Ψυχαγωγία

Μαρία Ιωαννίδου:Πρόταση γάμου και "διαδικτυακή τελετή" με καλεσμένους από skype

Πρόταση γάμου δέχθηκε η Μαρία Ιωαννίδου εν μέσω καραντίνας, με την ίδια να είναι ένα βήμα πριν το γάμο.

Η δημοφιλής αρτίστα αποκάλυψε το γεγονός στην εκπομπή "Έλα χαμογέλα" ενω έκανε και έναν..διαδικυκτιακό εικονικό γάμο για να απολαύσει την στιγμή.

Πιο συγκεκριμένα, η Μαρία Ιωαννίδου σημείωσε με χαμόγελο πως

“Παντρεύτηκα! Αυτό το παιδί, ο σύντροφος μου, ο Δημήτρης έχει μια μανία. Θέλει να με παντρευτεί και μου πρότεινε να κάνουμε έναν γάμο εικονικό. Θα βάλουμε, λέει, στολές, θα ντυθείς εσύ νύφη, θα βάλω εγώ το σμόκιν μου, θα καλέσουμε φίλους με skype, θα τους κεράσουμε και θα μαγειρέψω. Αυτό. Εντάξει, λέω εγώ, για κουμπάρο είχαμε τον μόνο που βρισκόταν στο σπίτι μας. Τον σκύλο μου”.

Η ίδια λοιπόν ντύθηκε στα λευκά έστειλε με ντελίβερι φαγητό στους φίλους της και μέσω skype ενώθηκαν για μια αναπαράσταση του επικείμενου γάμου της.

l;

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικολάου - Παναγή: Ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου (ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό άλμπουμ που δημοσίευσε η νυφούλα
12/07/2020 - 17:46

David & Victoria Beckham: Ο μεγαλύτερος γιος τους...παντρεύεται (ΦΩΤΟ)

Έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του!
12/07/2020 - 13:31

Σ. Κωνσταντίνου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον μυστικό γάμο με την Έλενα Ανδρέου

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση και η τρυφερή φωτογραφία
02/07/2020 - 10:51

Σταύρος Κωνσταντίνου – Έλενα Ανδρέου: Παντρεύτηκαν υπό άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από την τελετή - Δείτε την σχεδιάστρια μόδας ντυμένη νυφούλα
01/07/2020 - 14:47

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Δείτε την πρώτη φωτογραφία του γάμου τους (ΦΩΤΟ)

Τα οικογενειακά στιγμιότυπα μία ημέρα μετά τον γάμο
30/06/2020 - 08:57

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Παντρεύτηκαν υπό...άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Το ευχάριστο γεγονός “πρόδωσαν” οι κουμπάροι του ζευγαριού
28/06/2020 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φόνος Καλλιτσιώνη: Ποιος ήθελε νεκρό τον «Βαλεντίνο»; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ερωτήματα που παραμένουν αναπάντητα για τον φόνο στην Ορμήδεια

Αρχίζουν οι εργασίες και η ριζική αναβάθμιση της λεωφόρου Μακαρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατανόηση και υπομονή για την ταλαιπωρία ζητά ο Δήμαρχος Λευκωσίας
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Μπαίνουν ξανά σε «καραντίνα» στα σπίτια τους κάτοικοι περιοχής της Καταλονίας

Θα μπορούν να βγουν για εργασία, γιατρό ή ψώνια, όπως την περίοδο του «lockdown»

Οι Τούρκοι ψάχνουν τη φόρμουλα για να καλύψουν τις αγιογραφίες στην Αγία Σοφία

Δύο ιμάμηδες και 4 μουεζίνηδες θα διορίσει η Διεύθυνση Θρησκευτικών Υποθέσεων της Άγκυρας

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 23:10ΚΑΡΜΑ