Ψυχαγωγία

Το "Κάρμα"...επιστρέφει με αληθινές ιστορίες των πιο στυγερών εγκλημάτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά που όλοι περιμέναμε...επιστρέφει!

Το "Κάρμα" σε σενάριο Χριστιάνας Αρτεμίου και σκηνοθεσία Ναστάζιας Χριστοδούλου, με αληθινές ιστορίες που θα συγκλονίσουν και θα συγκινήσουν, ετοιμάζεται να κάνει πρεμιέρα σε λίγες ημέρες.

Από την Κυριακή 5 Ιανουαρίου στις 22:15 στον Alpha Κύπρου, ιστορίες πάθους, έρωτα, εκδίκησης, μίσους και όχι μόνο που στιγμάτισαν την κυπριακή κοινωνία με τα στυγερά εγκλήματα θα πάρουν σάρκα και οστά στην μικρή μας οθόνη.

Και αν ο πρώτος κύκλος σας εντυπωσίασε σε επίπεδο σκηνοθεσίας, σεναρίου και προβολή ιστοριών που δεν ξέραμε, ο δεύτερος θα σας συγκλονίσει. Η σειρά λοιπόν που ξυπνά το αστυνομικό δαιμόνιο, κινείται με ταχύτατους ρυθμούς μεταξύ λογικής και παραφροσύνης, επανέρχεται δυναμικά με πιο απαιτητικές σκηνές... πάντα στον ALPHA Κύπρου! 

Δείτε το πρώτο επίσημο τρέιλερ και ετοιμαστείτε για μια σεζόν γεμάτη δράση και...αίμα!

Επόμενο άρθρο

Αυτά είναι τα 3 γεγονότα της δεκαετίας που έγιναν viral στο κόσμο της ψυχαγωγίας

Ένα τραγούδι, μια selfie και ένα...αυγό κέντρισαν το ενδιαφέρον του πλανήτη
31/12/2019 - 21:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τάσος Τρύφωνος στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου!

Σε τι project πρόκειται να δούμε τον γνωστό παρουσιαστή;
02/07/2020 - 16:13

Χωρίς μαρτυρία δεν μπορούν να κλείσουν καταστήματα και να κατάσχουν ουσίες

"Δεμένα" τα χέρια των Αρχών για λουκέτο σε επιχειρήσεις που πωλούν κανναβινοειδή
25/06/2020 - 17:01

Οι δύσκολες ώρες του Αρχηγού με τον serial killer και τι αφήνει στη μέση (VID)

Ο Κύπρος Μιχαηλίδης μιλά στον Alpha Κύπρου λίγες ημέρες προτού παραδώσει τα ηνία
12/06/2020 - 21:13

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό: "Η μόνη μου οικογένεια είναι το παιδί μου"

Η ρατσιστική αντιμετώπιση, οι κλειστές πόρτες και ο κίνδυνος να μείνει άστεγη
29/05/2020 - 09:20

H «Αντελίνα, χτυπά το κουδούνι» στον ALPHA Κύπρου! (BINTEO)

Πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι που έρχεται να μοιράσει λεφτά;
26/05/2020 - 16:12

Η τηλεταινία με τη ζωή της πριγκίπισσας "Diana"…έρχεται στον ALPHA Κύπρου!

Ένας μύθος ανέγγιχτος από το χρόνο ζωντανεύει με πρωταγωνίστρια την Naomi Watts
19/05/2020 - 13:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπόθεση 22,5 κιλών κάνναβης: Χειροπέδες στον 29χρονο που καταζητούσαν οι Αρχές

Ο 41χρονος τέλει υπό οκταήμερη κράτηση αφού παρουσιάστηκε σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου

Αρχίζουν τα έργα και η Λεωφόρος Μακαρίου αλλάζει όψη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε αρχίζουν οι εργασίες και πόσο θα διαρκέσουν
Ελλάδα

Ραγδαία αύξηση στην Ελλάδα: 50 νέα κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο

Τα 24 εξ αυτών εντοπίστηκαν μετά από ελέγχους στις πύλες εισόδου

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς
Διεθνή

Η Ιταλία αποφάσισε απαγόρευση εισόδου σε επιβάτες από 13 χώρες

«Δεν μπορούμε να ακυρώσουμε τις θυσίες που έκαναν οι Ιταλοί τους περασμένους μήνες»

Αγία Σοφία: Τουρκικά Μέσα μιλούν για «ναι» του ΣτΕ στη μετατροπή σε τέμενος

Την Παρασκευή πιθανότατα η δημοσίευση της απόφασης

ΗΠΑ: Ψευδοϊερέας πουλούσε απολυμαντικό για φάρμακο κατά του κορωνοϊού

Ο Γκρίνον και οι 3 γιοί του εκμεταλλεύτηκαν δηλώσεις του Προέδρου Ντόναλντ Τραμπ

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ