Ψυχαγωγία

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους διέκοψε την ροή της εκπομπής για να μεταφέρει ένα μήνυμα στον Χάρη!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια παρόλο που βρέθηκε στο κανάλι του Alpha Κύπρου παρενέβη μέσω βίντεο κλήσης για να μεταφέρει ένα μήνυμα στον συνεργάτη της Χάρη Παπαθεοχάρους αφού όπως ανέφερε το Σαββατοκύριακο βρέθηκε στην Πάφο και ο κόσμος της ζητούσε περισσότερες έρευνες!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Χατζίδου... το έριξε στο χορό παρέα με τον Ετεοκλή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της ξεσάλωσε στον χορό αγκαλιά με τον σύντροφο της
18/06/2019 - 15:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλάει πρώτη φορά για την πρόταση γάμου
05/04/2020 - 10:34

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

X. Αριστοτέλους: To απίστευτο περιστατικό με την...κόρη της και το φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη περιπέτεια που είχαν την πρωταπριλιά
02/04/2020 - 16:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Θα κάνουμε τα πρώτα γενέθλια του γιου μου σε καραντίνα"

Πώς βιώνει το καθεστώς απομόνωσης μαζί με δυο μικρά παιδιά;
02/04/2020 - 11:08

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φαίδωνας: "Κάποιοι γιατροί μας γέμισαν με πλαστά χαρτιά ασθενείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιτήδειους και μαύρη αγορά καταγγέλλει ο Δήμαρχος της Πάφου

Θετική στον κορωνοϊό βρέθηκε 16χρονη στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ολοκληρώνεται αύριο η μαζική δειγματοληψία

Στη μάχη κατά του κορωνοϊού και η εφαρμογή "ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εφαρμογή έχει την ικανότητα να καταγράφει τις τοποθεσίες που έχει επισκεφτεί ο χρήστης
Ελλάδα

Στους 79 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα

Τα συνολικά κρούσματα ανέρχονται πλέον στα 1755

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Ο "πόλεμος της μάσκας" στην εποχή του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντολή Τραμπ να σταματήσει η εξαγωγή προς Καναδά και Λατινική Αμερική

Στην Εντατική μεταφέρθηκε ο Μπόρις Τζόνσον

"Είχε δυσκολία στην αναπνοή" - Τα μηνύματα συμπαράστασης στον Βρετανό Πρωθυπουργό

Ξεπέρασαν τις 30 χιλιάδες τα κρούσματα κορωνοϊού στην Τουρκία

Σε νοσοκομεία μετατρέπονται το αεροδρόμιο Ατατούρκ και το αεροδρόμιο στο Σανζάκτεπε

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/04/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ