Ψυχαγωγία

Μαριάννα Τουμασάτου: Η συγκίνηση on air και η συνεργασία με τον σύζυγο της!

Ποδαρικό στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» έκανε η γνωστή ταλαντούχα ηθοποιός, Μαριάννα Τουμασάτου. Η ηθοποιός που τον τελευταίο χρόνο απολαμβάνουμε στην επιτυχημένη σειρά «Γυναίκα χωρίς όνομα» μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την σειρά «Γυναίκα χωρίς όνομα», την μεγάλη αδυναμία στον αδερφό της, την μελλοντική τους συνεργασία, την γνωριμία με τον σύζυγο της, Αλέξανδρο Σταύρου αλλά και την συνεργασία τους στη σειρά. Η ίδια δήλωσε:

Είχα καιρό να κάνω δραματικό και το ευχαριστήθηκα. Είναι αγριευτικό το θέμα της μητρότητας. Δεν μπορείς να τα παίρνεις όλα προσωπικά. Θα μπορούσα όμως να σκοτώσω για το παιδί μου όπως θα έκανε και ο κάθε γονιός.

Με τον αδερφό μου ζούμε πολύ ελεύθεροι από μωρά αλλά έχουμε μια πολύ μεγάλη αγάπη ο ένας για τον άλλον. Έζησα όμορφα παιδικά χρόνια. Νομίζω ότι επειδή έγινα μεγάλη μαμά ήθελα να το ευχαριστηθώ, ήθελα να την δω και αισθανόμουν ότι για να έχει ασφάλεια ήθελα να ήμουν κοντά της. Ήταν δύσκολο όταν μπήκα στο πρόγραμμα. Θεωρώ ότι η ελευθερία είναι απαραίτητο συστατικό. Την κόρη μου την μαθαίνω όπου να είναι, να είναι από επιλογή και όχι από ανάγκη.

Προσπαθώ να μην έχω «πρέπει». Μέχρι να γίνω μαμά δεν ήξερα τι σημαίνει η λέξη «φόβος».

30 χρόνια κάνω αυτή την δουλειά και δεν έχω έρθει σε δύσκολη θέση.

Ο άντρας μου μπαίνει στη «Γυναίκα χωρίς όνομα» και θα βρεθεί στη διαδρομή της «Κάτιας». Οι ήρωες πρέπει να κάνουμε κύκλους.

Γνωριστήκαμε σε ένα σήριαλ που παίζαμε και οι δυο αλλά σε άλλες διαδρομές. Μετά ξανά βρεθήκαμε. Έχουμε πολύ κοντινό τρόπο αντιμετώπισης πραγμάτων και πολύ διαφορετικό άλλων πραγμάτων.  Έχουμε όμως πολύ διαφορετική αντιμετώπιση σε κάποια πράγματα αλλά ξέρουμε να αγαπάμε και δεν έχουμε εγωισμό. Μεγαλώνοντας ο εγωισμός είναι ένα αστείο πράγμα.  

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη και όσα δήλωσε ο αδερφός της, Γρηγόρης Τουμασάτος:

Επόμενο άρθρο

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Ξεπέρασε τον φόβο της με το υψόμετρο...ουρλιάζοντας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους με την ενότηα "Scary Μούρη"....τρέλανε την δημοσιογράφο
02/09/2019 - 17:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρένος Ρώτας: Ο ρόλος του στη σειρά "Αστέρια στην Άμμο" και η προσωπική του ζωή

Όσα δήλωσε ο νεαρός ταλαντούχος ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
22/09/2019 - 16:14

"Soundtrack of love":Το πρώτο συγκινητικό trailer γεμάτο ιστορίες που καθηλώνουν

Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 21:15 η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του show
19/09/2019 - 17:41

Soundtrack of Love: Δείτε για πρώτη φορά το εντυπωσιακό σκηνικό του show(ΦΩΤΟ)

O Alpha Κύπρου αποκαλύπτει τον "άσο στο μανίκι" του και θέτει υψηλά τον πήχη
17/09/2019 - 17:19

Οι πρόβες της Χριστιάνας Αριστοτέλους για το "Soundtrack of love" (ΦΩΤΟ)

Όλα έτοιμα για το πρώτο γύρισμα του νέου show του Alpha Κύπρου
17/09/2019 - 10:29

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Aυτή είναι η πρώτη μεγάλη έκπληξη του "Soundtrack of love"(ΦΩΤΟ)

Ο πασίγνωστος τραγουδιστής έρχεται στο νέο show του Alpha Κύπρου
13/09/2019 - 12:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοιραία βουτιά για 67χρονο σε σηματοδοτημένη παραλία του Πρωταρά (ΦΩΤΟ)

Μερικά χιλιόμετρα πιο μακριά ξεψήχησε 80χρονος από την Αυστρία την ώρα που κολυμπούσε

Στη θάλασσα του κατεχόμενου Τρικώμου "έσβησε" 44χρονος Ελληνοκύπριος

Τι μεταδίδουν τα τουρκοκυπριακά μέσα για την τραγωδία

Οδηγούσε υπό την επήρεια ναρκωτικών και χωρίς άδεια, κυκλοφορία και ΜΟΤ

Χειροπέδες σε 24χρονο οδηγό που ανακόπηκε για έλεγχο από μέλη του ΟΠΕ
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες
Διεθνή

Ξεψύχησε ενώ της έκανε υποβρύχια πρόταση γάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κατάφερε ποτέ να βγει από το βυθό και να ακούσει την απάντηση της κοπέλας του

Πέραν των 100 τραυματιών από τους σεισμούς στην Αλβανία (ΦΩΤΟ)

Ζημιές και ρωγμές σε 130 σπίτια στην αλβανική πρωτεύουσα

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ