Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

O δημοφιλής τραγουδιστής και τραγουδοποιός Κωνσταντίνος Κουφός, μίλησε στην κάμερα του "Πρωινού" σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη. Ο ίδιος εμφανίζεται στην Θεσσαλονίκη δίπλα στον Κωνσταντίνο Αργυρό σε ένα σχήμα που αποτελεί ένα από τα πιο διασκεδαστικά της φετινής χρονιάς. Το νέο του τραγούδι έχει σκαρφαλώσει στα μουσικά charts και ετοιμάζεται ήδη για το νέο του βήμα.

Ο Κωνσταντίνος Κουφός μίλησε ανοιχτά για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στο ξεκίνημα της καριέρας του.Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη. Όταν ήρθα στην Αθήνα έμενα σε διάφορους φίλους μου.

Δεν είχα τα χρήματα να κάνω τα όνειρα μου πραγματικότητα. Είχα τα χρήματα μόνο για τα εισιτήρια του ΚΤΕΛ για να έρθω Αθήνα. Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη."

Όσο για την καταγωγή του και το αληθινό του όνομα δήλωσε

"Θέλω να ξεκαθαρίσω ότι ονομάζομαι Κωνσταντίνος Κουφός. Η καταγωγή μου είναι από την Βόρεια Ήπειρο και είμαι πάρα πολύ χαρούμενος για αυτό. Δεν έχω κάτι περισσότερο να πω. Γιατί να το κρύψω, τι κακό έχει; Σιγά… Είναι κάτι το οποίο δεν θεώρησα πως πρέπει να το κρύψω"

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας αποκάλυψε την αγαπημένη της σαλάτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην σαλάτα με την οποία "κόλλησε"
21/03/2018 - 13:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Βενετία, η ανάρτηση και η αποκάλυψη για τις ρίζες της
14/03/2019 - 10:51

Την Τρίτη ανακοινώνει το τέλος ο Νεκτάριος

Αναμένεται να τερματιστεί μια πολύχρονη καριέρα στον Αρχάγγελο
17/12/2018 - 17:38

Ανακοίνωσε το τέλος ο τεράστιος Ντιντιέ Ντρογκμπά

Κρέμασε τα ποδοσφαιρικά παπούτσια του μετά από 20 χρόνια καριέρας
22/11/2018 - 11:18

Η επιτυχία, η αποτυχία, η Ολλανδική σχολή και ο Ομπράντοβιτς!

Ο Νίκος Κατσαρός γράφει για το πως έζησε τον προπονητή Γιάννη Αναστασίου στην Ελλάδα
01/11/2018 - 09:58

Άδοξο τέλος στην ποδοσφαιρική καριέρα του Αντρέα Φραγκέσκου

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής της Νέας Σαλαμίνας διαγνώσθηκε με πρόβλημα στην καρδιά
24/10/2018 - 18:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW