Ψυχαγωγία

Μ. Συνατσάκη:Τα σχόλια που δέχτηκε για το πρόσωπο της και η απάντηση της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαίρη Συνατσάκη μίλησε για τα αρνητικά σχόλια που έλαβε μετά την εξομολόγηση της για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με το πρόσωπο της. 

Διαβάστε επίσης: Μ.Συνατσάκη: Αποκάλυψε την πάθηση που αντιμετωπίζει και τα σχόλια ήταν αρνητικά

Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους ότι αντιμετωπίζει ροδόχρους ακμή, με αποτέλεσμα να έχει εμφανίσει ερυθρότητα στο μέτωπο, τις παρειές και το πιγούνι της. Η παρουσιάστρια μίλησε στην εκπομπή "Ευτυχείτε" για τα  αρνητικά και επικριτικά και επικριτικά σχόλια που δέχτηκε δηλώνοντας: 

Ξέρω ότι το πρόσωπό μου έχει θέμα αυτή την περίοδο, ποτέ δεν είχα αλαβάστρινο δέρμα στην ζωή μου και το στρες μου θα μου βγει σε αυτό το κομμάτι. Τώρα είχε μία έξαρση από το τρέξιμο και το άγχος της εποχής. Απλά νιώθω ότι αναπαράγουμε τόση πολλή κακία συνεχόμενα, που εγώ τις δικές μου πλατφόρμες θέλω να τις χρησιμοποιώ και για κάτι λίγο πιο θετικό. Παίρνεις σχόλια που είναι πολύ άσχημα οι άνθρωποι νομίζουν ότι οι άλλοι είναι βρώμικοι, ότι δεν πλένονται, ενώ οι άνθρωποι με ακμή είναι οι πιο καθαροί από όλους γιατί προσέχουν παραπάνω το δέρμα τους. Δεν στενοχωρήθηκα με τα σχόλια που άκουσα…

Δείτε όσα δήλωσε στο πιο κάτω βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Ειρήνη Καζαριάν: Η αντίδραση των γονιών της μετά το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε

Αποκαλύπτει πως βίωσε τη συγκεκριμένη κατάσταση η ίδια και η οικογένεια της
16/02/2019 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαίρη Συνατσάκη: Η πρώτη ανάρτηση με τον σύντροφο της και τα γλυκά λόγια(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της σύντροφο
29/03/2019 - 09:14

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Τί είναι η ροδόχρους ακμή; Η ασθένεια των ενηλίκων και τα συμπτώματα

Η Μαίρη Συνατσάκη "μίλησε" ανοιχτά επί του θέματος...
11/02/2019 - 19:57

Μ.Συνατσάκη: Αποκάλυψε την πάθηση που αντιμετωπίζει και τα σχόλια ήταν αρνητικά

Τα σχόλια για το πρόσωπο της, η φωτογραφία χωρίς μακιγιάζ και η απάντηση της
10/02/2019 - 09:45

Μαίρη Συνατσάκη: Μιλά για την αντικατάσταση της από την Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Όσα δήλωσε για τον ντόρο που έχει δημιουργηθεί τις τελευταίες μέρες...
16/01/2019 - 16:16

Μαίρη Συνατσάκη: Ο λόγος που κατέφυγε στη Δικαιοσύνη!

Ο θαυμαστής που της έκανε τη ζωή κόλαση και η απόφαση του δικαστηρίου...
19/11/2018 - 08:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Για το πασχαλινό τραπέζι ετοιμάζονται τα νοικοκυριά (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα αγοράς του Alpha για το γιορτινό τραπέζι

Σε συνάδελφό τους πέρασαν χειροπέδες, αστυνομικοί στην Πάφο

Ο 41χρονος τέθηκε υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων

Πέντε χρόνια φυλάκιση επιβλήθηκε στο Δημοτικό Γραμματέα Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχος για κλοπή - Τι αναφέρει το Δικαστήριο στην απόφασή του
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Φιλιππίνες: Τουλάχιστον 16 νεκροί από τις ισχυρές σεισμικές δονήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Τεράστιες καταστροφές άφησε στο πέρασμα του ο "Εγκέλαδος"

Εθνικό πένθος στη Σρι Λάνκα μετά τις αιματηρές βομβιστικές επιθέσεις (ΦΩΤΟ)

Στους 321 ο αριθμός των νεκρών - Το Ισλαμικό Κράτος ανέλαβε την ευθύνη των επιθέσεων

Πυρκαγιά μεγάλων διαστάσεων κοντά στο παλάτι των Βερσαλλιών (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Φαίνεται να ξέσπασε σε μάντρα αυτοκινήτων - Σε κινητοποίηση η πυροσβεστική

tv news

Η ζωή του Σωκράτη απειλείται κι αναγκάζεται να πει ψέματα στην Ελένη...

Aυτό την προσκαλεί στην παγίδα του Ορφέα... «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ