Ψυχαγωγία

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα, στο πλαίσιο της Eurovision και κατά την παραμονή της στο Ισραήλ, υπεβλήθη σε τεστ DNA, ώστε να μάθει με λεπτομέρειες την εθνολογική και φυλετική της καταγωγή. Η ίδια έπαθε σοκ μπροστά στην κάμερα όταν άκουσε το αποτέλεσμα. Αποτέλεσμα που η ίδια δεν περίμενε να ακούσει αφού σοκαρίστηκε. Η Ελένη Φουρέιρα, σύμφωνα με το τεστ DNA, είναι κατά 68,9% ελληνικής καταγωγής!

Συγκεκριμένα ανέφερε:

68,9% Ελληνίδα και Νοτιοιταλίδα.

Αλήθεια; Ιταλίδα; Δεν είχα ιδέα! Περίμενε! Είμαι σχεδόν 70% Ελληνίδα; Θα βάλω τα κλάματα! Δεν είμαι Ελληνίδα, μεγάλωσα στην Ελλάδα. Αλλά νιώθω Ελληνίδα επειδή έχω την ίδια νοοτροπία. Από νότια Ιταλία; Τι να πω;

Δείτε το σχετικό απόσπασμα αλλά και τα άλλα ποσοστά καταγωγής

Επόμενο άρθρο

Απίστευτο!Δείτε ποια παγκοσμίου star της μουσικής ακολούθησε την...Φουρέιρα-ΦΩΤΟ

Η Λατίνα σταρ που "σημάδεψε" μια ολόκληρη εποχή με τα τραγούδια και της σειρές της
20/05/2019 - 19:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα... έγινε εκφωνήτρια ποδοσφαιρικού αγώνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κατάφερε η εκρηκτική τραγουδίστρια σε αυτό τον ρόλο;
15/10/2019 - 16:21

Η Ελένη Φουρέιρα ξεκαθαρίζει αν θα πάει στην Eurovision με την Ισπανία!

Η... γνωριμία με την Τζένιφερ Λόπεζ και όλα όσα δήλωσε η εκρηκτική τραγουδίστρια
14/10/2019 - 17:14

Το συγκινητικό μήνυμα της Ελένης Φουρέιρα και η έκκληση για βοήθεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοφιλής τραγουδίστρια στο πλευρό της 8χρονης Αλεξίας
13/10/2019 - 13:16

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

Ξανά στην Eurovision η Φουρέιρα; Μάθετε ποια χώρα της έκανε πρόταση

Μετά την τεράστια επιτυχία που σημείωσε την πρώτη φορά δέχτηκε ξανά πρόταση από άλλη χώρα
21/09/2019 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε αστυφύλακα από τους "Αδιάφθορους" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεσκέπασαν συνάδελφο τους αστυνομικό και του φόρεσαν χειροπέδες

Υπόθεση παιδικής πορνογραφίας: Στα 11 τα θύματα του 42χρονου λογιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντόπισαν και άλλα παιδάκια να απεικονίζονται γυμνά πέραν των έξι αγοριών

Αναγκαστική προσγείωση αεροπλάνου στην Πάφο αντί στη Λάρνακα λόγω κακοκαιρίας

Αεροσκάφος με 217 επιβάτες προερχόμενο από τη Βόρεια Μακεδονία
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

Έσεξ: Πολλά τα ερωτηματικά που καλείτε να λύση η Βρετανική Αστυνομία

Βρέθηκαν 39 πτώματα μεταξύ τους και ένας ανήλικος σε φορτηγό

Άρση όλων των κυρώσεων που επιβλήθηκαν στην Τουρκία ανακοίνωσε ο Τραμπ

"Ορισμένοι Αμερικανοί στρατιώτες θα παραμείνουν στη Συρία"

Συνοριακά φυλάκια στα σύνορα με την Τουρκία θα εγκαταστήσει η Δαμασκός

Δημιουργούνται στο πλαίσιο του μνημονίου αμοιβαίας κατανόησης στη συνάντηση του Σότσι

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/10/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ