Ψυχαγωγία

Ντέιβιντ Μπέκαμ: Οι δηλώσεις του έκαναν την Βικτόρια... να κλαίει

Την προηγούμενη εβδομάδα ο Ντέιβιντ Μπέκαμ μίλησε στο αυστραλιανό show The Sunday Project και αποκάλυψε ότι ο γάμος του με την Βικτόρια είναι «περίπλοκος» και απαιτεί σκληρή δουλειά.

Διαβάστε επίσης: David Beckham: Η αποκάλυψη για τις δυσκολίες στον γάμο του με την Victoria!

Χαρακτηριστικά δήλωσε:

Όταν είσαι παντρεμένος για πολλά χρόνια, όπως εγώ με την Victoria, πάντα είναι δύσκολο. Τα πράγματα γίνονται κάπως περίπλοκα μετά από τόσα χρόνια. Ενίοτε η κατάσταση μεταξύ μας γίνεται δύσκολη, όμως προσπαθούμε.

Αυτές όμως οι δηλώσεις του πρώην ποδοσφαιριστή σύμφωνα με την Daily Mail εξόργισαν την σύζυγο του η οποία με το άκουσμα τους έκλαιγε για δυο μέρες από τα νεύρα και την στεναχώρια της. Οι δηλώσεις αυτές σύμφωνα με τα διεθνή μέσα την ταπείνωσαν ενώ άτομο από το στενό περιβάλλον του ζευγαριού  ανέφερε ότι "ήταν σαν να εξερράγη μία πυρηνική βόμβα".

 

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου: Η γνωριμία με τον σύντροφο της και η διαφορά ηλικίας

Όσα δήλωσε για την πρώτη γνωριμία με τον σύντροφο της και το ενδεχόμενο οικογένειας...
22/10/2018 - 10:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντέιβιντ Μπέκαμ φωτογραφήθηκε με… μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Το πρωτότυπο εξώφυλλο, η εξομολόγηση για τα παιδικά του χρόνια και το ποδόσφαιρο
09/01/2019 - 11:58

«Σκούρα» τα πράγματα για τη Βικτόρια Μπέκαμ

Οι δυσκολίες που αντιμετωπίζει στα επαγγελματικά της και ο αγώνας που δίνει
06/01/2019 - 11:11

Οι Μπέκαμ είναι πιο πλούσιοι κι από… την Βασίλισσα Ελισάβετ!

Το εξωφρενικό ποσό της περιουσίας του διάσημου ζευγαριού...
08/12/2018 - 15:47

Ο Μπέκαμ δημοσίευσε φωτογραφία να φιλά την κόρη του και ξέσπασε "πόλεμος" (ΦΩΤΟ)

Το φιλί στο στόμα, η φωτογραφία που δίχασε και τα σχόλια που έπεσαν "βροχή"...
28/11/2018 - 10:48

Η Βικτώρια Μπέκαμ απέκτησε το δικό της... κανάλι!

Το νέο εγχείρημα της σχεδιάστριας και τα πρώτα της λόγια…
27/11/2018 - 09:15

Οικογένεια Μπέκαμ: Μασκοφόροι προσπάθησαν να εισβάλλουν στο σπίτι τους(ΦΩΤΟ)

Αναστάτωση στο ζεύγος και στους γείτονες της περιοχής - Δείτε φωτογραφίες από την απόπειρα
22/10/2018 - 12:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δείτε την ετήσια έκθεση του Γενικού Ελεγκτή που παρέδωσε στον ΠτΔ

"Απαραίτητο συστατικό κάθε δημοκρατικού πολιτεύματος είναι η λογοδοσία των κυβερνώντων"

Χειροπέδες σε 27χρονο κάτοικο Λευκωσίας για διάρρηξη και κλοπή

Τον ανέκοψαν στο οδόφραγμα Αγίου Δομετίου όταν επιχειρούσε να μεταβεί στα κατεχόμενα

Νεαρός οδηγός "πετούσε" με 192 χιλιόμετρα στον αυτοκινητόδρομο

Ο 20χρονος συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ