Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Παναγή-Άντρεα Νικολάου: Η πρώτη τους τηλεοπτική συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πρώτη τους τηλεοπτική κοινή συνέντευξη παραχώρησαν ο διεθνής ποδοσφαιριστής και τερματοφύλακας της Ομόνοιας, Κωνσταντίνος Παναγή και η χορογράφος και χορεύτρια, Άντρεα Νικολάου. Το ζευγάρι μίλησε για την γνωριμία τους, την συγκατοίκηση και την πρόταση γάμου.

Τον Κωνσταντίνο τον είχα δει έξι μήνες πριν τον γνωρίσω αλλά δεν έκανα κάποια κίνηση. Μετά συνωμότησαν τα άστρα ο Θεός, δεν ξέρω και γνωριστήκαμε.

όταν είδα την Άντρεα είδα ότι είναι συνεσταλμένη. Σοβαρός άνθρωπος, αγαπά τη δουλειά της, Είναι πολύ όμορφη αλλά κυρίως ότι ήξερε τι ήθελε.

Ο Κωνσταντίνος είναι ένα πολύ σοβαρό παιδί. ‘Έχει σεβασμό γενικά, είναι καλοσυνάτος, ευγενικός. Είναι ένα παιδί με αρχές. Είμαστε πολύ αντίθετοι χαρακτήρες αλλά ισορροπεί ο ένας τον άλλον.

Στη συγκατοίκηση μαθαίνεις τον άλλον και αν όντως τον αγαπάς, συνεχίζεις και προχωράς.

Δυο είναι οι σταθμοί σε μια σχέση. Η συγκατοίκηση και όταν έρθει ένα παιδί

Η πρόταση γάμου έγινε πριν το Πάσχα. Είναι περίεργη και η δική μας φάση λόγω ποδοσφαίρου. Ήθελα να μην το περιμένει.

Ο γάμος μας θα γίνει τον Ιούνιο του 2021. Έχουμε πολύ χρόνο ακόμα.

Σίγουρα θέλουμε να μεγαλώσουμε την οικογένεια μας. Κάποια στιγμή θα έρθει απλά πρέπει να είσαι έτοιμος. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη τους:

 

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Ρέμος: "Γύρισα από την κόλαση. Θα μπορούσε να διαλυθεί το σπίτι μου..."

Η εξομολόγηση του τραγουδιστή για τις δύσκολες περιόδους που πέρασε λόγω των οικονομικών
13/06/2019 - 15:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "όχι" του Δημήτρη Ταταράκη και η απόγνωση της τραγουδίστριας στο νέο...video clip της
07/12/2019 - 14:03

"Πρόβα νυφικού" για την...Κατερίνα Καινούργιου; Οι φήμες για γάμο και ο γαμπρός!

Ποιος είναι ο Φίλιππος Τσαγκρίδης-Παναγόπουλος και γιατί απήγαγαν τον παππού του;
27/11/2019 - 17:43

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε τη λεπτομέρεια για το γάμο της που δεν ξέραμε

Ο έρωτας με τον Μάκη Παντζόπουλο και η ετεροχρονισμένη διάψευση στις φήμες
25/11/2019 - 11:04

Επέστρεφαν στο σπίτι από γάμο και τους έστησε καρτέρι ο θάνατος (ΦΩΤΟ)

Τραγωδία στη Λαμία - "Έσβησε" 37χρονος πατέρας δυο παιδιών
24/11/2019 - 08:53

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ