Ψυχαγωγία

Νίκος Οικονομόπουλος: «Αν είσαι μάγκας έλα πες το μπροστά μου»

Ο Νίκος Οικονομόπουλος επέστρεψε στη νυχτερινή ζωή της Αθήνας με μια επιτυχημένη πρεμιέρα. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης  παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Ooh la la» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο χαρακτηριστικό που τον εξοργίζει περισσότερο στους ανθρώπους αλλά και για το νέο επαγγελματικό βήμα της συντρόφου του, Ευαγγελίας Αραβανή.

Ο Νίκος Οικονομόπουλος ανέφερε ότι το ψέμα είναι το χαρακτηριστικό που τον ενοχλεί περισσότερο και ιδιαίτερα όταν γράφονται «ψευδή» δημοσιεύματα γι’ αυτόν.

 Με προσβάλλει να γράφουν ψέμματα για μένα. Αν είσαι μάγκας έλα πες το μπροστά μου. Μην πας από πίσω μου. Τα κοριτσάκια με αντρική φορεσιά

Αναφορικά με τη σύντροφο του δήλωσε:

Φυσικά και θα δω την Ευαγγελία Αραβανή.  Γιατί να είμαι αυστηρός μαζί της, τι είμαι, μπαμπάς της; Εξαρτάται πώς το εννοεί ο καθένας. Για μένα σημαίνει να είσαι ευθύς και αν είσαι άντρας να είσαι άντρας. Αυτό δεν σημαίνει πως ένας άντρας -που πολλές φορές γράφουν- χτυπάει, βαράει το χέρι στο τραπέζι. Αυτά είναι καραγκιοζιλίκια, δεν είναι σοβαρά πράγματα.

Επόμενο άρθρο

Άντρεα Κυριάκου:Παίζει με τον γιο της και μας δείχνει το..." κόλλημα"της(ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον μικρό Λαμπρινό και οι στιγμές μαζί του
22/10/2018 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ευαγγελία Αραβανή: "Στο παρελθόν είχα σχολιαστεί ως απρόσιτη ή σνομπ"

Η εικόνα που είχε ο κόσμος, τα σχόλια που γράφτηκαν για εκείνη και η απάντηση της...
13/12/2018 - 09:05

Ευαγγελία Αραβανή: Αποκαλύπτει τι εκτιμά περισσότερο στον Οικονομόπουλο!

Αυτό που απεχθάνεται στην εμφάνιση της και η "σχέση" της με τα ψέμματα...
12/12/2018 - 09:39

Αυτό είναι το δώρο του Oικονομόπουλου στην Αραβανή για την επέτειό τους(ΦΩΤΟ)

Ρομαντικός όσο ποτέ ο τραγουδιστής δεν τσιγγουνεύτηκε...
02/12/2018 - 12:54

Ευαγγελία Αραβανή: Πάρτι για τα γενέθλια της με τον Νίκο Οικονομόπουλο (ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσο χορνών έγινε, τις εντυπωσιακές τούρτες και το τεράστιο... αρκουδάκι
30/11/2018 - 10:40

Νίκος Οικονομόπουλος: Η εξομολόγηση για τις κρίσεις πανικού και τον γάμο

Η κακή ψυχολογική κατάσταση, η Ευαγγελία Αραβανή και η δημιουργία οικογένειας...
27/11/2018 - 10:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδόθηκαν από το Walk for Truth για επαναπατρισμό τέσσερις τοιχογραφίες 

Στα χέρια της Υπουργού Μεταφορών Βασιλικής Αναστασιάδου

Το χρονικό της σύλληψης για τη διακίνηση ναρκωτικών σε σχολείο στην Πάφο(ΒΙΝΤΕΟ)

Συντονισμένη επιχείρηση πραγματοποίησαν μέλη της ΥΚΑΝ

Τραγικό τέλος για την 69χρονη Ελένη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντοπίστηκε νεκρή στον Ακάμα
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Οι 10 πιο σοβαρές απειλές για το 2019 σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Η αποφυγή των εμβολίων και οι ανθεκτικοί στα αντιβιοτικά ιοί στον κατάλογο του Π.Ο.Υ.

Mέι προς Βουλευτές για Brexit: Πείτε μου τι θέλετε (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιμένει στη διεκδίκηση παραχωρήσεων από την Ευρωπαϊκή Ένωση

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ