Ψυχαγωγία

Κατερίνα Καινούργιου: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της!(ΦΩΤΟ)

Με ανανεωμένο look είδαμε την Κατερίνα Καινούργιου.  Αν και δεν μας έχει συνηθίσει να κάνει αλλαγές στην εμφάνιση της και ιδιαίτερα στα μαλλιά της αυτή τη φορά η παρουσιάστρια έκανε μια αλλαγή που δεν περιμέναμε και ..κόντυνε τα μαλλιά της!

Η Κατερίνα επισκέφθηκε τον αγαπημένο της κομμωτή, τόλμησε την αλλαγή και μοιράστηκε με τους ακόλουθους της στο Instagram γεμάτη ενθουσιασμό φωτογραφία με τη νέα της εμφάνιση. 

Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασε: 

 

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Η απάντηση της για το δαχτυλίδι του αρραβώνα της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έμμεση .. επιβεβαίωση της ηθοποιού για το μονόπετρο που δέχτηκε απο τον σύντροφο της
14/09/2018 - 09:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νυφικό και το σχόλιο που έκανε για τον δικό της γάμο
17/02/2019 - 16:06

Καινούργιου-Αναστασόπουλος: Οι σχέσεις τους μετά τον χωρισμό

Τελικά ισχύουν οι φήμες επανασυνδέσεις;
04/02/2019 - 13:21

Κατερίνα Καινούργιου: Το μήνυμα όλο νόημα μετά τον χωρισμό της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και το μήνυμα που θέλει να στείλει
02/02/2019 - 09:55

Κατερίνα Καινούργιου: Η αμηχανία της on air όταν αναφέρθηκε στον χωρισμό της

Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε με τον σύντροφο της και το "γρουσούζικο" Παρίσι....
28/01/2019 - 16:26

Η Καινούργιου απάντησε πρώτη φορά δημόσια για τον φημολογούμενο χωρισμό της!

Επιβεβαίωσε ή όχι τις φήμες που υπάρχουν τις τελευταίες μέρες;
25/01/2019 - 14:07

Επανασύνδεση για Κατερίνα Καινούργιου και Νάσο Αναστασόπουλο;

Η κίνηση που πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης...
24/01/2019 - 09:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ