Ψυχαγωγία

O Νίκος Μακρόπουλος έρχεται για μια μοναδική εμφάνιση στην Πόλη Χρυσοχούς!

ΝΙΚΟΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ

Πάφος ετοιμάσου ο Νίκος Μακρόπουλος κοντά σου στην ΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ! Κυριακή 11/8 στις 21:00 το καταπράσινο γήπεδο "ΠΡΟΠΥΛΑΙΑ" (πρώην A & E Sports Center) στην αγαπημένη μας Πόλη Χρυσοχούς μετατρέπεται σε υπαίθριο νυχτερινό κέντρο διασκέδασης με τραπέζια - καρέκλες με φαγητό και ποτό και φυσικά με την ανεπανάληπτη διασκέδαση από τον ΝΙΚΟ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟ και το 18μελές μουσικό του επιτελείο.

Την βραδιά ανοίγουν διασκεδαστικά Djs από τον Zenith FM 96.4 και παρουσιάζει ο Ρίκκος Ιωάννου.

Τιμή Εισιτηρίου ΜΟΝΟ €10 ενώ παιδιά κάτω των 12 χρονών ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ

Για πληροφορίες στο: 99753530

Μέγας Χορηγός: SACOCO Constructions

Χορηγός Επικοινωνίας: Zenith FM 96.4

MAKROPOYLOS

Προαγορά Εισιτηρίων:

ΠΑΦΟΣ:
-Περίπτερο Time Out (στον κύριο δρόμο Πάφου - Χλώρακας)
-Περίπτερο Centro στην Χλώρακα (Λεοφόρος Αρχιεπισκόπου Μακαρίου)
-Περίπτερο Centro (Λεοφόρος Αλεξάνδρου Παπάγου, πίσω από την υπεραγορά ALFAMEGA)
-Stellas Cafe στην Γεροσκήπου

ΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ:
-Περίπτερο Κούππας (Δίπλα από πρατήριο EKO)
-Giotis Supermarket στο Λατσί

Επόμενο άρθρο

Επέστρεψε στην Κύπρο το Ηοllywood αναζητώντας φυσικά πλατό για γυρίσματα (VID)

"Ξεδίπλωσαν" τα σχέδια τους κα παρουσίασαν ολοκληρωμένο πλάνο δράσης για μεγάλες παραγωγές
01/08/2019 - 22:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

Λούης Γεωργίου: Ποζάρει ημίγυμνος στο κρεβάτι και κάνει...story(ΦΩΤΟ)

Οι sexy φωτογραφίες του Κύπριου τραγουδιστή και τα κολακευτικά σχόλια
20/07/2019 - 18:10

Με λαούτα και βιολιά είπαν το τελευταίο αντίο στον Ηλία Κουλουμή (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κηγδεύτηκε στο Φρέναρος ο καταξιωμένος λαϊκός ποιητής και αυτοδίδακτος μουσικός
07/05/2019 - 14:02

Ο Μάκης Δημάκης έρχεται στην Κύπρο για μία μοναδική βραδιά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες της εμφάνισης του λαϊκού τραγουδιστή
22/03/2019 - 01:22

Ο Κωνσταντίνος Κουφός επιστρέφει και δηλώνει... «Γνήσιο αρσενικό» (ΒΙΝΤΕΟ)

H νέα επιτυχία του χειμώνα είναι .... αρσενική υπόθεση!
11/10/2018 - 19:03

Δημοσιογράφος νόμιζε ότι έκλεισαν οι κάμερες και παρίστανε τον... τραγουδιστή!

Αυτά συμβαίνουν όταν οι κάμερες κλείσουν.... άμα δεν κλείσουν, όμως το αποτέλεσμα επικό!
26/04/2018 - 14:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εμπρησμό βλέπουν οι αρχές πίσω από τη φωτιά σε όχημα στα Πολεμίδια

Διαπιστώθηκε ότι τέθηκε κακόβουλα με τη χρήση εύφλεκτης ύλης

Αίσιος τέλος στην εξαφάνιση 39χρονης από το Ακάκι

Εντοπίστηκε και είναι καλά στην υγεία της, σύμφωνα με ανακοίνωση της Αστυνομίας

Σε αναβρασμό ο εκπαιδευτικός κόσμος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κάνουν πίσω και προχωρούν με μέτρα - Μαίνεται η κόντρα Κυριάκου Νικηφόρου - ΟΕΛΜΕΚ
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

ΗΠΑ: 530 ασθενείς και 7 νεκροί στις ΗΠΑ από το άτμισμα

Πάνω από το 50% των ασθενών είναι ηλικίας μικρότερης των 25 ετών

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ