Ψυχαγωγία

Η Μενεγάκη φόρεσε ροζ μπικίνι και μας δείχνει τον κήπο της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

ΗΕλένη Μενεγάκη επέστρεψε στον “παράδεισό” της, στο κυκλαδίτικο νησί της Άνδρου μετά τις επαγγελματικές υποχρεώσεις που είχε στην Αθήνα, με τα γυρίσματα, διαφημιστικού spot.

Η παρουσιάστρια βρέθηκε στο σπίτι της στην Άνδρο, πλησίον της ξενοδοχειακής μονάδας του ανδρός της, Μάκη Παντζόπουλου, και φορώντας ροζ μπικίνι και παρεό ποζάρει στον κήπο τους.

Ένας τεράστιος κήπος γεμάτος φυτά, δέντρα και δεντρίλια και με παγκάκια ανάμεσα,… Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες στο gallery που ακολουθεί

Δείτε την φωτογραφία και όσα έγραψε μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

Άντρεα Κυριάκου: "Όταν ο Μερκής κρεμάσει τα παπούτσια του θα..."

Αποκάλυψε το πρώτο πλάνο τους μετά το τέλος της καριέρας του
02/08/2020 - 13:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

M. Iωάννου: Η πόζα με κόκκινο μπικίνι και οι...καλοσχηματισμένοι κοιλιακοί(ΦΩΤΟ)

Δεν παραλείπει να φροντίζει, να γυμνάζει και να διατηρεί το σώμα της
08/08/2020 - 12:34

E. Ολυμπίου: Με μπικίνι...μας δείχνει το καλλίγραμμο σώμα που διαθέτει (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές λίγο πριν την έναρξη της ερχόμενης σεζόν
07/08/2020 - 13:17

Μπροστά από τις κάμερες ξανά η Μενεγάκη - Για ποιο λόγο επέστρεψε στην Αθήνα

Τα γυρίσματα και η αποχώρηση στενή της συνεργάτιδα
31/07/2020 - 13:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/08/2020 - 08:4524 ΩΡΕΣ