Ψυχαγωγία

Μαρκέλλα Κωνσταντίνου: Ο χωρισμός και η αμφισβήτηση που ένιωσε στο επάγγελμα της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Μαρκέλλα Κωνσταντίνου. Το μοντέλο μίλησε μεταξύ άλλων για την απόφαση που πήραν με τον επί χρόνια σύντροφο της να τραβήξουν χωριστούς δρόμους, την αμφισβήτηση που ένιωσε στον χώρο της νομικής και την μητρότητα.

Δουλεύω ως δικηγόρος. Έχω νιώσει την αμφισβήτηση τη δουλειά μου στη νομική. Βλέπουν μια κοπέλα που έχει καριέρα στο μόντελινγκ και της βάζουν την ταμπέλα ότι απαγορεύεται να έχει μυαλό. Μερικοί από τους πελάτες ίσως να με έβλεπαν λίγο διστακτικά και δεν με έβλεπαν τόσο σοβαρά.

Από την πρώτη στιγμή που έμαθα ότι είμαι έγκυος είχα ένα χαμόγελο. Από μικρή το ήθελα. Είναι ένας ρόλος που αποδέχτηκα και συνειδητοποιημένη. Δεν ήμουν έτοιμη. Δεν θεώρησα ότι η εγκυμοσύνη και ένα μωρό θα μου στερήσει τα όνειρα μου.

Δέχτηκα προτάσεις για ψυχαγωγικές εκπομπές αλλά αρνήθηκα και δεν ήθελα να αφήσω την νομική.

 Έχω πει ότι όταν είσαι με έναν άνθρωπο από πολύ μικρή ηλικία μεγαλώνοντας ίσως αλλάζουν λίγο τα όνειρα και οι στόχοι το καθενός και ίσως να αποξενώνο0νσε. Θεωρώ ότι τέτοιου είδους περιπτώσεις και δυσκολίες ίσως έρχονται για να μάθεις κάποια πράγματα. Είναι κάτι που δεν έχω σκεφτεί αυτή την φάση της ζωής μου να φτιάξω ξανά τη ζωή μου.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

"Sir Paul": H νέα άφιξη στην πόλη της Λεμεσού που εντυπωσιάζει... (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για τον "μικρό παράδεισο" της Κύπρου
14/05/2019 - 16:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντίμας-Χατζηεφραίμ:Η πρώτη κοινή συνέντευξη τους λίγο πριν γίνουν γονείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωριμία τους, το όνομα που θα πάρει η κόρη τους και ο... χωρισμός που δεν γνωρίζαμε
24/06/2019 - 17:25

Μελίνα Ασλανίδου: Η διάψευση του γάμου της έγινε με τον... χωρισμό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας, το σχόλιο της και το τέλος στη σχέση τους
24/06/2019 - 10:46

Πότε "ρίχνει αυλαία" η εκπομπή... "Με αγάπη Χριστιάνα";

Θα επιτρέψει στην εκπομπή η Χριστιάνα Αριστοτέλους πριν "κλείσει" για διακοπές;
22/06/2019 - 14:52

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Η Ελένη Μενεγάκη, η τέταρτη σεζόν του "Έλα στη θέση μου" και η προσωπική του ζωή
21/06/2019 - 17:29

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με πομπή η μεταφορά της σορού του τέως Προέδρου στο ναό της Του Θεού Σοφίας

Δείτε εικόνες από τη συγκέντρωση των μελών της νεολαίας του ΑΚΕΛ

Aυτά είναι τα δικαιώματα του Νίκου Μεταξά στις Κεντρικές Φυλακές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ποινικολόγος Γιάννης Πολυχρόνης αναλύει την δίκη "express" του serial killer

Η παγκόσμια πρωτοτυπία του Νίκου Μεταξά (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι κάνει τρομερή εντύπωση σε εμπειρογνώμονες και τι θα ήθελαν να τον ρωτήσουν
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

Περιορίζονται οι πιθανότητες ο Βέμπερ να εκλεγεί νέος Πρόεδρος της Κομισιόν

Ζυμώσεις σε όλα τα επίπεδα για τον επόμενο Πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ