Ψυχαγωγία

Η εξομολόγηση της Μπάρμπα για το θάνατο της αδερφής της:"Έχω ανάγκη υποστήριξης"

Η Βάνα Μπάρμπα μίλησε πρώτη φορά για τον θάνατο της αδερφής της και τις αποφάσεις που πήρε για τα επαγγελματικά της. 

Η αδερφή της ηθοποιού, "έφυγε" από τη ζωή στα μέσα Ιουλίου και σε συνέντευξή της στο "Πρωινό" αναφέρθηκε στις δύσκολες στιγμές που βιώνει. Η ηθοποιός μίλησε με συγκινητικά λόγια για την αδερφή της και τόνισε πως έχει ανάγκη υποστήριξης 

«Ο καρκίνος είναι μία μάστιγα, πλέον δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί εγώ έχω ανάγκη υποστήριξης…  Ο πόνος σε κάνει να θέλεις να μείνεις μόνος σου… Είπα στους φίλους μου ότι «μη με παρεξηγείτε. Χρειάζομαι χρόνο με τον εαυτό μου. Αποφάσισα να μην δουλέψω, να μην κάνω τίποτα από τα σχέδια που είχα για το χειμώνα. Θα είμαι με το παιδί μου γιατί η Φαίδρα πηγαίνει στην Τρίτη Λυκείου και ετοιμαζόμαστε για το Πανεπιστήμιο… Ευτυχώς που το κορίτσι μου δεν φεύγει φέτος από το σπίτι, γιατί δε θα άντεχα να μην την βλέπω. Δε θα άντεχα αν έφευγε η Φαίδρα τώρα για σπουδές, θα ένιωθα έρημη…»

Επόμενο άρθρο

Η εξομολόγηση του Δάκη για τον καρκίνο: "Μου είχαν πει ότι έχω 6 μήνες ζωής..."

Όσα δήλωσε ο τραγουδιστής για την περιπέτεια με την υγεία του
19/09/2019 - 13:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Απεβίωσε ο Πρόεδρος της ΕΟΕ, Γιάνες Κοτσίγιαντσιτς

Ο Πρόεδρος των Ευρωπαϊκών Ολυμπιακών Επιτροπών απεβίωσε σε ηλικία 78 ετών
02/06/2020 - 19:14

Θρήνος στην Ιταλία, νεκροί σε αεροπορικό δυστύχημα δύο Ιταλοί κολυμβητές

Τραγική είδηση από την Ιταλία για το θάνατο των δύο αθλητών
01/06/2020 - 10:04

Celebrities ανά το παγκόσμιο ζητούν δικαιοσύνη για τον θάνατο του Floyd (ΦΩΤΟ)

Τα οργισμένα μηνύματα που δημοσίευσαν μέσα από τα μέσα κοινωνική δικτύωσης
31/05/2020 - 16:10

Ένας χρόνος από τον θάνατο του Ζάρλα: Tο συγκινητικό μήνυμα της μαμάς του (ΦΩΤΟ)

"Ραγίζει καρδιές" το κείμενο που μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
31/05/2020 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνω κάτω οι συγκοινωνίες: Φωνάζουν για μεθόδευση οι εταιρείες λεωφορείων (VID)

Προειδοποιούν πως θα προχωρήσουν σε περαιτέρω μέτρα

Ζωή σε παρακολούθηση: Η εμπειρία ενός κρατούμενου με ηλεκτρονικό βραχιόλι (VID)

Η τοποθέτηση, οι όροι του μέτρου που οδήγησε και σε αποσυμφόρηση των φυλακών

Πρόταση ΟΚΥπΥ για γιατρούς: «Χάθηκαν» στην μετάφραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Έχουν θέσει ως τελικό χρονοδιάγραμμα ολοκλήρωσης του διαλόγου την ερχόμενη Τρίτη
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

Τη χρήση μάσκας σε δημοσίους χώρους συνιστά ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

Παρότρυνε τις Κυβερνήσεις να ενθαρρύνουν τους πολίτες να φορούν υφασμάτινη μάσκα

Η Ευρώπη ανοίγει πλήρως τα εσωτερικά της σύνορα έως το τέλος Ιουνίου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα τηλεδιάσκεψη των 27 ΥΠΕΣ-Τι θα ισχύσει για υπηκόους τρίτων χωρών

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 05/06/2020 - 23:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ