Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος: Ποζάρει σέξι με μαγιό σε θαλάσσια σπηλιά... (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μαρίνος Κόνσολος βρισκόταν σε καλοκαιρινές διακοπές σε νησιά της Ελλάδας και όχι μόνο.

Ο γνωστός πρωταγωνιστής από τη σειρά "Έλα στη θέση μου", ο οποίος το τελευταίο διάστημα προσέχει πολύ το σώμα του και τις εμφανίσεις του,ποζάρει με σέξι διάθεση σε μια μικρή ακρογιαλιά θαλάσσιας σπηλιάς στην Σκόπελο, που βρέθηκε πρόσφατα μαζί με την παρέα του.

Δείτε τη σχετική φωτογραφία 

΄πκλξνμιλξκν

Επόμενο άρθρο

Ρουβάς - Ζυγούλη: Στο μέρος που γεννήθηκε ο έρωτάς τους και τα...etreme sports

Οι διακοπές του ζευγαριού στην Ελούντα της Κρήτης
03/08/2019 - 14:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Καινούργιου: Ποζάρει με σέξι μπικίνι στη παραλία και υποδέχεται το 2020

Η ανάρτηση της παρουσιάστριας και οι θερμές ευχές της στους followers της
01/01/2020 - 11:24

Eλένη Μενεγάκη: Στις Μαλδίβες με μαγιό και ανάμεσα στους...φοίνικες (ΦΩΤΟ)

Tα παιχνίδια στην αμμουδιά, η εξευρεύνηση του νησιού και οι..σκέψεις της για τον νέο χρόνο
29/12/2019 - 10:48

Με ζιβανία, τζάκι και μεζέδες "πολεμούν" το κρύο σε Κυπερούντα και Σπήλια (VID)

Τσιαττιστά αλλά και παράπονα για την αστυφιλία στην κάμερα του Alpha Κύπρου
16/12/2019 - 15:54

Ο Μαρίνος Κόνσολος ....γυμνός! Δείτε τον σε αισθησιακή ταινία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι ερωτικές σκηνές και ο ζεν πρεμιέ όπως δεν τον έχετε ξαναδέί
16/11/2019 - 12:01

Κόνσολος:"Έχω πάνω από δέκα χρόνια να κάνω σχέση-Φλερτάρω με τον εαυτό μου"

"Έχω στείλει τολμηρή φωτογραφία μου σε πολύ δικές μου καταστάσεις..."
15/11/2019 - 13:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Από την μια πίεζαν τον εργολάβο και από την άλλη "έτρεχε" προσφορά για τα έπιπλα

"Αν είναι δυνατόν", λέει ο Καρούσος για την προσφυγή για τη νέα πτέρυγα του ΓΝ Λάρνακας

Ώρες αγωνίας για 63χρονη στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό

«Χαλάει» σταδιακά ο καιρός με βροχές και καταιγίδες

Παραμένουν υψηλές οι θερμοκρασίες - Πότε αναμένεται βελτίωση
Ελλάδα

Σε καραντίνα η 38χρονη ασθενής του κορωνοϊού και σε απομόνωση οι συγγενείς της

Εξετάζονται ακόμη τέσσερα ύποπτα περιστατικά - Σύσκεψη το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη

38χρονη Ελληνίδα το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη μετά το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού

Βόλος: «Έσβησε» 11χρονος που νοσηλευόταν με υψηλό πυρετό

Η κατάσταση της υγείας του επιδεινώθηκε ραγδαία
Διεθνή

Remdesivir: Το φάρμακο που πιθανόν αντιμετωπίζει τα συμπτώματα του Κορωνοϊού

Συνεχίζονται οι μελέτες για το εμβόλιο, αλλά ο δρόμος είναι μακρύς

Στους δώδεκα οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ιταλία

Ανέβηκαν στα έξι τα κρούσματα παιδιών στη Λομβαρδία

Ερντογάν: Η διορία που δώσαμε στο καθεστώς Άσσαντ τελειώνει

"Μέχρι το τέλος αυτού του μήνα επιδιώκουμε την απελευθέρωση των παρατηρητηρίων"

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/02/2020 - 18:00ALPHA NEWS