Ψυχαγωγία

Μυρτώ Αλικάκη: Ο λόγος που δεν έχουν πάρει ακόμα διαζύγιο με τον Πέτρο Λαγούτη

Για τον λόγο που ακόμα δεν έχουν πάρει διαζύγιο με τον Πέτρο Λαγούτη μίλησε η Μυρτώ Αλικάκη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα μεσάνυχτα". Οι δυο τους ήταν μαζί 11 χρόνια, έχουν αποκτήσει δυο παιδιά και παρόλο που έχουν τραβήξει χωριστούς δρόμους εδώ και αρκετά χρόνια δεν έχουν πάρει ακόμα διαζύγιο. Η ηθοποιός που απολαμβάνουμε στην επιτυχημένη σειρά του Alpha "Τατουάζ" δήλωσε για την συγκεκριμένη απόφαση: 

Τα παιδιά μας είναι σήμερα 16,5 και 13. Ήθελα όλη μου τη ζωή να γίνω μαμά. Με τον Πέτρο συναντηθήκαμε μέσω κοινών γνωστών. Ήταν ακόμη στη σχολή γιατί είχε γραφτεί μεγαλύτερος και εγώ είχα αποφοιτήσει. Νομίζω θα μου ήταν δύσκολο να είμαι με έναν άνθρωπο που να μην έχει καλλιτεχνική φλέβα. Μείναμε μαζί 11 χρόνια.

Δεν είναι ότι δεν θέλουμε να πάρουμε διαζύγιο. Είναι κάτι που το αρχικά το αμελήσαμε. Εμείς νιώθουμε σαν να το έχουμε πάρει. Δεν είναι ότι δεν θέλουμε. Κάθε άλλο. Είμαστε στα αλήθεια πολύ καλά μεταξύ μας. Κάνουμε πολλά πράγματα όλοι μαζί.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: Θα "σπάσει" το πρωτόκολλο στη γέννα; Όλες οι λεπτομέρειες!

Η μέρα που θα γεννήσει πλησιάζει και νέες πληροφορίες βλέπουν το φως της δημοσιότητας
27/03/2019 - 09:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Πετρίδου αποκάλυψε για πρώτη φορά ποιος πήρε την απόφαση για το διαζύγιο

Όσα δήλωσε στην πρώτη τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον χωρισμό για το "πένθος" που βιώνει
08/06/2020 - 17:24

Ιδού το τραγούδι που έγραψε ο Μαραντίνης για το χωρισμό από τη Xρηστίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το διαζύγιο που ήταν η έμπνευση για το καινούργιο τραγούδι των Onirama
11/05/2020 - 14:45

Ο κορωνοϊός έφερε... πρόωρο «διαζύγιο» για Ιβάν Γιοβάνοβιτς

Δεν πρόλαβε να κοουτσάρει σε επίσημο παιχνίδι τα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
06/04/2020 - 13:08

"Έκανα εξετάσεις και έλεγα δεν είμαι καλά και τρέχανε πλημμύρα τα...δάκρυα"

Η Ελένη Μενεγάκη σε μια σπάνια εξομολόγηση για το διαζύγιό της
22/02/2020 - 12:01

"Καταρρέει" η Βασίλισσα Ελισάβετ: Νέο διαζύγιο στο παλάτι του Μπάκιγχαμ (ΦΩΤΟ)

Ο χωρισμός που φέρνει τα πάνω - κάτω στη βασιλική οικογένεια....
18/02/2020 - 13:08

George & Amal Clooney: Παίρνουν διαζύγιο μετά από 6 χρόνια κοινής πορείας;

Η κρίση που αντιμετωπίζουν στο γάμο και τα...στοιχεία που εντείνουν τις φήμες χωρισμού
12/02/2020 - 15:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε για επίσκεψη στο σπίτι του και τον "ξάφρισε"

44χρονη από τη Λευκωσία συνελήφθη για υπόθεση κλοπής από κατοικία στην Πάφο

Φόνος Καλλιτσιώνη: Άλλα λένε οι ύποπτοι και άλλα "δείχνει" το βίντεο

Οι κινήσεις των "δυο" το βράδυ της στυγερής δολοφονίας του "Βαλεντίνου"
Ελλάδα

Ραγδαία αύξηση στην Ελλάδα: 50 νέα κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο

Τα 24 εξ αυτών εντοπίστηκαν μετά από ελέγχους στις πύλες εισόδου

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς
Διεθνή

Πέραν των 550.000 ο αριθμός των θανάτων παγκοσμίως λόγω Covid-19

Έχουν καταγραφεί περισσότερα από 12.123.290 κρούσματα

Αυστηρό μήνυμα UNESCO προς Άγκυρα για Αγία Σοφία

Σήμερα αναμένεται η απόφαση - "Προτρέπουμε τις τουρκικές αρχές να αρχίσουν διάλογο"

Η Ιταλία αποφάσισε απαγόρευση εισόδου σε επιβάτες από 13 χώρες

«Δεν μπορούμε να ακυρώσουμε τις θυσίες που έκαναν οι Ιταλοί τους περασμένους μήνες»

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ