Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Αργυρός: H μυστηριώδης γυναίκα μαζί του και οι...πρωινές βόλτες

Kωνσταντίνος Αργυρός...

Ο πιο δημοφιλής ερμηνευτής για τους νέους, γίνεται σχεδόν καθημερινά θέμα και εξώφυλλο για την προσωπική του ζωή. Από την Ηλιάνα Παπαγεωργίου, την Τουρκάλα τραγουδίστρια Irem Derici μέχρι τώρα σε μια νεαρή αγνώστων στοιχείων κοπέλα, με την οποία εθεάθη σε καφέ στο κέντρο της Λευκωσίας, η οποία μονοπωλεί τα πρωινά του τραγουδιστή.

Και δεν το λέμε εμείς αλλά ο φωτογραφικός φακός που είναι αδιάψευστος μάρτυρας των... γεγονότων.

Μόλις πριν από λίγες ημέρες οι παπαράτσι απαθανάτισαν τον Κωνσταντίνο Αργυρό στο κέντρο της Αθήνας να απολαμβάνει τη βόλτα του στη λιακάδα με μία πανέμορφη συνοδό.

Έδειχναν χαλαροί, ευδιάθετοι και πολύ ήρεμοι και μετά από έναν σύντομο περίπατο κατέληξαν σε ένα καφέ να απολαμβάνουν τον καφέ τους στον ήλιο.

Δείτε σχετικές φωτογραφίες 

,μ,

λκμ

΄λ,

Επόμενο άρθρο

Δέσποινα Βανδή – Μελίνα Νικολαΐδη: Τα...νυχτοπερπατήματα μαμάς-κόρης (ΦΩΤΟ)

Η στιλάτη βραδινή έξοδος σε πρεμιέρα και όλες οι λεπτομέρειες
03/10/2019 - 12:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ερωτευμένος ο Κωνσταντίνος Αργυρός-Αυτή είναι η νέα του σύντροφος (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες του ζευγαριού και το προφίλ του νεαρού μοντέλου
30/10/2019 - 12:23

Η νέα βραδινή έξοδος της Ηλιάνας Παπαγεωργίου και του Snik (ΦΩΤΟ)

Δείτε που εντόπισε το ερωτευμένο ζευγάρι ο φωτογραφικός φακός
29/10/2019 - 13:56

Κωνσταντίνος Αργυρός:Το ταξίδι με αιθέρια ύπαρξη στην Ολλανδία και η...αποκάλυψη

Οι φωτογραφίες, το ρεπορτάζ και το νέο ειδύλλιο του τραγουδιστή
24/10/2019 - 19:27

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός ποζάρει με την τρίδυμη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

«Εγώ και τα αδέρφια μου ήμασταν τα πρώτα παιδιά που γεννηθήκαμε με εξωσωματική»
22/10/2019 - 13:48

Αποκάλυψη! Ερωτευμένος ο Κωνσταντίνος Αργυρός με... Τουρκάλα τραγουδίστρια(ΦΩΤΟ)

Η εφημερίδα Hurriyet, έφερε στο φως το ειδύλλιο και όλες τις λεπτομέρειες
25/09/2019 - 13:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΟΕΛΜΕΚ: Καλεί τον Χαμπιαούρη να διαχωρίσει τη θέση του από τον Αρχιεπίσκοπο

Απαξιωτικές και προσβλητικές οι πρόσφατες αναφορές κατά του εκπαιδευτικού κόσμου

«Από τη μέρα που έχασα το παιδί μου ζω, χωρίς συναισθήματα» (BINTEO)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της Κoύλλας Καραπατέα που έχασε τον γιο της σε δυστύχημα

Επιδόματα και άδειες ασθενείας αστυνομικών στο "μικροσκόπιο" του Οδυσσέα

Τι κατέδειξε η έρευνα της Ελεγκτικής Υπηρεσίας για το Υπουργείο Δικαιοσύνης για το 2018
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ο Μοχάμαντ Σαφάντι νέος Πρωθυπουργός του Λιβάνου

Τα τρία μεγάλα κόμματα κατέληξαν σε συμφωνία

Αναγεννιέται, μετά από 15 χρόνια, το εμβληματικό Motorola Razr (ΦΩΤΟ)

Έρχεται ανανεωμένο, με αναδιπλούμενη οθόνη και Android λειτουργικό σύστημα

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ