Ψυχαγωγία

Η Ζέτα Μακρυπούλια ποζάρει με μπικίνι και...εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Η Ζέτα Μακρυπούλια ποζάρει με μπικίνι σε πισίνα και εντυπωσιάζει τους followers της με το σούπερ καλοκαιρινό στιγμιότυπο. Η παρουσιάστρια αφού ολοκλήρωσε τα γυρίσματα της εκπομπής «Ρουκ Ζουκ» εκμεταλλεύτηκε τον ελεύθερο της χρόνο προκειμένου να κάνει τις βουτιές της παρέα με τους αγαπημένους φίλους της, Νίκο Μουτσινά και Ματίνα Νικολάου. Η Ζέτα Μακρυπούλια φαίνεται να φοράει ένα υπέροχο καφέ εμπριμέ μπικίνι. «Βρέχει αλλά δεν πειράζει! Καλοκαίρι είναι!!!!», έγραψε.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε τις φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Depp - Heard: Τετ α τετ στο δικαστήριο για συκοφαντική δυσφήμιση (ΦΩΤΟ)

Εμφανίστηκαν με μαντήλια στα πρόσωπά τους
08/07/2020 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

M. Iωάννου: Η πόζα με κόκκινο μπικίνι και οι...καλοσχηματισμένοι κοιλιακοί(ΦΩΤΟ)

Δεν παραλείπει να φροντίζει, να γυμνάζει και να διατηρεί το σώμα της
08/08/2020 - 12:34

E. Ολυμπίου: Με μπικίνι...μας δείχνει το καλλίγραμμο σώμα που διαθέτει (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές λίγο πριν την έναρξη της ερχόμενης σεζόν
07/08/2020 - 13:17

Η Μαρία Φιακά ποζάρει με μαγιό και "κόβει την ανάσα" (ΦΩΤΟ)

Το μαγιό που επέλεξε, κολάκευε ακόμη περισσότερο την σιλουέτα της
05/08/2020 - 16:28

Bίβιαν Κανάρη: Ποζάρει με μπικίνι στη παραλία μαζί με την...καλύτερη παρέα(ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές στο νησί
04/08/2020 - 16:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/08/2020 - 08:4524 ΩΡΕΣ