Ψυχαγωγία

Η Σίσσυ Χρηστίδου απαντά στις φήμες που την θέλουν ξανά ερωτευμένη!

Διέψευσε τις φήμες που την θέλουν να είναι ξανά μαζί με πρώην σύντροφο της, η Σίσσυ Χρηστίδου. 

Τις τελευταίες μέρες υπήρχε έντονη φημολογία ότι η παρουσιάστρια είναι ξανά ερωτευμένη μετά τον χωρισμό της από τον Θοδωρή Μαραντίνη με τον πρώην σύντροφο της, Χρήστο Γκάλη. Η Σίσσυ Χρηστίδου στη σημερινή εκπομπή της με αφορμή ένα θέμα που προβλήθηκε για τα ζευγάρια της showbiz που χώρισαν αλλά και εκείνα που επανασυνδέθηκαν η παρουσιάστρια έκανε μια αποκάλυψη για τη δική της προσωπική ζωή. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

"Θα πω ένα παράδειγμα γιατί με προκαλείται. Γράφτηκε κάτι για μένα μέσα στην εβδομάδα, τέτοιου τύπου, που αφορούσε έναν άνθρωπο που υποτίθεται ότι είναι πρώην σχέση μου και επανασυνδέθηκα και εγώ δεν τον ξέρω τον κύριο αυτόν. Έψαχνα να βρω ποιος είναι ο άνθρωπος αυτός, δεν τον ξέρω"

Επόμενο άρθρο

Σάκης Ρουβάς:Το φιλί στην Ζυγούλη και το μήνυμα που στέλνει σε όλους τους άντρες

H τρυφερή ανάρτηση του τραγουδιστή μαζί με τη σύζυγο του
27/10/2019 - 14:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άγγελος Μπράτης: "Είμαι gay! Ο καθένας κάνει ό,τι θέλει στην προσωπική του ζωή"

Η αποκάλυψη για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις και όσα ανέφερε για το bullying που βίωσε
25/01/2020 - 14:19

Σίσσυ Χρηστίδου: Ταξίδι στη χώρα του Άγιου Βασίλη με σκοπό…να τον βρει (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόδραση της παρουσιάστριας και οι...συνταξιδιώτες της
28/12/2019 - 15:30

Δημήτρης Γκουτζαμάνης:Η δουλειά που έμεινε απλήρωτος και ο ιδανικός έρωτας(ΦΩΤΟ)

Οι οικονομικές δυσκολίες και απαντά αν έχει υπάρξει το..τρίτο πρόσωπο
16/12/2019 - 19:38

Αδειάζει τον Ουγγαρέζο η Σίσσυ Χρηστίδου: “Δεν με συμπαθεί…με έχει κάνει μπλοκ”

Το μπλοκ του παρουσιαστή και τα...συλλυπητήρια που δεν δόθηκαν ποτέ
16/12/2019 - 08:36

Στόλισε οικογενειακώς χωρίς...Μαραντίνη η Σίσσυ Χριστίδου (ΦΩΤΟ)

«Και του χρόνου παιδιά!!! #MerryChristmas» έγραψε στη λεζάντα της στο Instagram
26/11/2019 - 10:22

Η Έλλη Κοκκίνου απαντά πρώτη φορά για το unfollow που έκανε στην Σίσσυ Χρηστίδου

Οι δημοσιογράφοι επέμεναν για μια απάντηση και η τραγουδίστρια ξεκαθάρισε!
22/11/2019 - 09:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπερχείλισε και το όγδοο φράγμα της Πάφου

Το φράγμα Μαυροκόλυμπου που παρέχει νερό ύδρευσης σε μια μεγάλη περιοχή

Αυτό είναι το πλάνο δράσης για αντιμετώπιση κρουσμάτων του κοροναϊού στην Κύπρο

Πως θα ανταποκριθούν οι Ιατρικές Υπηρεσίες του Υπουργείου Υγείας σε τέτοιο ενδεχόμενο
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

Κουβάλησε στους ώμους του το φέρετρο θύματος του σεισμού ο Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε το πρόγραμμά του και μετέβη στην σεισμόπληκτη επαρχία Ελαζίγ

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 20:20ALPHA NEWS