Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

O δημοφιλής τραγουδιστής και τραγουδοποιός Κωνσταντίνος Κουφός, μίλησε στην κάμερα του "Πρωινού" σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη. Ο ίδιος εμφανίζεται στην Θεσσαλονίκη δίπλα στον Κωνσταντίνο Αργυρό σε ένα σχήμα που αποτελεί ένα από τα πιο διασκεδαστικά της φετινής χρονιάς. Το νέο του τραγούδι έχει σκαρφαλώσει στα μουσικά charts και ετοιμάζεται ήδη για το νέο του βήμα.

Ο Κωνσταντίνος Κουφός μίλησε ανοιχτά για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στο ξεκίνημα της καριέρας του.Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη. Όταν ήρθα στην Αθήνα έμενα σε διάφορους φίλους μου.

Δεν είχα τα χρήματα να κάνω τα όνειρα μου πραγματικότητα. Είχα τα χρήματα μόνο για τα εισιτήρια του ΚΤΕΛ για να έρθω Αθήνα. Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη."

Όσο για την καταγωγή του και το αληθινό του όνομα δήλωσε

"Θέλω να ξεκαθαρίσω ότι ονομάζομαι Κωνσταντίνος Κουφός. Η καταγωγή μου είναι από την Βόρεια Ήπειρο και είμαι πάρα πολύ χαρούμενος για αυτό. Δεν έχω κάτι περισσότερο να πω. Γιατί να το κρύψω, τι κακό έχει; Σιγά… Είναι κάτι το οποίο δεν θεώρησα πως πρέπει να το κρύψω"

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας αποκάλυψε την αγαπημένη της σαλάτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην σαλάτα με την οποία "κόλλησε"
21/03/2018 - 13:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θα βάλω τα κλάματα" - Δεν πίστευε στα αποτελέσματα που βγήκαν
21/05/2019 - 10:31

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Βενετία, η ανάρτηση και η αποκάλυψη για τις ρίζες της
14/03/2019 - 10:51

Την Τρίτη ανακοινώνει το τέλος ο Νεκτάριος

Αναμένεται να τερματιστεί μια πολύχρονη καριέρα στον Αρχάγγελο
17/12/2018 - 17:38

Ανακοίνωσε το τέλος ο τεράστιος Ντιντιέ Ντρογκμπά

Κρέμασε τα ποδοσφαιρικά παπούτσια του μετά από 20 χρόνια καριέρας
22/11/2018 - 11:18

Η επιτυχία, η αποτυχία, η Ολλανδική σχολή και ο Ομπράντοβιτς!

Ο Νίκος Κατσαρός γράφει για το πως έζησε τον προπονητή Γιάννη Αναστασίου στην Ελλάδα
01/11/2018 - 09:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ