Ψυχαγωγία

Νίκος Οικονομόπουλος: «Αν είσαι μάγκας έλα πες το μπροστά μου»

Ο Νίκος Οικονομόπουλος επέστρεψε στη νυχτερινή ζωή της Αθήνας με μια επιτυχημένη πρεμιέρα. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης  παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Ooh la la» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο χαρακτηριστικό που τον εξοργίζει περισσότερο στους ανθρώπους αλλά και για το νέο επαγγελματικό βήμα της συντρόφου του, Ευαγγελίας Αραβανή.

Ο Νίκος Οικονομόπουλος ανέφερε ότι το ψέμα είναι το χαρακτηριστικό που τον ενοχλεί περισσότερο και ιδιαίτερα όταν γράφονται «ψευδή» δημοσιεύματα γι’ αυτόν.

 Με προσβάλλει να γράφουν ψέμματα για μένα. Αν είσαι μάγκας έλα πες το μπροστά μου. Μην πας από πίσω μου. Τα κοριτσάκια με αντρική φορεσιά

Αναφορικά με τη σύντροφο του δήλωσε:

Φυσικά και θα δω την Ευαγγελία Αραβανή.  Γιατί να είμαι αυστηρός μαζί της, τι είμαι, μπαμπάς της; Εξαρτάται πώς το εννοεί ο καθένας. Για μένα σημαίνει να είσαι ευθύς και αν είσαι άντρας να είσαι άντρας. Αυτό δεν σημαίνει πως ένας άντρας -που πολλές φορές γράφουν- χτυπάει, βαράει το χέρι στο τραπέζι. Αυτά είναι καραγκιοζιλίκια, δεν είναι σοβαρά πράγματα.

Επόμενο άρθρο

Άντρεα Κυριάκου:Παίζει με τον γιο της και μας δείχνει το..." κόλλημα"της(ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον μικρό Λαμπρινό και οι στιγμές μαζί του
22/10/2018 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος έρωτας της... Ευαγγελίας Αραβανή (ΦΩΤΟ)

Σέξι με παιδιά και με πρώην γνωστή Κύπρια τραγουδίστρια
03/08/2019 - 13:06

Ξανά ερωτευμένος ο Νίκος Οικονομόπουλος; Όλες οι πληροφορίες

Ποια είναι η γυναίκα που φημολογείται ότι έκλεψε την καρδιά του τραγουδιστή
18/06/2019 - 11:54

Ο Οικονομόπουλος πέταξε στον δρόμο την Αραβανή - Όλο το παρασκήνιο

Ο μεγάλος καβγάς που έφερε το οριστικό τέλος στη σχέση τους
15/05/2019 - 11:50

Αυτός είναι ο λόγος που χωρίσαν ο Νίκος Οικονομόπουλος και η Ευαγγελία Αραβανή!

Ο γάμος, η επιθυμία της Ευαγγελίας και όσα δήλωσε άτομο από το περιβάλλον τους
06/05/2019 - 11:44

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που βάζει "επίσημα" τέλος στις φήμες των τελευταίων ημερών
12/02/2019 - 09:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ