Ψυχαγωγία

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Η συνεργασία της χρονιάς για τα κυπριακά δεδομένα είναι γεγονός!

Ένα αχτύπητο δίδυμο που λατρέψαμε από τις κοινές τηλεοπτικές αλλά και θεατρικές εμφανίσεις του, έρχεται να συναντηθεί αυτή τη φορά και....μουσικά, σε ένα ντουέτο έκπληξη.

Ο αγαπημένος stand up comedian Λούης Πατσαλίδης, αφήνει για λίγο τη σάτιρα και ως καλλίφωνος πιάνει το μικρόφωνο και ξεκινά το...ραπ και το λάτιν.

 Ο λόγος; Ο καλός του φίλος και επί χρόνια συνεργάτης, Τεύκρος Νεοκλέους, με τον οποίο θα πειραματιστούν σε νέα μονοπάτια και θα ενώσουν την δημιουργικότητά τους.

Οι δυο τους θα κυκλοφορήσουν ένα νέο τραγούδι, το οποίο θα ονομάζεται "Άβυσσος" σε στίχους Λούη Πατσαλίδη και μουσική Τεύκρου Νεοκλέους.  Λίγο ακόμα υπομονή και την απροσδόκητη μουσική συνεργασία θα έχουμε την ευκαιρία να την απολαύσουμε επί σκηνής, στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show".

 

Επόμενο άρθρο

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαστε με την Θεοφανία Παπαθωμά, την οποία γαμ...ε και εκτιμούμε"
25/06/2019 - 11:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους και ο Λούης....μαζί ξανά επί σκηνής - Όλες οι λεπτομέρειες

Η συνάντηση των δυο παρουσιαστών και οι εκπλήξεις
28/01/2020 - 10:23

Απίστευτη "κόντρα" Λούη - Τεύκρου για τα μάτια ξανθιάς παρουσιάστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Tα "λακάκια" του τραγουδιστή που γοητεύουν και η...ζήλεια του stand up - comedian
25/01/2020 - 13:47

Δημητρίου: "Δουλεύει ψιλό γαζί" τον...Τρύφωνος - Η ξεκαρδιστική φάρσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Mετά το "ξέσπασμα" δεν θα πιστεύετε ποιά ήταν η αντίδραση του γνωστού παρουσιαστή
25/01/2020 - 12:32

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Άντζελας Δημητρίου στον...Τάσο Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

H "Λαίδη" τρολάρει τον αυστηρό παρουσιαστή και ο ίδιος δεν το παίρνει χαμπάρι
22/01/2020 - 17:55

To απίστευτο τρολ του Λούη στην...Κατερίνα Καινούργιου για το "κουβερτοπάπλωμα"

"Έσκισε" για μια ακόμη Παρασκευή ο γνωστός stand up comedian
18/01/2020 - 12:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνεχίζει να καταζητεί 49χρονο για υπόθεση διάρρηξης η Αστυνομία (ΦΩΤΟ)

Έχει εξασφαλιστεί δικαστικό ένταλμα σύλληψης εναντίον του

ΥΠΠΑΝ: Έκανε τα αποκαλυπτήρια των προτομών των Βασίλη Μιχαηλίδη και Κώστα Μόντη

"Μέσα από τη σύγχυση των καιρών, παρηγοριά και ελπίδα μας στέκει πάντα η παράδοση μας"
Ελλάδα

Mε το βλέμμα στραμμένο στην τουρκική προκλητικότητα η συνάντηση Μακρόν-Μητσοτάκη

Στη Γαλλική πρωτεύουσα συναντώνται αυτή την ώρα οι δύο ηγέτες

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ σημειώθηκε νότια της Ρόδου

Η σεισμική δόνηση είχε επίκεντρο 85χλμ νοτιοανατολικά της Καρπάθου

«Έπεσαν» Instagram, Messenger και Facebook

Προβλήματα αναφέρουν οι χρήστες των μέσων και στην Ελλάδα
Διεθνή

Βουλευτές στην Αίγυπτο ζητούν την ακύρωση ελεύθερων συναλλαγών με την Τουρκία

Για να προστατεύσουν την τοπική αγορά από επιβλαβείς τουρκικές πρακτικές ντάμπινγκ

ΗΒ: Σε καραντίνα για δύο εβδομάδες οι Βρετανοί που επέστρεψαν από τη Γουχάν

Η Βρετανική κυβέρνηση θα πραγματοποιήσει πτήση εκκένωσης για όσους Βρετανούς θέλουν

Κοροναϊός: Έτοιμο σε χρόνο «ρεκόρ» το πρώτο νοσοκομείο στην Κίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το κτήριο χιλίων κλινών εξοπλίστηκε μέσα σε δύο 24ωρα

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 29/01/2020 - 17:30DEAL