Ψυχαγωγία

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους διέκοψε την ροή της εκπομπής για να μεταφέρει ένα μήνυμα στον Χάρη!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια παρόλο που βρέθηκε στο κανάλι του Alpha Κύπρου παρενέβη μέσω βίντεο κλήσης για να μεταφέρει ένα μήνυμα στον συνεργάτη της Χάρη Παπαθεοχάρους αφού όπως ανέφερε το Σαββατοκύριακο βρέθηκε στην Πάφο και ο κόσμος της ζητούσε περισσότερες έρευνες!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Χατζίδου... το έριξε στο χορό παρέα με τον Ετεοκλή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της ξεσάλωσε στον χορό αγκαλιά με τον σύντροφο της
18/06/2019 - 15:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους-Εφραίμ: Αυτό είναι το Face App του ζευγαριού που αξίζει να δεις...

Πώς θα είναι σε είκοσι χρόνια το αγαπημένο ζευγάρι της showbiz;
20/07/2019 - 12:04

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 64χρονο για υπόθεση παιδικής πορνογραφίας

Μιλούσε σε δωμάτια επικοινωνίας με σκοπό τη σεξουαλική κακοποίηση παιδιών
Ελλάδα

Νεκρός ο γιος γνωστού επιχειρηματία μετά από τροχαίο ατύχημα

Ο 23χρονος ξέφυγε από την πορεία του και «καρφώθηκε» σε στύλο της ΔΕΗ

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα
Διεθνή

Ισχυρή απάντηση και κυρώσεις για τους S-400 στην Τουρκία ζητεί ο Μενέντεζ

Απογοήτευση εκφράζουν οι Δημοκρατικοί για τη στάση που τηρεί ο Τραμπ

"Οι ΗΠΑ υπονομεύουν την παγκόσμια στρατηγική σταθερότητα" λέει το ΥΠΑΜ της Κίνας

Το Στέιτ Ντιπάρτμεντ ενέκρινε πρόσφατα την πιθανή πώληση όπλων αξίας 2,2 δις δολαρίων

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ