Ψυχαγωγία

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Η συνεργασία της χρονιάς για τα κυπριακά δεδομένα είναι γεγονός!

Ένα αχτύπητο δίδυμο που λατρέψαμε από τις κοινές τηλεοπτικές αλλά και θεατρικές εμφανίσεις του, έρχεται να συναντηθεί αυτή τη φορά και....μουσικά, σε ένα ντουέτο έκπληξη.

Ο αγαπημένος stand up comedian Λούης Πατσαλίδης, αφήνει για λίγο τη σάτιρα και ως καλλίφωνος πιάνει το μικρόφωνο και ξεκινά το...ραπ και το λάτιν.

 Ο λόγος; Ο καλός του φίλος και επί χρόνια συνεργάτης, Τεύκρος Νεοκλέους, με τον οποίο θα πειραματιστούν σε νέα μονοπάτια και θα ενώσουν την δημιουργικότητά τους.

Οι δυο τους θα κυκλοφορήσουν ένα νέο τραγούδι, το οποίο θα ονομάζεται "Άβυσσος" σε στίχους Λούη Πατσαλίδη και μουσική Τεύκρου Νεοκλέους.  Λίγο ακόμα υπομονή και την απροσδόκητη μουσική συνεργασία θα έχουμε την ευκαιρία να την απολαύσουμε επί σκηνής, στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show".

 

Επόμενο άρθρο

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαστε με την Θεοφανία Παπαθωμά, την οποία γαμ...ε και εκτιμούμε"
25/06/2019 - 11:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το “Λούης Night Show” κάνει comeback με καλεσμένο...κορυφαίο καλλιτέχνη (ΦΩΤΟ)

Ενθουσιασμένος ο stand up – comedian για τον καλλιτέχνη που θα του κάνει “ποδαρικό”
18/09/2020 - 15:25

Λούης Πατσαλίδης: "Δεν έχω κόντρα με κανέναν" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός stand up comedian στην Στέλλα Στυλιανού
17/09/2020 - 19:11

Το "Γιασεμί" έφτασε μέχρι και τις ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "πρέσβειρα" της κυπριακής μουσικής παράδοσης με τις μοναδικές ερμηνείες
10/09/2020 - 10:22

Αυτό το τραγούδι δεν δέχθηκε να πει η Θεοδωρίδου και έγινε μεγάλη επιτυχία μετά

Ευτυχώς είπε τον “Χαρτοπόλεμο” και την συγχωρούμε...
22/08/2020 - 13:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εμπρησμό "βλέπουν" οι Αρχές πίσω από τη φωτιά σε δυο οχήματα στη Λεμεσό

Υπέστησαν εκτεταμένες ζημιές λόγω της πυρκαγιάς

"Έπεσαν" οι πρώτες καταγγελίες για τους πανηγυρισμούς από οπαδούς της Ομόνοιας

Ταυτοποιήθηκαν πέντε πρόσωπα από κλειστά κυκλώματα

Αλλάζει από αύριο το καιρικό σκηνικό

Πτώση θερμοκρασίας και βροχές προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία
Ελλάδα

Και δεύτερος νεκρός από τη σφοδρή κακοκαιρία στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αττική, Κορινθία και Αργολίδα αναμένεται να χτυπήσει ο «Ιανός»

Μια νεκρή και δυο αγνοούμενοι από το φονικό πέρασμα της κακοκαιρίας "Ιανός"

Εικόνες καταστροφής και προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω των σφοδρών βροχοπτώσεων

Δένδιας: Δεν επιθυμούμε να επιβληθούν τώρα κυρώσεις, αλλά να υπάρχουν εκεί

Ο ΥΠΕΞ της Ελλάδας ζήτησε να υπάρξει μια προετοιμασία της λίστας κυρώσεων από την Ε.Ε.
Διεθνή

30.697.825 κρούσματα, ο νεότερος απολογισμός της πανδημίας

Στις ΗΠΑ εξακολουθούν να καταγράφονται τα περισσότερα περιστατικά της νόσου Covid-19

Πάνω από 2% αυξήθηκαν φέτος οι γυναικοκτονίες στο Μεξικό

Το φαινόμενο έχει πυροδοτήσει κλιμάκωση των διαδηλώσεων εναντίον της Κυβέρνησης

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 13:00ALPHA NEWS