Ψυχαγωγία

Μαρκέλλα Κωνσταντίνου: Ο χωρισμός και η αμφισβήτηση που ένιωσε στο επάγγελμα της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Μαρκέλλα Κωνσταντίνου. Το μοντέλο μίλησε μεταξύ άλλων για την απόφαση που πήραν με τον επί χρόνια σύντροφο της να τραβήξουν χωριστούς δρόμους, την αμφισβήτηση που ένιωσε στον χώρο της νομικής και την μητρότητα.

Δουλεύω ως δικηγόρος. Έχω νιώσει την αμφισβήτηση τη δουλειά μου στη νομική. Βλέπουν μια κοπέλα που έχει καριέρα στο μόντελινγκ και της βάζουν την ταμπέλα ότι απαγορεύεται να έχει μυαλό. Μερικοί από τους πελάτες ίσως να με έβλεπαν λίγο διστακτικά και δεν με έβλεπαν τόσο σοβαρά.

Από την πρώτη στιγμή που έμαθα ότι είμαι έγκυος είχα ένα χαμόγελο. Από μικρή το ήθελα. Είναι ένας ρόλος που αποδέχτηκα και συνειδητοποιημένη. Δεν ήμουν έτοιμη. Δεν θεώρησα ότι η εγκυμοσύνη και ένα μωρό θα μου στερήσει τα όνειρα μου.

Δέχτηκα προτάσεις για ψυχαγωγικές εκπομπές αλλά αρνήθηκα και δεν ήθελα να αφήσω την νομική.

 Έχω πει ότι όταν είσαι με έναν άνθρωπο από πολύ μικρή ηλικία μεγαλώνοντας ίσως αλλάζουν λίγο τα όνειρα και οι στόχοι το καθενός και ίσως να αποξενώνο0νσε. Θεωρώ ότι τέτοιου είδους περιπτώσεις και δυσκολίες ίσως έρχονται για να μάθεις κάποια πράγματα. Είναι κάτι που δεν έχω σκεφτεί αυτή την φάση της ζωής μου να φτιάξω ξανά τη ζωή μου.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

"Sir Paul": H νέα άφιξη στην πόλη της Λεμεσού που εντυπωσιάζει... (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για τον "μικρό παράδεισο" της Κύπρου
14/05/2019 - 16:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ρένος Ρώτας αποκάλυψε τον λόγο χωρισμού από την Κλέλια Ανδριολάτου

Ο πρωταγωνιστής της σειράς "Αστέρια στην Άμμο" μιλά για την προσωπική του ζωή
17/09/2019 - 09:00

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Όσα δήλωσε για τη συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου και τη συμμετοχή της στις "8 Λέξεις"
11/09/2019 - 17:34

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

Αιφνίδιος χωρισμός για την Δήμητρα Ματσούκα - Όλες οι λεπτομέρειες...

Η επιστροφή στο σπίτι της και ο λόγος της ρήξης στην σχέση τους
08/09/2019 - 16:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρός εντοπίστηκε άνδρας σε διαμέρισμα στην Πάφο

Ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα για τα αίτια κάτω από τα οποία επήλθε ο θάνατος του

Έπεσαν στη θάλασσα δύο από τους επιβάτες της βάρκας με τους μετανάστες

Διασώθηκαν από το πλήρωμα εμπορικού πλοίου που βρισκόταν στην θαλάσσια περιοχή

Ένταση, λογομαχίες και συμπλοκές στη δίκη για τον φόνο του 44χρονου Μιχαήλ

Εξαιρέθηκε δικαστής του Κακουργιοδικείου με αίτημα της υπεράσπισης των τριών υπόπτων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ