Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Παναγή-Άντρεα Νικολάου: Η πρώτη τους τηλεοπτική συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πρώτη τους τηλεοπτική κοινή συνέντευξη παραχώρησαν ο διεθνής ποδοσφαιριστής και τερματοφύλακας της Ομόνοιας, Κωνσταντίνος Παναγή και η χορογράφος και χορεύτρια, Άντρεα Νικολάου. Το ζευγάρι μίλησε για την γνωριμία τους, την συγκατοίκηση και την πρόταση γάμου.

Τον Κωνσταντίνο τον είχα δει έξι μήνες πριν τον γνωρίσω αλλά δεν έκανα κάποια κίνηση. Μετά συνωμότησαν τα άστρα ο Θεός, δεν ξέρω και γνωριστήκαμε.

όταν είδα την Άντρεα είδα ότι είναι συνεσταλμένη. Σοβαρός άνθρωπος, αγαπά τη δουλειά της, Είναι πολύ όμορφη αλλά κυρίως ότι ήξερε τι ήθελε.

Ο Κωνσταντίνος είναι ένα πολύ σοβαρό παιδί. ‘Έχει σεβασμό γενικά, είναι καλοσυνάτος, ευγενικός. Είναι ένα παιδί με αρχές. Είμαστε πολύ αντίθετοι χαρακτήρες αλλά ισορροπεί ο ένας τον άλλον.

Στη συγκατοίκηση μαθαίνεις τον άλλον και αν όντως τον αγαπάς, συνεχίζεις και προχωράς.

Δυο είναι οι σταθμοί σε μια σχέση. Η συγκατοίκηση και όταν έρθει ένα παιδί

Η πρόταση γάμου έγινε πριν το Πάσχα. Είναι περίεργη και η δική μας φάση λόγω ποδοσφαίρου. Ήθελα να μην το περιμένει.

Ο γάμος μας θα γίνει τον Ιούνιο του 2021. Έχουμε πολύ χρόνο ακόμα.

Σίγουρα θέλουμε να μεγαλώσουμε την οικογένεια μας. Κάποια στιγμή θα έρθει απλά πρέπει να είσαι έτοιμος. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη τους:

 

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Ρέμος: "Γύρισα από την κόλαση. Θα μπορούσε να διαλυθεί το σπίτι μου..."

Η εξομολόγηση του τραγουδιστή για τις δύσκολες περιόδους που πέρασε λόγω των οικονομικών
13/06/2019 - 15:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο γάμος των...δις έγινε 24 ώρες νωρίτερα και αποκαλύπτουμε όλες τις λεπτομέρειες

Ο Σταύρος Νιάρχος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του παρουσία Βασίλισσας, Τραμπ και...Hollywood
18/01/2020 - 10:23

Ο δισεκατομμυριούχος Νιάρχος νυμφεύεται την πρώην του...Αμπράμοβιτς(ΦΩΤΟ)

Ο γάμος θα κοστίσει άνω από 5 εκατομμύρια δολάρια με καλεσμένο τον Μπέκαμ και όχι μόνο
18/01/2020 - 09:25

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

Παντρεύεται η Άντρη Χατζηχριστοδούλου! Καρέ-καρέ η πρόταση γάμου (ΦΩΤΟ)

Η πρόταση γάμου, το "όχι" και η..επανάληψη - Πότε θα γίνει ο γάμος;
13/01/2020 - 10:48

Ένας παραμυθένιος γάμος που ποτέ δεν θα έπρεπε να γίνει (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γαμπρός υποδέχεται τη μέλλουσα γυναίκα του, αφαιρεί το πέπλο, μόνο που...
11/01/2020 - 19:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρένο για το Τρόοδος θέλει ο Κώστας Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποκαλύπτει στον Alpha ο Επίτροπος Ορεινών Κοινοτήτων

Ακτινοθεραπεία "εξπρές" για καρκινοπαθείς με την υπογραφή Κύπριου επιστήμονα

Ενθαρρυντικά τα αποτελέσματα των πρώτων δοκιμών λέει ο Δρ. Κωνσταντίνος Κουμενής

Στα 168 έφτασαν τα κρούσματα της γρίπης Α' (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν είναι ανησυχητικός ο αριθμός, δηλώνει στον Alpha η Διευθύντρια των Ιατρικών Υπηρεσιών
Ελλάδα

Εξαρθρώθηκε εγκληματική ομάδα στην Αθήνα που είχε συλληφθεί άλλες 100 φορές

Διέπρατταν ληστείες, κλοπές και διακινούσαν ναρκωτικά

Η Γαλλία στο πλευρό της Ελλάδας για την αντιμετώπιση του μεταναστευτικού

Οι δύο πλευρές συμφώνησαν για συνέχιση των επαφών ενόψει των προσεχών διαπραγματεύσεων
Διεθνή

Τσαβούσογλου: Η Ελλάδα σαμποτάρει τις προσπάθειες για ειρήνη στη Λιβύη

Kρεσέντο τουρκικής προκλητικότητας ενόψει της Διάσκεψης του Βερολίνου

Παγκόσμιο συναγερμό σήμανε η εμφάνιση νέου κοροναϊού στην Κίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι προειδοποιήσεις του ΠΟΥ έθεσαν επί ποδός τις Αρχές σε πολλές χώρες του πλανήτη

Εκβιάζει απροκάλυπτα ο Ερντογάν λίγες ώρες πριν τη Διάσκεψη για τη Λιβύη (VID)

"Η Τουρκία θα συνεχίσει να βρίσκεται στη Λιβύη" δηλώνει ο Τούρκος Πρόεδρος

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 07:0024 ΩΡΕΣ