Ψυχαγωγία

Μπιγιονσέ: "Είχα φτάσει 99 κιλά αλλά αποδέχομαι το σώμα μου"

Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της, η Μπιγιονσέ μίλησε στο "Vogue" και ανάμεσα σε άλλα μίλησε για τη δύσκολη εγκυμοσύνη της και αποκάλυψε ότι λίγο πριν γεννήσει τα δίδυμα της είχε φτάσει τα 99 κιλά. 

Η πασίγνωστη τραγουδίστρια τον Ιούνιο του 2017, υποβλήθηκε σε επείγουσα καισαρική για να φέρει στον κόσμο τα δίδυμα της, τη Ρούμι και τον Σερ και προτίμησε όπως δήλωσε να δώσει χρόνο στον εαυτό της να αναρρώσει παρά να ξεκινήσει την εντατική προσπάθεια να χάσει τα κιλά που πήρε από την εγκυμοσύνη. Η ίδια δήλωσε:  

«Έχω ακόμα την κοιλίτσα από την εγκυμοσύνη και δεν βιάζομαι να απαλλαγώ από αυτήν. Αποδέχομαι τον εαυτό μου, έτσι που είμαι με έντονες καμπύλες. Αποδέχομαι αυτό που το σώμα μου ήθελε να είναι. Νομίζω ότι είναι αληθινό. Όποτε θα είμαι έτοιμη να αποκτήσω σφικτούς κοιλιακούς, τότε θα πάω γυμναστήριο και θα βάλω τα δυνατά μου μέχρι να τα καταφέρω» 

 

Επόμενο άρθρο

Ελ.Ελευθερίου: Ο σύντροφος της αποκαλύπτει το παρασκήνιο της γνωριμίας τους

Μιλά πρώτη φορά για την σχέση του με την Κύπρια τραγουδίστρια
28/07/2019 - 17:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαριέλλα Σαββίδου: Ποζάρει με μπικίνι και στέλνει μήνυμα στις γυναίκες (ΦΩΤΟ)

“Φόρεσε το πιο μεγάλο σου χαμόγελο και κάνε τον Αύγουστο δικό σου”
02/08/2020 - 21:46

Beyonce: Η κόρη της πρωταγωνιστεί στο νέο της videoclip (ΦΩΤΟ)

Με λευκό φόρεμα, κόκκινο κραγιόν και μια χρυσή στέκα με πέρλες στα μαλλιά της
31/07/2020 - 10:09

Babyboom! Η Νατάσα Πηλείδου υποδέχτηκε το δεύτερο παιδάκι της

Γέννησε σήμερα η Υπουργός Ενέργειας
20/07/2020 - 17:09

Έχασε 20 κιλά η Σίσσυ Χρηστίδου και ποζάρει για πρώτη φορά με...μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη, αδυνατισμένη και πιο χαρούμενη από ποτέ
20/07/2020 - 14:48

Η Σίσσυ Χρηστίδου αποκαλύπτει πρώτη φορά την δίαιτα που την έκανε άλλον άνθρωπο

Η αυτοσχέδια πρακτική της που είχε εντυπωσιακά αποτελέσματα σε 5 μήνες
19/07/2020 - 09:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτούς τους δυο τ/κ καταζητούν οι Αρχές για υπόθεση ληστείας στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Προέκυψε μαρτυρία εναντίον τους - Βοηθήστε την Αστυνομία να τους εντοπιστεί

Αγκυροβόλησε στο λιμάνι της Λεμεσού το Αρματαγωγό "ΙΚΑΡΙΑ" (ΦΩΤΟ)

Μεταφέρει είκοσι τόνους ξηράς τροφής στο Λίβανο

"Κόκκινο" τηλέφωνο Προέδρου και Υπουργών για τις τουρκικές προκλήσεις στο Αιγαίο

Πώς έφτασαν τα μαχητικά "Rafale" στην Πάφο και οι συντονισμένες κινήσεις Αθηνών-Λευκωσίας
Ελλάδα

LIVE: "Πόλεμος νεύρων" στην ελληνική υφαλοκρηπίδα από το τουρικό Oruc Reis

Νέα πρόκληση από την Άγκυρα καθώς προαναγγέλλει έρευνες δίπλα σε ελληνικά νησιά

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

Υποψήφιο εμβόλιο κατά του κορωνοϊού προστατεύει πιθήκους με μία δόση

Τον Σεπτέμβριο θα αρχίσουν δοκιμές επιπέδου τρίτης φάσης του υποψηφίου εμβολίου

Σοβαρά επεισόδια στη Λευκόρωσια: Ένας διαδηλωτής έπεσε νεκρός (ΒΙΝΤΕΟ)

"Οι εκλογές δεν ήταν ούτε ελεύθερες ούτε δίκαιες" δηλώνουν οι ΗΠΑ

Τουρκικά δημοσιεύματα για Αν. Μεσόγειο: "Το Oruc Reis προκάλεσε πανικό" (ΦΩΤΟ)

Δίνουν πληροφορίες για τα σχέδια του τουρκικού ερευνητικού τους επόμενους έξι μήνες

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 12:15DEAL