος σε κάνει να θέλεις να μείνεις μόνος σου… Είπα στους φίλους μου ότι «μη με παρεξηγείτε. Χρειάζομαι χρόνο με τον εαυτό μου. Αποφάσισα να μην δουλέψω, να μην κάνω τίποτα από τα σχέδια που είχα για το χειμώνα. Θα είμαι με το παιδί μου γιατί η Φαίδρα πηγαίνει στην Τρίτη Λυκείου και ετοιμαζόμαστε για το Πανεπιστήμιο… Ευτυχώς που το κορίτσι μου δεν φεύγει φέτος από το σπίτι, γιατί δε θα άντεχα να μην την βλέπω. Δε θα άντεχα αν έφευγε η Φαίδρα τώρα για σπουδές, θα ένιωθα έρημη…»

Επόμενο άρθρο

Η εξομολόγηση του Δάκη για τον καρκίνο: "Μου είχαν πει ότι έχω 6 μήνες ζωής..."

Όσα δήλωσε ο τραγουδιστής για την περιπέτεια με την υγεία του
19/09/2019 - 13:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θρήνος στην ΑΕΛ για τη φίλη της ομάδας Ελένη

Το «αντίο» της ομάδας της Λεμεσού στην νεαρή φίλη της ομάδας
18/10/2019 - 16:44

"Έσβησε" για πάντα το χαμόγελο της 26χρονης Έλενας Νικολάου (ΦΩΤΟ)

Άφησε την τελευταία της πνοή σε νοσοκομείο της Γερμανίας όπου νοσηλευόταν
18/10/2019 - 14:29

"Μεμονωμένο περιστατικό" ο θάνατος της 4χρονης Σάρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο θεράπων ιατρός του άτυχου παιδιού μίλησε στον Alpha Κύπρου για το τραγικό τέλος
09/10/2019 - 15:36

Την έλλειψη πρωτοκόλλου για νεκροτομές "αναδεικνύει" ο θάνατος της 4χρονης Σάρα

Στη Νομική Υπηρεσία ρίχνει το "μπαλάκι" ο ιατροδικαστής Μάριος Ματσάκης
09/10/2019 - 13:52

Ανατροπή στην υπόθεση θανάτου της 4χρονης Σάρα και αίτημα για νεκροτομή στη σορό

Αναβάλλεται η εξόδιος ακολουθία που επρόκειτο να ψαλεί στο Λιοπέτρι για το μικρό αγγελούδι
09/10/2019 - 10:16

Με λευκές μπλούζες το τελευταίο αντίο στη μικρή Σάρα που "έσβησε" στο Μακάρειο

Η παράκληση της οικογένειας για όσους θα παραστούν στην κηδεία του άτυχου κοριτσιού
08/10/2019 - 14:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι προβλέπει για τους επόμενους μήνες ο Διευθυντής της Μετεωρολογικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολιάζει τα έντονα καιρικά φαινόμενα που καταγράφονται στην Κύπρο

"Θέλω να με θάψουν στον τάφο όπου βρίσκεται ο πατέρας μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά τα επόμενα σχέδια του 79χρονου Ελληνοκύπριου που μετακόμισε στον Λάρνακα Λαπήθου

Αιγυπτιακό αλιευτικό πλοίο εντοπίστηκε εντός της Κυπριακής ΑΟΖ

Στο Βασιλικό οδηγείται από τη Λιμενική Αστυνομία για περαιτέρω διερεύνηση
Ελλάδα

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Μετανάστες πυρπόλησαν αυτοκίνητα και τραυμάτισαν αστυνομικό στη Μάλτα

Πήραν τον έλεγχο του κέντρου κράτησης - Τα βίαια επεισόδια ξέσπασαν την περασμένη νύκτα

Τσαβούσογλου: Έδωσε διορία 35 ωρών στους Κούρδους μαχητές

"Εάν δεν αποχωρήσουν η επιχείρηση στη Συρία θα συνεχιστεί"

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/10/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ