Ψυχαγωγία

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανάμεσα στα άτομα που έκανε unfollow ο παρουσιαστής τον τελευταίο καιρό και η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα", Χριστιάνα Αριστοτέλους! 

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής η Χριστιάνα κατάλαβε ότι ανήκει και εκείνη στα άτομα που έκανε unfollow ο Δημήτρης Ουγγαρέζος και χωρίς δισταγμό ξεκαθάρισε οn air τι έχει συμβεί μεταξύ τους δηλώνοντας: 



"Όταν έχεις μια πολύ καλή σχέση με τον άλλο και σε κάνει επειδή έτσι του ήρθε σκέφτεσαι "μήπως δεν είχαμε καλή σχέση;". Για να τελειώνει η κουβέντα να σας πω γιατί με έκανε unfollow. Όταν έγινε η κουβέντα με τον Ουγγαρέζο και τον Καπουτζίδη κάποιος του μετέφερε ότι δεν τον υποστήριξα.... Στη συγκεκριμένη περίπτωση εγώ είχα πει ξεκάθαρα ότι κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι έχει γίνει και ότι για να τα πει αυτά που είπε έτσι ήταν... αλλά δεν ξέρεις τι έχει προηγηθεί. Κάποιος του είχε μεταφέρει τα πράγματα όπως ήθελε και του έστειλα μήνυμα και του είπα "Το έχεις δει ή σου το έχουν πει και μου είπε ότι του έχουν πει"...Του είπα δες το και αν έχεις παράπονο τα ξαναλέμε...εε...δεν τα ξαναείπαμε!"

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα... έγινε εκφωνήτρια ποδοσφαιρικού αγώνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κατάφερε η εκρηκτική τραγουδίστρια σε αυτό τον ρόλο;
15/10/2019 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους: Η on air έκπληξη της μικρής Μελίνας στο φινάλε της εκπομπής (VID)

Η συγκίνηση της παρουσιάστριας λίγο πριν αποχαιρετήσει (για φέτος) το τηλεοπτικό κοινό
10/07/2020 - 18:02

Η Αριστοτέλους παίζει τένις και είναι πιο... sexy από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Εν ώρα άθλησης μας δείχνει τις ικανότητές της στο γήπεδο
11/06/2020 - 20:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: Κατασβέστηκε η φωτιά που ξέσπασε πλησίον του Λυκείου Λατσιών

Η πυρκαγιά κατέκαψε δυο δεκάρια χαμηλής άγριας βλάστησης

Σοβαρό τροχαίο στην Πάφο με επτά τραυματίες

Στο σημείο έσπευσαν ασθενοφόρα για τη μεταφορά τους στο νοσοκομείο.

Αρχιεπίσκοπος για Αγία Σοφία: Οι Τούρκοι θα παραμείνουν απολίτιστοι και άξεστοι

"Αν είμαστε ενωμένοι, μπορούμε να υπερβούμε όλες τις δυσκολίες"
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

Επιμένει ο Ερντογάν: "Η Αγία Σοφία είναι εσωτερικό ζήτημα της Τουρκίας"

Η παρέμβαση Πάπα Φραγκίσκου και Αρχιεπισκόπου Αθηνών

Μεγάλη θλίψη εκφράζει ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας για την απόφαση για Αγιά Σοφιά

"Από την Καθέδρα του Αγίου Μάρκου προσευχόμαστε να πρυτανεύσει η λογική"

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 16:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ