Ψυχαγωγία

Το "Κάρμα"...επιστρέφει με αληθινές ιστορίες των πιο στυγερών εγκλημάτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά που όλοι περιμέναμε...επιστρέφει!

Το "Κάρμα" σε σενάριο Χριστιάνας Αρτεμίου και σκηνοθεσία Ναστάζιας Χριστοδούλου, με αληθινές ιστορίες που θα συγκλονίσουν και θα συγκινήσουν, ετοιμάζεται να κάνει πρεμιέρα σε λίγες εβδομάδες.

Από τον Ιανουάριο στον Alpha Κύπρου, ιστορίες πάθους, έρωτα, εκδίκησης, μίσους και όχι μόνο που στιγμάτισαν την κυπριακή κοινωνία με τα στυγερά εγκλήματα θα πάρουν σάρκα και οστά στην μικρή μας οθόνη.

Και αν ο πρώτος κύκλος σας εντυπωσίασε σε επίπεδο σκηνοθεσίας, σεναρίου και προβολή ιστοριών που δεν ξέραμε, ο δεύτερος θα σας συγκλονίσει. Η σειρά λοιπόν που ξυπνά το αστυνομικό δαιμόνιο, κινείται με ταχύτατους ρυθμούς μεταξύ λογικής και παραφροσύνης, επανέρχεται δυναμικά με πιο απαιτητικές σκηνές... πάντα στον ALPHA Κύπρου! 

Δείτε το πρώτο επίσημο τρέιλερ και ετοιμαστείτε για μια σεζόν γεμάτη δράση και...αίμα!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Πήγαινα στα χτίσματα με πείραζαν και μου πέταγαν πέτρες επειδή ήμουν κωφός"

"Είμαι περήφανη για τους γονείς μου που είναι κωφοί" - Η ιστορία αγάπης στις "24 Ώρες"
30/11/2019 - 19:49

Οι "360 μοίρες" στα άδυτα της περίκλειστης πόλης της Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες από τους Ε/κ που είδαν το σπίτι τους μετά από 45 χρόνια
24/11/2019 - 13:17

Πέντε νέα πρόσωπα που δεν περιμέναμε στις «8 ΛΕΞΕΙΣ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Τα πάντα ανατρέπονται. Τίποτα δεν θα είναι ίδιο, με όσα θα …αποκαλυφθούν!
06/11/2019 - 21:49

"Είπα στην μητέρα μου ότι είμαι...gay και δεν το δέχθηκε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο Soundtrack of love, την Κυριακή στις 21:15
02/11/2019 - 20:16

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

"Το παιδί μου γιόρταζε Απρίλιο,αλλά έκανα τη γιορτή του Νιόβρη για να...προλάβω"

Συγκλονίζουν οι ιστορίες ζωής μέσα από την εκπομπή "24 Ώρες"
24/10/2019 - 20:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Μίνι το αλογάκι σκορπά χαμόγελα και δίνει δύναμη σε ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει τις επισκέψεις του στο Μακάρειο Νοσοκομείο σε γηροκομεία και ειδικά σχολεία

Διαδικασία εξπρές για εξώσεις κακοπληρωτών ενοικίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενώπιον της Ολομέλειας πρόταση νόμου για επίσπευση της διαδικασίας έξωσης

"Αν ο 9χρονος είχε διαγνωστεί έγκαιρα δεν θα είχαμε αυτή την οδυνηρή κατάληξη"

Πάγιο αίτημα η επέκταση του Εθνικού Ανιχνευτικού Προγράμματος Νεογνικού Ελέγχου
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε

Επιχείρηση απεγκλωβισμού ενοίκων σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε πυρκαγιά στον έκτο όροφο του κτιρίου που "έζωσε" τα δωμάτια

Τραγωδία στη Λέσβο: Νεκρή μετά από πυρκαγιά 27χρονη σε δομή φιλοξενίας

Διέμενε με τον σύζυγό της και τα τρία τους παιδιά στο κέντρο του Καρά Τεπέ
Διεθνή

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ σε δίκη ανακοίνωσε η Πελόσι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 06/12/2019 - 06:00DIVIDED