Ψυχαγωγία

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανάμεσα στα άτομα που έκανε unfollow ο παρουσιαστής τον τελευταίο καιρό και η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα", Χριστιάνα Αριστοτέλους! 

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής η Χριστιάνα κατάλαβε ότι ανήκει και εκείνη στα άτομα που έκανε unfollow ο Δημήτρης Ουγγαρέζος και χωρίς δισταγμό ξεκαθάρισε οn air τι έχει συμβεί μεταξύ τους δηλώνοντας: 



"Όταν έχεις μια πολύ καλή σχέση με τον άλλο και σε κάνει επειδή έτσι του ήρθε σκέφτεσαι "μήπως δεν είχαμε καλή σχέση;". Για να τελειώνει η κουβέντα να σας πω γιατί με έκανε unfollow. Όταν έγινε η κουβέντα με τον Ουγγαρέζο και τον Καπουτζίδη κάποιος του μετέφερε ότι δεν τον υποστήριξα.... Στη συγκεκριμένη περίπτωση εγώ είχα πει ξεκάθαρα ότι κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι έχει γίνει και ότι για να τα πει αυτά που είπε έτσι ήταν... αλλά δεν ξέρεις τι έχει προηγηθεί. Κάποιος του είχε μεταφέρει τα πράγματα όπως ήθελε και του έστειλα μήνυμα και του είπα "Το έχεις δει ή σου το έχουν πει και μου είπε ότι του έχουν πει"...Του είπα δες το και αν έχεις παράπονο τα ξαναλέμε...εε...δεν τα ξαναείπαμε!"

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα... έγινε εκφωνήτρια ποδοσφαιρικού αγώνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κατάφερε η εκρηκτική τραγουδίστρια σε αυτό τον ρόλο;
15/10/2019 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

Eιναι γεγονός! Η Αριστοτέλους ανακοίνωσε τη νέα συνεργάτη της εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ραδιοφωνική παραγωγός που ξεκίνησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/12/2019 - 17:04

Η Δανάη Παππά έκανε unfollow την Χριστιάνα Αριστοτέλους - Οι πρώτες πληροφορίες

Η αποκάλυψη και όσα ανέφερε η παρουσιάστρια on air
29/11/2019 - 16:46

Soundtrack of Love: Αποκαλύπτει μία...«Ντραγκ Κουίν» και 5 συγκινητικές ιστορίες

Η συγνώμη της Ντόρις Κυριακίδου στη μητέρα της Έλλη Κυριακίδου που θα συγκλονίσει
28/11/2019 - 11:00

Απίστευτη η Αριστοτέλους! Δείτε την να κυκλοφορεί με...μάσκα ομορφιάς(ΦΩΤΟ)

Έφυγε από το κανάλι για το σπίτι της με την πιο....περίεργη εμφάνιση
26/11/2019 - 20:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η μαγεία των Χριστουγέννων από τους «Ορειβάτες» του χωριού Λεμυθού (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαρούμενες παιδικές φωνές και ευχές δεκαεννέα μέρες πριν τα Χριστούγεννα

Ετοιμάζονται για το χειμώνα οι κάτοικοι των ορεινών περιοχών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν στην κάμερα του Alpha για τις προετοιμασίες τους

Αρχή για την περίοδο των μανιταριών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μυκητολογικός σύνδεσμος προειδοποιεί για κινδύνους στην παράνομη διοχέτευση μανιταριών
Ελλάδα

Επεισόδια στην Ελλάδα για την επέτειο δολοφονίας του Αλέξη Γρηγορόπουλου (VID)

Στους δρόμους η αστυνομία σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα με προσαγωγές και συλλήψεις

Μητσοτάκης: «Η συμφωνία Τουρκίας - Λιβύης θα καταρρεύσει»

Ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος αναφέρθηκε και στην απέλαση του πρέσβη της Λιβύης

"Persona non grata" για την Αθήνα ο Πρέσβης της Λιβύης

Απελαύνεται από την ελλαδική πρωτεύουσα μετά από 10λεπτη συνάντηση με τον ΥΠΕΞ
Διεθνή

Βαγδάτη: Τουλάχιστον έξι διαδηλωτές νεκροί από πυρά ενόπλων

Τραυματίστηκαν περισσότεροι από είκοσι άνθρωποι

Μια τάξη νηπιαγωγείου πήγε στα δικαστήρια για καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δικαστές συμμετείχαν στην έκπληξη κρατώντας χάρτινες ροζ καρδιές

Γαλλία: Για δεύτερη μέρα χιλιάδες απεργοί στους δρόμους (ΦΩΤΟ)

Ο Εμανουέλ Μακρόν αντιμέτωπος με τη μεγαλύτερη απεργία κατά τη διάρκεια της θητείας του

tv news

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 07/12/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ