Ψυχαγωγία

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Μας "συστήνουν" για πρώτη φορά τον...μπέμπη (ΦΩΤΟ)

Mια άκρως τρυφερή φωτογραφία ανάρτησε ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης!

Ο ευτυχισμένος μπαμπάς που τις τελευταίες εβδομάδες έχει στην αγκαλιά την γυναίκα που αγαπάει και τον μπέμπη τους, πλέει σε πελάγη ευτυχίας και θέλει να το “φωνάζει”. Με αφορμή την σημερινή χριστιανική γιορτή του Δεκαπενταυγούστου, ο καλλιτέχνης ανάρτησε μια οικογενειακή εικόνα μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Στο στιγμιότυπο, απεικονίζεται ο ίδιος μαζί με την Λένα Δροσάκη και τον μικρό τους σε πρώτο πλάνο, να ξαπλώνουν όλοι στο κρεβάτι και να ξεκουράζονται, απολαμβάνοντας στιγμές χαλάρωσης. Ο ίδιος μοιράστηκε τις ευχές του για την γιορτή της Παναγίας και μας έδειξε την οικογενειακή ευτυχία που βιώνει τον τελευταίο καιρό!

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Γοργάνα η Στεφανίδου! Με εντυπωσιακή βουτιά από σκάφος μας δείχνει το κορμί της

H παρουσιάστρια διατηρείται σε άψογη φόρμα και το απέδειξε με ένα βίντεο
15/08/2020 - 14:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ορκίστηκε φαντάρος ο γιος του Μητσοτάκη-Γιατί απουσίαζε ο Έλληνας Πρωθυπουργός;

Οι φωτογραφίες και το τρυφερό μήνυμα του πατέρα στο γιο
26/09/2020 - 12:20

Ο Μπουράκ Χακί μας δείχνει τον γιο του και είναι...εκπληκτικά ολόιδιοι (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και η...εξαιρετική ομοιότητα που εξέπληξε
30/08/2020 - 09:44

Συγκινητικό! Ο Βαλεντίνος Σιελής συνάντησε από κοντά...τον 4μηνών γιο του (ΦΩΤΟ)

Επέστρεψε στην Κύπρο και στην οικογένεια του μετά από την καραντίνα στο εξωτερικό
29/08/2020 - 15:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απείλησε με μαχαίρι τον σεφ ο μεθυσμένος που "μπούκαρε" σε εστιατόριο

Άρπαξε ένα μαχαίρι από το διπλανό μαχαίρι και το προέταξε εναντίον του

Στο νοσοκομείο γυναίκα μετά από πυρκαγιά σε οικία στην Αραδίππου

Η φωτιά ξεκίνησε από μαγειρικό σκεύος κι επεκτάθηκε προκαλώντας εκτεταμένες ζημιές
Ελλάδα

Μόνιμα στη Σούδα το Αμερικανικό τεράστιο πλοίο Hershel Woody Williams

Ισχυρά μηνύματα Πομπέο για τον ρόλο της Ελλάδας στην περιοχή της Ανατολικής Μεσογείου

Τέσσερις θάνατοι και 269 νέα κρούσματα στην Ελλάδα

73 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι

Ενθουσιασμένος που επέστρεψε στην Ελλάδα ο Πομπέο, έγινε δεκτός από τον Δένδια

"Η ισχύς της σχέσης μας βρίσκεται στο υψηλό όλων των εποχών" δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ
Διεθνή

Παρενέργειες μετά την ανάρρωσή τους αναφέρουν 9 στους 10 ασθενείς της Covid-19

Μεταξύ αυτών, οι ψυχολογικές διαταραχές και η απώλεια γεύσης

Τρεις νεκροί από τη φονική πυρκαγιά που μαίνεται στη Καλιφόρνια

Η φωτιά έχει μετατρέψει σε αποκαΐδια περίπου 60 τετραγωνικά χιλιόμετρα δασικών εκτάσεων

Ανελέητο το σφυροκόπημα στο Ναγκόρνο Καραμπάχ (ΒΙΝΤΕΟ)

Απαράδεκτη οποιαδήποτε εξωτερική ανάμιξη, ξεκαθαρίζει και η Ευρωπαϊκή Ένωση

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 29/09/2020 - 17:40DEAL