Ψυχαγωγία

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα, στο πλαίσιο της Eurovision και κατά την παραμονή της στο Ισραήλ, υπεβλήθη σε τεστ DNA, ώστε να μάθει με λεπτομέρειες την εθνολογική και φυλετική της καταγωγή. Η ίδια έπαθε σοκ μπροστά στην κάμερα όταν άκουσε το αποτέλεσμα. Αποτέλεσμα που η ίδια δεν περίμενε να ακούσει αφού σοκαρίστηκε. Η Ελένη Φουρέιρα, σύμφωνα με το τεστ DNA, είναι κατά 68,9% ελληνικής καταγωγής!

Συγκεκριμένα ανέφερε:

68,9% Ελληνίδα και Νοτιοιταλίδα.

Αλήθεια; Ιταλίδα; Δεν είχα ιδέα! Περίμενε! Είμαι σχεδόν 70% Ελληνίδα; Θα βάλω τα κλάματα! Δεν είμαι Ελληνίδα, μεγάλωσα στην Ελλάδα. Αλλά νιώθω Ελληνίδα επειδή έχω την ίδια νοοτροπία. Από νότια Ιταλία; Τι να πω;

Δείτε το σχετικό απόσπασμα αλλά και τα άλλα ποσοστά καταγωγής

Επόμενο άρθρο

Απίστευτο!Δείτε ποια παγκοσμίου star της μουσικής ακολούθησε την...Φουρέιρα-ΦΩΤΟ

Η Λατίνα σταρ που "σημάδεψε" μια ολόκληρη εποχή με τα τραγούδια και της σειρές της
20/05/2019 - 19:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα... χορεύει στους ρυθμούς του νέου της τραγουδιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό βίντεο που δημοσίευσε η εκρηκτική τραγουδίστρια μαζί με τον κολλητό της
15/07/2019 - 14:42

Η Shakira "έφαγε τη σκόνη" της...Φουρέιρα με το χορό στο νέο της τραγούδι-ΒΙΝΤΕΟ

Κυκλοφόρησε το "Loquita" και έγινε νούμερο ένα στις τάσεις σε λίγες ώρες
06/07/2019 - 12:43

Ελένη Φουρέιρα-Αλμπέρτο Μποτία: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ στην παραλία! (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές στιγμές για το ζευγάρι μακριά από τις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις
03/07/2019 - 13:51

"Τρελάθηκαν" και αποθέωσαν την Ελένη Φουρέρια στα Mad Awards (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε η εντυπωσιακή αλλαγή στα μαλλιά της για τις ανάγκες του show
28/06/2019 - 11:05

Η Ελένη Φουρέιρα "έβαλε φωτιά" στον Κατακλυσμό του Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αποθεώθηκε από χιλιάδες κόσμου και έκλεψε τις εντυπώσεις
17/06/2019 - 12:42

"Fuego" και ο Υπουργός Υγείας για χάρη της...κόρης του (ΦΩΤΟ)

Απόλαυσε το εντυπωσιακό act της Ελένης Φουρέιρα στον Πρωταρά και σέλφαρε στα social media
17/06/2019 - 12:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο καιρός στη Λάρνακα δεν θυμίζει σε τίποτα Ιούλιο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βροχές, καταιγίδες και συσσώρευση νερού στο οδόστρωμα

Μπήκαν οι κατσίκες στον αυτοκινητόδρομο

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Για 2μιση χρόνια στη φυλακή 35χρονος για το θάνατο του Βρετανού στην Πέγεια

Χτύπησε δύο πεζούς με αποτέλεσμα το θάνατο του ενός και τον τραυματισμό του άλλου
Ελλάδα

Ελεύθερη η Ρένα Δούρου μετά την απολογία της για της πλημμύρες στη Μάνδρα

"Ο σεβασμός στη μνήμη των νεκρών και στην οδύνη των οικείων τους απαιτεί πράξεις"

Αυτός είναι ο 27χρονος δολοφόνος της Αμερικανίδας βιολόγου στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορώ να ελέγξω τη μανία μου" είπε ο  καθ' ομολογίαν δολοφόνος

Αυτός είναι ο νέος Πρόεδρος της Βουλής των Ελλήνων

Με ρεκόρ ψήφων εξελέγη στο αξίωμα ο Κώστας Τασούλας
Διεθνή

Νέες προειδοποιήσεις Μπαρνιέ προς Βρετανία για το "no deal" στο Brexit

Θα πρέπει να αντιμετωπίσει τις συνέπειες εφόσον επιλέξει αυτή την οδό.

Δεν αλλάζει στάση ο Σαλβίνι για το μεταναστευτικό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εργαζόμαστε για να δημιουργηθεί ένας σθεναρός μεσογειακός άξονας"

Παραδόθηκε στις φλόγες στούντιο κινουμένων σχεδίων στην Ιαπωνία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και δεκάδες τραυματίες είναι ο απολογισμός της πυρκαγιάς

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ