Ψυχαγωγία

Κατερίνα Καινούργιου:Το σώμα της χωρίς photoshop και οι...μυστικές διακοπές-ΦΩΤΟ

H Kατερίνα Καινούργιου μας δείχνει την...πίσω όψη της και το κορμί της χωρίς ρετούς και photoshop!

Η παρουσιάστρια ανέβασε φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και εντυπωσίασε με τις αναλογίες μοντέλου που έχει και το αψεγάδιαστο κορμί της. Πάντως, αξίζει να σημειωθεί ότι για πρώτη φορά δεν μας προδίδει που βρίσκεται διακοπές κρατώντας το κρυφό και γράφοντας "Κάπου μυστικά και μαγικά".

Δείτε την σχετική φωτογραφία.

Επόμενο άρθρο

Κυκλοφόρησε το μαγιό-κοστούμι για στυλ μέσα στη θάλασσα.... (ΦΩΤΟ)

Μη χάνεις το στυλ ακόμα και στη παραλία - Το νέο μαγιό που θέλει το... τρολ του
06/08/2018 - 11:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Bίβιαν Κανάρη: Ποζάρει με μπικίνι στη παραλία μαζί με την...καλύτερη παρέα(ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές στο νησί
04/08/2020 - 16:50

Έχασε 20 κιλά η Σίσσυ Χρηστίδου και ποζάρει για πρώτη φορά με...μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη, αδυνατισμένη και πιο χαρούμενη από ποτέ
20/07/2020 - 14:48

H Mαρία Μπεκατώρου ποζάρει με λεοπάρ μπικίνι και εντυπωσιάζει με τη σιλουέτα της

Εξόρμηση στην παραλία πραγματοποίησε με την καλή της φίλη και κουμπάρα, Υβόννη Μπόσνιακ
13/07/2020 - 13:41

Αγάπα το σώμα σου και το περιβάλλον ακόμα και στις…δύσκολες ημέρες

Ναι, στην «πράσινη» εποχή των οικολογικών πρακτικών και της σωστής συνείδησης
03/06/2020 - 09:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρία στο AlphaNews.live: Τρεις οι Κύπριοι τραυματίες στο Λίβανο

Tι δηλώνει για τη φονική έκρηξη η Πρόεδρος της Κυπριακής Κοινότητας

Ρατσιστικές επιθέσεις σε βάρος Λεμεσιανών λόγω... κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξενοδόχοι από άλλες πόλεις αποφάσισαν από μόνοι τους να βάλουν την Λεμεσό στην κατηγορία Β

Τους "πρόδωσε" το Facebook και χάλασαν τα σχέδιά τους για πάρτι (ΦΩΤΟ)

Εν μέσω έξαρσης κρουσμάτων κάποιοι φαίνεται ότι δεν βάζουν μυαλό
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: «Ήταν όπως η Χιροσίμα» είπε κλαίγοντας ο κυβερνήτης της Βηρυτού

Τι δήλωσε λίγο μετά την τραγωδία ο Μαρουάν Αμπούντ

Η στιγμή που πατέρας προστατεύει το παιδί του από την έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις δραματικές στιγμές που έζησαν κατέγραψε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 02:30WORLD PARTY