Ψυχαγωγία

Μ. Συνατσάκη:Τα σχόλια που δέχτηκε για το πρόσωπο της και η απάντηση της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαίρη Συνατσάκη μίλησε για τα αρνητικά σχόλια που έλαβε μετά την εξομολόγηση της για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με το πρόσωπο της. 

Διαβάστε επίσης: Μ.Συνατσάκη: Αποκάλυψε την πάθηση που αντιμετωπίζει και τα σχόλια ήταν αρνητικά

Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους ότι αντιμετωπίζει ροδόχρους ακμή, με αποτέλεσμα να έχει εμφανίσει ερυθρότητα στο μέτωπο, τις παρειές και το πιγούνι της. Η παρουσιάστρια μίλησε στην εκπομπή "Ευτυχείτε" για τα  αρνητικά και επικριτικά και επικριτικά σχόλια που δέχτηκε δηλώνοντας: 

Ξέρω ότι το πρόσωπό μου έχει θέμα αυτή την περίοδο, ποτέ δεν είχα αλαβάστρινο δέρμα στην ζωή μου και το στρες μου θα μου βγει σε αυτό το κομμάτι. Τώρα είχε μία έξαρση από το τρέξιμο και το άγχος της εποχής. Απλά νιώθω ότι αναπαράγουμε τόση πολλή κακία συνεχόμενα, που εγώ τις δικές μου πλατφόρμες θέλω να τις χρησιμοποιώ και για κάτι λίγο πιο θετικό. Παίρνεις σχόλια που είναι πολύ άσχημα οι άνθρωποι νομίζουν ότι οι άλλοι είναι βρώμικοι, ότι δεν πλένονται, ενώ οι άνθρωποι με ακμή είναι οι πιο καθαροί από όλους γιατί προσέχουν παραπάνω το δέρμα τους. Δεν στενοχωρήθηκα με τα σχόλια που άκουσα…

Δείτε όσα δήλωσε στο πιο κάτω βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Ειρήνη Καζαριάν: Η αντίδραση των γονιών της μετά το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε

Αποκαλύπτει πως βίωσε τη συγκεκριμένη κατάσταση η ίδια και η οικογένεια της
16/02/2019 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μ.Συνατσάκη:Η αποστομωτική απάντηση σε follower που την χαρακτήρισε "fake"(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που έγινε αφομρή και ο διάλογος που ακολούθησε
18/07/2019 - 11:55

Οικονομάκου-Συνατσάκη: Η συνεργασία τους και η εμφάνιση με το ίδιο φόρεμα!(ΦΩΤΟ)

Ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή συνεργασία
28/06/2019 - 12:22

Μουτσινάς-Συνατσάκη: Όσα δήλωσαν για τον άγνωστο τσακωμό τους

Η ένταση που δημιουργήθηκε και ο τρόπος που έλυσαν την παρεξήγηση
19/06/2019 - 12:13

Μαίρη Συνατσάκη: Η πρώτη ανάρτηση με τον σύντροφο της και τα γλυκά λόγια(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της σύντροφο
29/03/2019 - 09:14

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Τί είναι η ροδόχρους ακμή; Η ασθένεια των ενηλίκων και τα συμπτώματα

Η Μαίρη Συνατσάκη "μίλησε" ανοιχτά επί του θέματος...
11/02/2019 - 19:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι ξεκαθαρίζει το Υπ. Παιδείας για τα προγράμματα Αλφαβητισμού

Καλεί τους εμπλεκόμενους φορείς να στηρίξουν την προσπάθεια αναβάθμισης

"Eπεισόδιο" ανάμεσα σε κυνηγούς και ακτιβιστές στο Παραλίμνι (BINTEO)

Εικόνες από την άγρια καταδίωξη μελών περιβαλλοντικής οργάνωσης

Τροχαίο ατύχημα στον αυτοκινητόδρομο, στο ύψος των Λατσιών

Οδηγός απώλεσε τον έλεγχο του οχήματός του - Στο σημείο μέλη της Αστυνομίας
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

Δήμαρχος στη Γαλλία υποχρεώνει τους κατοίκους της πόλης να είναι χαρούμενοι

Τους απαγορεύει να ακούν λυπητερή μουσική ή να διαβάζουν βιβλία με κακό τέλος

Τραμπ: «Η έσχατη επιλογή μας με το Ιράν είναι να πάμε σε πόλεμο»

Για "οικονομική τρομοκρατία"​​​​​​​ κάνει λόγο ο επικεφαλής της ιρανικής διπλωματίας

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB