Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Παναγή-Άντρεα Νικολάου: Η πρώτη τους τηλεοπτική συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πρώτη τους τηλεοπτική κοινή συνέντευξη παραχώρησαν ο διεθνής ποδοσφαιριστής και τερματοφύλακας της Ομόνοιας, Κωνσταντίνος Παναγή και η χορογράφος και χορεύτρια, Άντρεα Νικολάου. Το ζευγάρι μίλησε για την γνωριμία τους, την συγκατοίκηση και την πρόταση γάμου.

Τον Κωνσταντίνο τον είχα δει έξι μήνες πριν τον γνωρίσω αλλά δεν έκανα κάποια κίνηση. Μετά συνωμότησαν τα άστρα ο Θεός, δεν ξέρω και γνωριστήκαμε.

όταν είδα την Άντρεα είδα ότι είναι συνεσταλμένη. Σοβαρός άνθρωπος, αγαπά τη δουλειά της, Είναι πολύ όμορφη αλλά κυρίως ότι ήξερε τι ήθελε.

Ο Κωνσταντίνος είναι ένα πολύ σοβαρό παιδί. ‘Έχει σεβασμό γενικά, είναι καλοσυνάτος, ευγενικός. Είναι ένα παιδί με αρχές. Είμαστε πολύ αντίθετοι χαρακτήρες αλλά ισορροπεί ο ένας τον άλλον.

Στη συγκατοίκηση μαθαίνεις τον άλλον και αν όντως τον αγαπάς, συνεχίζεις και προχωράς.

Δυο είναι οι σταθμοί σε μια σχέση. Η συγκατοίκηση και όταν έρθει ένα παιδί

Η πρόταση γάμου έγινε πριν το Πάσχα. Είναι περίεργη και η δική μας φάση λόγω ποδοσφαίρου. Ήθελα να μην το περιμένει.

Ο γάμος μας θα γίνει τον Ιούνιο του 2021. Έχουμε πολύ χρόνο ακόμα.

Σίγουρα θέλουμε να μεγαλώσουμε την οικογένεια μας. Κάποια στιγμή θα έρθει απλά πρέπει να είσαι έτοιμος. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη τους:

 

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Ρέμος: "Γύρισα από την κόλαση. Θα μπορούσε να διαλυθεί το σπίτι μου..."

Η εξομολόγηση του τραγουδιστή για τις δύσκολες περιόδους που πέρασε λόγω των οικονομικών
13/06/2019 - 15:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ανδρεάνα Φραγκούδη ανέβαλε τον γάμο της...1 μήνα πριν (ΦΩΤΟ)

Το αποκάλυψε μετά το bachelorette στην Μύκονο
06/08/2020 - 10:44

Η Στέλλα Δημητρίου παντρεύεται! Είπε το μεγάλο "ναι" στον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Τα ευχάριστα νέα αποκάλυψε ο φίλος της Χάρης Σιανίδης
28/07/2020 - 13:05

Ο Γιώργος Μαυρίδης παντρεύεται! Έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του (BINTEO)

Η τρυφερή ανάρτηση που έκανε η μέλλουσα νυφούλα
28/07/2020 - 11:01

Παναγιώτης Θεόφιλος: H ονειρεμένη πρόταση γάμου σε...Κύπρια τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και το εντυπωσιακό μονόπετρο
26/07/2020 - 14:11

Αυτός είναι ο λόγος που η Καμίλα δεν φορούσε...τιάρα στον γάμο της με τον Κάρολο

Η Δούκισσα της Κορνουάλης προτίμησε να φορέσει ένα εντυπωσιακό καπέλο για την τελετή
25/07/2020 - 14:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θύμα trafficking η 31χρονη Αρλέν που κακοποιήθηκε άγρια από τον εργοδότη της

Πως οι Αρχές έφτασαν στο σημείο να ξανασυλλάβουν τον 68χρονο, πρώην αστυνομικό

"Καίνε" τον αστυνομικό και τη σύζυγο του στοιχεία για κακοποίηση της ανήλικης

Ενώπιον δικαστηρίου ο ύποπτος αξιωματικός της Αστυνομίας που τέθηκε σε διαθεσιμότητα

Τριάντα δύο κορωνο-εξώδικα σε επιχειρηματίες και πολίτες για παραβίαση μέτρων

1.030 έλεγχοι της Αστυνομίας και των αρμόδιων Αρχών το τελευταίο εικοσιτετράωρο
Ελλάδα

Aλλαξε ξανά ρότα και κατευθύνεται προς την ελληνική υφαλοκρηπίδα το "Oruc Reis"

Τουρκικά "παιχνίδια" στο Αιγαίο με το ερευνητικό και τον πολεμικό στόλο της Άγκυρας

Κοντά σε δεύτερο κύμα η Ελλάδα... μετά τα 262 κρούσματα κορωνοϊού

Βρίσκονται κοντά σε δεύτερο κύμα λένε οι ειδικοί - Σε ποιες περιοχές καταγράφηκαν

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός στην Ελλάδα...262 νέα περιστατικά κορωνοϊού

Ανακοινώθηκαν δυο νέοι θάνατοι - Στους 216 ο συνολικός αριθμός των θανόντων
Διεθνή

"Ζωσμένο" από τις φλόγες το Λος Άντζελες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εκκενώνονται σπίτια λόγω τεράστιας πυρκαγιάς στη λίμνη Χιουζ

Καμάλα Χάρις: Η πρώτη μαύρη υποψήφια αντιπρόεδρος των Η.Π.Α (ΒΙΝΤΕΟ)

Οργή Τραμπ, ο οποίος τη χαρακτήρισε πιο μοχθηρή και από την Ποκαχόντας

Βίντεο ντοκουμέντο: Το ωστικό κύμα "κτυπά" νοσοκομείο στη Βηρυτό (BINTEO)

Ατέρμονος ο θρήνος και ασίγαστη η οργή στον Λίβανο, μετά τη φονική έκρηξη

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 09:00ALPHA ΠΑΝΤΟΥ