Ψυχαγωγία

Κατερίνα Γκακάκη: "Πιστεύω ότι πολλοί με θεωρούν σκύλα"

Για την εικόνα που έχει ο κόσμος για εκείνη μίλησε η Κατερίνα Γκαγκάκη δηλώνοντας ότι καταλαβαίνει πως στην πρώτη επαφή πιστεύουν ότι είναι απρόσιτη και "σκύλα". 

Η Κατερίνα Γκαγκάκη καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, "The 2night Show", περιέγραψε ότι αν και γνωρίζει ότι στην πρώτη επαφή αφήνει την εικόνα ότι είναι μια "σκύλα",  αυτή μπορεί να "αντιστρέψει" την άποψη που έχει κάποιος για εκείνη αλλά μόνο εκεί που θέλει. Η ίδια δήλωσε: 

Πιστεύω ότι λένε άλλο πριν και άλλο μετά, αυτό μπορώ να στο πω με βεβαιότητα. Λένε σίγουρα “έρχεται η σκύλα” και νομίζω ότι όταν θέλω, γιατί υπάρχουν πολλές φορές που δεν θέλω, μπορώ να στο αλλάξω 100% και να θεωρήσουν αμέσως μετά ότι είμαστε άνθρωποι πολύ στενοί.

Μου έκανε εντύπωση ότι είχα να κάνω πολύ καιρό μάθημα εδώ στη σχολή λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και πρέπει να σου πω ότι μπήκα στο μάθημα και τα παιδιά μου κάνανε επίθεση γιατί τα είχα αφήσει τόσο καιρό και ζητάνε να είμαστε μαζί. Και μάλιστα αν τους ρωτήσεις έχουν και όλα μου τα τηλέφωνα για να τους βλέπω κατ’ ιδίαν. Νομίζω ότι μετά αλλάζει τελείως η ισορροπία και η σχέση. Πριν το πιστεύουν, και κάποιοι με βολεύει να το πιστεύουν.

Επόμενο άρθρο

Το προσκύνημα του Κωνσταντίνου Αργυρού στους Αγίους Τόπους (ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής και οι συνεργάτες του επισκέφθηκαν τον Πανάγιο Τάφο...
19/04/2019 - 14:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Γκαγκάκη βρήκε σημείωμα που της είχε αφήσει ο πατέρας της πριν πεθάνει (ΦΩΤΟ)

"Ραγίζει καρδιές" η ανάρτηση με τις συμβουλές που της έδωσε
07/05/2020 - 08:30

"Ραγίζει καρδιές" η Γκαγκάκη με την ανάρτηση για τον θάνατο του πατέρα της(ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και τα λόγια όλο νόημα ανήμερα της επετείου της γέννησής του
16/04/2020 - 07:17

Η Κατερίνα Γκαγκάκη και η Ελένη Τσολάκη φιλήθηκαν on air στο στόμα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που το έκαναν και η αντίδραση των συνεργατών τους
29/10/2019 - 15:25

Το ξέσπασμα της Σίσσυς Χρηστίδου για τη συνεργασία με τον Χρήστο Φερεντίνο

Η νέα απάντηση της Γκαγκάκη στις δηλώσεις της παρουσιάστριας
21/10/2019 - 13:58

Κατερίνα Γκαγκάκη: Ο απίστευτος λόγος που την χώρισε πρώην σύντροφος της!

Το πρόσωπο που στάθηκε αφορμή για να τελειώσει μια από τις σχέσεις της...
01/02/2019 - 10:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ώρες αγωνίας για την 87χρονη Έλλη από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Χάθηκαν τα ίχνη της από το πρωί - Η έκκληση της Αστυνομίας για τον εντοπισμό της
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Η ισπανική Κυβέρνηση θα παρατείνει το lockdown μέχρι τις 21 Ιουνίου

Τι αναφέρει δημοσίευμα της εφημερίδας «El Pais»

Πίθηκοι στην Ινδία άρπαξαν δείγματα ασθενών με Covid-19 και τα ήπιαν

Φόβοι εκφράζονται εκ μέρους των κατοίκων για εξάπλωση του ιού

ΗΠΑ: Μέλη του Reuters τραυματίστηκαν από πλαστικές σφαίρες αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια, εκτός ελέγχου η κατάσταση στην Αμερική

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 15:50Η ΦΑΜΙΛΙΑ