Ψυχαγωγία

Μ. Συνατσάκη:Τα σχόλια που δέχτηκε για το πρόσωπο της και η απάντηση της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαίρη Συνατσάκη μίλησε για τα αρνητικά σχόλια που έλαβε μετά την εξομολόγηση της για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με το πρόσωπο της. 

Διαβάστε επίσης: Μ.Συνατσάκη: Αποκάλυψε την πάθηση που αντιμετωπίζει και τα σχόλια ήταν αρνητικά

Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους ότι αντιμετωπίζει ροδόχρους ακμή, με αποτέλεσμα να έχει εμφανίσει ερυθρότητα στο μέτωπο, τις παρειές και το πιγούνι της. Η παρουσιάστρια μίλησε στην εκπομπή "Ευτυχείτε" για τα  αρνητικά και επικριτικά και επικριτικά σχόλια που δέχτηκε δηλώνοντας: 

Ξέρω ότι το πρόσωπό μου έχει θέμα αυτή την περίοδο, ποτέ δεν είχα αλαβάστρινο δέρμα στην ζωή μου και το στρες μου θα μου βγει σε αυτό το κομμάτι. Τώρα είχε μία έξαρση από το τρέξιμο και το άγχος της εποχής. Απλά νιώθω ότι αναπαράγουμε τόση πολλή κακία συνεχόμενα, που εγώ τις δικές μου πλατφόρμες θέλω να τις χρησιμοποιώ και για κάτι λίγο πιο θετικό. Παίρνεις σχόλια που είναι πολύ άσχημα οι άνθρωποι νομίζουν ότι οι άλλοι είναι βρώμικοι, ότι δεν πλένονται, ενώ οι άνθρωποι με ακμή είναι οι πιο καθαροί από όλους γιατί προσέχουν παραπάνω το δέρμα τους. Δεν στενοχωρήθηκα με τα σχόλια που άκουσα…

Δείτε όσα δήλωσε στο πιο κάτω βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Ειρήνη Καζαριάν: Η αντίδραση των γονιών της μετά το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε

Αποκαλύπτει πως βίωσε τη συγκεκριμένη κατάσταση η ίδια και η οικογένεια της
16/02/2019 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οικονομάκου-Συνατσάκη: Η συνεργασία τους και η εμφάνιση με το ίδιο φόρεμα!(ΦΩΤΟ)

Ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή συνεργασία
28/06/2019 - 12:22

Μουτσινάς-Συνατσάκη: Όσα δήλωσαν για τον άγνωστο τσακωμό τους

Η ένταση που δημιουργήθηκε και ο τρόπος που έλυσαν την παρεξήγηση
19/06/2019 - 12:13

Μαίρη Συνατσάκη: Η πρώτη ανάρτηση με τον σύντροφο της και τα γλυκά λόγια(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της σύντροφο
29/03/2019 - 09:14

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Τί είναι η ροδόχρους ακμή; Η ασθένεια των ενηλίκων και τα συμπτώματα

Η Μαίρη Συνατσάκη "μίλησε" ανοιχτά επί του θέματος...
11/02/2019 - 19:57

Μ.Συνατσάκη: Αποκάλυψε την πάθηση που αντιμετωπίζει και τα σχόλια ήταν αρνητικά

Τα σχόλια για το πρόσωπο της, η φωτογραφία χωρίς μακιγιάζ και η απάντηση της
10/02/2019 - 09:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους έκοβε τα μαλλιά με το ζόρι αλλά για...καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκοβε για δύο χρόνια τα μαλλιά ανυποψίαστων γυναικών στον Πρωταρά

Φρικιαστικές λεπτομέρειες για το διπλό φονικό έδωσε η Σάρα Σιαμς (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα βίωσε στα χέρια του συμβίου της Τζιωνή, οι ξυλοδαρμού και τα ναρκωτικά

Σε κρίσιμη καμπή ο διάλογος για ΓεΣΥ με διαβουλεύσεις με ΠΑΣΙΝ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξανά στη μάχη ο Υπουργός για να πείσει τα ιδιωτικά νοσηλευτήρια να μπουν στο σύστημα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ