Ψυχαγωγία

Μιχάλης Χρίστου: "Δουλεύω σε καφετέρια για να επιβιώνω καλύτερα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε καφετέρια ξεκίνησε να εργάζεται ο νεαρός ηθοποιός Μιχάλης Χρίστου! 

Ο νεαρός ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" για τις δυσκολίες στον χώρο, την απόφαση του να εργαστεί σε καφετέρια και πως τον αντιμετωπίζει ο κόσμος όταν τον βλέπει στη νέα του δουλειά. Ό ίδιος δήλωσε: 

Δουλεύω ως baristra στον ελεύθερο μου χρόνο. Είμαι ένας άνθρωπος που δεν μπορώ να κάθομαι και είπα να ενταχθώ σε μια καφετέρια για να επιβιώνω καλύτερα. 

Εχτές που μάζεψα αρκετά τραπέζια άκουγα που έλεγαν "είναι ο ηθοποιός" αλλά αντιδρώ πολύ όμορφα και φυσιολογικά. Δεν το θεωρώ διαφορετικό το θεωρώ απλό. Να σου πω την αλήθεια όταν κάνεις ένα επάγγελμα που το αγαπάς και όταν δεν είσαι ενταγμένος σε μια τηλεοπτική σειρά ή ένα θέατρο με ενοχλεί γιατί το θέλω αλλά αν δεν είμαι υπάρχουν πολλές δουλειές που μπορούμε να ενταχθούμε

Δείτε το απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Η επανένωση των "One" είναι γεγονός! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο Φίλιππος Κωνσταντίνος στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/09/2019 - 16:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μιχάλης Χρίστου: Η εξομολόγηση για τις ανατροπές που βίωσε στη ζωή του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αλλαγή στον χαρακτήρα του μετά την απώλεια του πατέρα του...
19/12/2018 - 17:31

O Mιχάλης Χρίστου μας συστήνει τη...μεγάλη του αγάπη!(ΦΩΤΟ)

Η αδυναμία του έχει γενέθλια και βρέθηκε κοντά της!
22/07/2018 - 20:21

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκαψε το όχημα που του πούλησε 62χρονος επειδή παρουσίασε μηχανικά προβλήματα

Χειροπέδες σε 23χρονο πέρασαν μέλη της Αστυνομίας στη Λεμεσό

Επί τάπητος η ανέγερση του νέου Νοσοκομείου Αθαλάσσας (ΦΩΤΟ)

Υπ. Υγείας και Μεταφορών παρακάθισαν σε σύσκεψη με υπηρεσιακούς παράγοντες του ΟΚΥπΥ

Πως θα κινηθεί ο καιρός τα επόμενα 24ωρα

Μικρή άνοδο της θερμοκρασίας και βροχές προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία
Ελλάδα

Ελλαδικά ΜΜΕ: Διερευνάται ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού στην Πάτρα

40χρονος διακομίστηκε στο Νοσοκομείο του Ρίο και σήμανε συναγερμός στις Αρχές

ΥΠΑΜ Γαλλίας: Η ναυτική παρουσία στην περιοχή λειτουργεί αποτρεπτικά

Καταδίκασαν τις παράνομες τουρκικές ενέργειες Νίκος Παναγιωτόπουλος και Φλορένς Παρλί

Υπ. Υγείας Ελλάδος: «Η Ελλάδα είναι θωρακισμένη»

Οι δηλώσεις του Βασίλη Κικίλια μετά την σύσκεψη στο Μαξίμου για τον κορωνοϊό
Διεθνή

Κόντε: Ο κορωναϊός εξαπλώθηκε γιατί ένα νοσοκομείο δεν τήρησε το πρωτόκολλο

Έκτακτη σύσκεψη με όλους τους περιφερειάρχες για τη διαχείριση της κρίσης στη χώρα

Κορυφώνεται επικίνδυνα η ένταση στο Ιντλίμπ της Συρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Φάλαγγα τεθωρακισμένων εισβάλλει στη πόλη την ώρα που ο Ερντογάν απειλεί τον Άσαντ

Ένοχος ο Χάρβεϊ Γουάινσταϊν στη δίκη για βιασμό

Η καταδίκη του έρχεται ως τελική βοή στην ήδη κατεστραμμένη καριέρα του

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/02/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ