Ψυχαγωγία

"Η Κατερίνα Στικούδη είναι έγκυος" - Η απάντηση, το ξέσπασμα και τα...κιλά!

Η Κατερίνα Στικούδη είναι "έγκυος".

Μια είδηση που την διαβάζουμε συχνά σε ιστοσελίδες lifestyle περιεχομένου καθώς και σε τηλεοπτικές εκπομπές. Στις...νέες φήμες που τη θέλουν να περιμένει το πρώτο της παιδί απάντησε για πρώτη φορά  η Κατερίνα Στικούδη, μιλώντας στην εφημερίδα Reallife, δείχνοντας τον εκνευρισμό της:

«Όποτε πλησιάζουν οι γιορτές εγώ δε μπορώ να φάω μια σοκολάτα; Κάθε Χριστούγεννα γεννάω… έλεος!»

;lm

Μάλιστα η ίδια δήλωσε στην εφημερίδα πως προς το παρόν θέλει να επικεντρωθεί στα επαγγελματικά της μιας και αυτά που θέλει ακόμη να κάνει είναι πολλά και δε νιώθει έτοιμη να γίνει μητέρα.

 

Επόμενο άρθρο

Πέννυ Φοινίρη: Απάντησε πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον...Χριστόδουλο Μαρτά

"Ναι, είμαι ερωτευμένη...Λάμπω" - Οι φήμες, η απάντηση και η "χημεία" στη Φαμίλια
16/12/2019 - 10:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κορομηλά - Μπάρμπα: "Πόλεμος" χωρίς τέλος και οι...δηλώσεις "φωτιά" (ΦΩΤΟ)

Τηλεοπτική μάχη ανάμεσα στις δυο - Διαδοχικές δηλώσεις που θα συζητηθούν
08/01/2020 - 11:27

Η απάντηση... respect του Μανέ για το σπασμένο του κινητό

Ο αστέρας της Λίβερπουλ έκανε τους επικριτές του να... σωπάσουν
06/01/2020 - 17:20

"H Hλιάνα Παπαγεωργίου είναι...έγκυος"-Οι φήμες και όλη η αλήθεια για πρώτη φορά

Ο έρωτας με τον Snik και τα δημοσιεύματα για το επόμενο βήμα στη σχέση τους
05/01/2020 - 15:06

"Με αγάπη Χριστιάνα": Ποιος συνεργάτης της εκπομπής περιμένει παιδί; (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία που ανακοινώνει την χαρμόσυνη είδηση και οι ευχαριστίες στο...2019
30/12/2019 - 19:51

Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε εγκυμονούσα μετά από τροχαίο στον αυτοκινητόδρομο

Σύμφωνα με την Αστυνομία, η οδηγός απώλεσε τον έλεγχο του οχήματός της
11/12/2019 - 13:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τη χρυσή τομή σε σχέση με τα κίνητρα των ειδικών ιατρών ψάχνει ο Υπουργός Υγείας

Θα συναντηθεί με ΟΚΥΠΥ και Συντεχνίες κυβερνητικών ιατρών για τα ανοικτά θέματα

Προέκταση του χεριού των παιδιών στην Κύπρο τα τάμπλετ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάστιγα της εποχής με τους γονείς να καταφεύγουν σε παιδοψυχολόγους

Ελεύθερος αναμένεται να αφεθεί ο ποδοσφαιριστής που συνελήφθη για στημένα

Φαίνεται να έγινε μπέρδεμα με τα υπό διερεύνηση στοιχεία της UEFA
Ελλάδα

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»

Μακελειό σε ταβέρνα στην Αθήνα με ένα νεκρό

Άγνωστοι μπούκαραν σε ταβέρνα και πυροβόλησαν τρία άτομα

Στις Βρυξέλλες τη Δευτέρα ο Δένδιας για ενημέρωση για τις εξελίξεις στη Λιβύη

Θα συμμετάσχει στο Συμβούλιο Εξωτερικών Υποθέσεων της ΕΕ.
Διεθνή

Κατάπαυση του πυρός αποφάσισαν οι ηγέτες στη Διάσκεψη του Βερολίνου για τη Λιβύη

Συμφώνησαν στην τήρηση του εμπάργκο όπλων και στον τερματισμό της στρατιωτικής παρέμβασης

Τζόνσον για Λιβύη: Μπορούμε να στείλουμε παρατηρητές να επιτηρούν την εκεχειρία

"Προς το παρόν δεν υπάρχει κατάπαυση του πυρός ενόψει"

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/01/2020 - 06:00DIVIDED