Ψυχαγωγία

Μπιγιονσέ: "Είχα φτάσει 99 κιλά αλλά αποδέχομαι το σώμα μου"

Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της, η Μπιγιονσέ μίλησε στο "Vogue" και ανάμεσα σε άλλα μίλησε για τη δύσκολη εγκυμοσύνη της και αποκάλυψε ότι λίγο πριν γεννήσει τα δίδυμα της είχε φτάσει τα 99 κιλά. 

Η πασίγνωστη τραγουδίστρια τον Ιούνιο του 2017, υποβλήθηκε σε επείγουσα καισαρική για να φέρει στον κόσμο τα δίδυμα της, τη Ρούμι και τον Σερ και προτίμησε όπως δήλωσε να δώσει χρόνο στον εαυτό της να αναρρώσει παρά να ξεκινήσει την εντατική προσπάθεια να χάσει τα κιλά που πήρε από την εγκυμοσύνη. Η ίδια δήλωσε:  

«Έχω ακόμα την κοιλίτσα από την εγκυμοσύνη και δεν βιάζομαι να απαλλαγώ από αυτήν. Αποδέχομαι τον εαυτό μου, έτσι που είμαι με έντονες καμπύλες. Αποδέχομαι αυτό που το σώμα μου ήθελε να είναι. Νομίζω ότι είναι αληθινό. Όποτε θα είμαι έτοιμη να αποκτήσω σφικτούς κοιλιακούς, τότε θα πάω γυμναστήριο και θα βάλω τα δυνατά μου μέχρι να τα καταφέρω» 

 

Επόμενο άρθρο

Ελ.Ελευθερίου: Ο σύντροφος της αποκαλύπτει το παρασκήνιο της γνωριμίας τους

Μιλά πρώτη φορά για την σχέση του με την Κύπρια τραγουδίστρια
28/07/2019 - 17:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Μοντέλο" η Γαστεράτου μετά τη γέννα: Mε μίνι φόρεμα και...επίπεδη κοιλιά (ΦΩΤΟ)

Έτσι είναι το σώμα της δυο εβδομάδες μετά το μαιευτήριο - Η πρώτη ολόσωμη φωτογραφία
23/01/2020 - 10:56

Baby boom! Γέννησε η Ειρήνη Ψυχραμη (ΦΩΤΟ)

Μάθετε το φύλο του μωρού και δείτε την πρώτη του φωτογραφία μέσα από το μαιευτήριο
10/11/2019 - 14:18

Ευθύνονται τα αντισυλληπτικά για τα... "παραπανίσια" κιλά;

Μύθοι και γεγονότα για τις γυναίκες που κάνουν χρήση
07/11/2019 - 13:46

Παύλος Χαϊκάλης: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση του! (ΦΩΤΟ)

Πιο αδύνατος από ποτέ.... Ο γνωστός ηθοποιός έχασε 30 κιλά σε τέσσερις μήνες
31/10/2019 - 09:11

Beyonce και Adele... στην καλλιτεχνική συνεργασία της χρονιάς!

Όλες οι λεπτομέρειες της μεγάλης συνεργασίας τους
01/10/2019 - 09:28

"Με έλεγαν χοντρή, με έβαλαν να χάσω...15 κιλά για να παίξω στα Φιλαράκια"

Καταπέλτης η Τζένιφερ Άνιστον για το bullying που δέχθηκε για το σώμα της
20/09/2019 - 11:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δυναμικές κινητοποιήσεις αποφάσισαν οι οδηγοί λεωφορείων της Αμμοχώστου (ΦΩΤΟ)

Ζητούν ακύρωση προσφορών για δημόσιες συγκοινωνίες και ανησυχούν για τις εργασίες τους

Καραμπόλα τεσσάρων οχημάτων προκάλεσε κυκλοφοριακό "έμφραγμα" στο Στρόβολο

Γυναίκα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Γεγονός η άρση του απορρήτου των επικοινωνιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάση αποχής κράτησε η αντιπολίτευση αλλά και ΕΔΕΚ
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Δύο διαδηλωτές σκοτώθηκαν σε συγκρούσεις με την Aστυνομία στη Βαγδάτη

Χιλιάδες αντικυβερνητικοί διαδηλωτές συνέρρευσαν και πάλι το απόγευμα στην πλατεία Ταχρίρ

Επιβεβαιωμένα κρούσματα κοροναϊού στη Γαλλία

Έφτασε και στην Ευρώπη ο φονικός ιός

Ακσόι: Η Τουρκία στο Διεθνές Δικαστήριο Χάγης για αποστρατικοποίηση του Αιγαίου

"Αυτό το ζήτημα πηγάζει από την παραβίαση από πλευράς Ελλάδας"

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ