Ψυχαγωγία

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους διέκοψε την ροή της εκπομπής για να μεταφέρει ένα μήνυμα στον Χάρη!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια παρόλο που βρέθηκε στο κανάλι του Alpha Κύπρου παρενέβη μέσω βίντεο κλήσης για να μεταφέρει ένα μήνυμα στον συνεργάτη της Χάρη Παπαθεοχάρους αφού όπως ανέφερε το Σαββατοκύριακο βρέθηκε στην Πάφο και ο κόσμος της ζητούσε περισσότερες έρευνες!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Χατζίδου... το έριξε στο χορό παρέα με τον Ετεοκλή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της ξεσάλωσε στον χορό αγκαλιά με τον σύντροφο της
18/06/2019 - 15:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικόλας Κυριάκου: "Όταν έχασα τη μητέρα μου δεν είχα κανέναν..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο Κύπριος τραγουδιστής για το νέο του τραγούδι και τη συνεργασία με τον Φοίβο
18/10/2019 - 17:43

Σάββας Πούμπουρας: Αποκάλυψε πότε θα γεννήσει η σύζυγος του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγορά σπιτιού στην Κύπρο και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/10/2019 - 17:13

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος, το τρίτο άτομο που μετέφερε γεγονότα,τα μηνύματα που αντάλλαξαν και το παρασκήνιο
15/10/2019 - 17:02

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κεραυνός προκάλεσε πυρκαγιά σε δασική έκταση της Λεμεσού

Παραμένουν στο σημείο δυνάμεις του Τμήματος Δασών για περίπτωση αναζωπυρώσεων

Καρέ καρέ η επιχείρηση διάσωσης της 40χρονης στον Ακάμα

Μετά απο περίπου 2 ώρες η μεταφορά της στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

"Ο κ. Τόρα πρέπει να καταδικάσει σθεναρά τη βία"

Σκληρή απάντηση του Σάντσεθ στον Τόρα: "η Καταλονία δεν είναι νόμιμη"

Ερντογάν: Αν δεν εφαρμοστεί η συμφωνία συνεχίζουμε τους βομβαρδισμούς στη Συρία

"Όπως προηγουμένως έμαθαν τί εστί τουρκικό έθνος στην Κύπρο...θα το μάθουν ξανά"

Ανακοινώθηκε ο επίσημος αριθμών των συλλήψεων στη Βαρκελώνη

Στους 182 οι τραυματίες, νέο δημοψήφισμα ζητάει ο Τόρα

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/10/2019 - 20:20ALPHA NEWS