Ψυχαγωγία

"Oι γονείς μου έχουν μηχανάκι της Agb και με παρακολουθούν όταν βγαίνω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Με αποκαλύψεις βρέθηκε στην εκπομπή "Έλα, χαμογέλα", ο γνωστός τραγουδιστής Νικηφόρος, σχετικά με την επαγγελματική και προσωπική του ζωή.

Ο ίδιος αναφέρθηκε στο γεγονός ότι η οικογένειά του έχει μηχανάκι της Agb δηλώνοντας:

 “Οι γονείς μου έχουν μηχανάκι της Agb και όταν βγαίνω στο γυαλί είναι εκεί που είμαι εγώ. Αυτό είναι πρόσβαση στα μέσα!” σημείωσε με χιούμορ.

λ΄κμ

Για τα προσωπικά του δήλωσε:

“Σε μια σχέση δίνομαι σε υπερβολικό βαθμό και αυτό μου κάνει κακό, αλλά δεν μπορώ να εγκλωβιστώ και να μην εκφράσω συναισθήματα. Το να πληγωθώ, όμως, μου κάνει καλό γιατί έτσι θα γράψω τα τραγούδια μου, θα κλάψω, θα πονέσω. Έχω γράψει τραγούδια για πρώην σχέσεις μου. Όπως το “Υποσχέσου” που είναι ερωτικό τραγούδι και το “Απόψε τελείωσες” που είναι εκδικητικό τραγούδι, παρά το ότι με αυτό τον άνθρωπο ήμουν ξανά μαζί”.

Όσον αφορά το κομμάτι της οικογένειας, ο Νικηφόρος ανέφερε με ειλικρίνεια:

“Για εμένα η οικογένεια είναι πολύ σοβαρό ζήτημα αν έχεις την οικονομική δυνατότητα, με την έννοια της ασφάλειας. Αν δεν είμαι έτοιμος επαγγελματικά δεν θα το κάνω”.

 

 

Επόμενο άρθρο

"Λύγισε" η Μαρία Κορτζιά με την έκπληξη και τα συγκινητικά λόγια της μητέρας της

"Την θαυμάζω...δεν της το είπα ποτέ" - Αύριο 21:15 στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
18/01/2020 - 15:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με ποιον γνωστό τραγουδιστή ήταν σε σχέση η Έλλη Κοκκίνου και δεν το ξέραμε;

Το αποκάλυψε ο ίδιος σε πρόσφατη συνέντευξή του
20/06/2020 - 16:21

ΒΙΝΤΕΟ: "Άιντε κάντε όλοι στην μπάντα για να μην κολλήσω κορωνοϊό..."

Η παραλλαγή του γνωστού τραγουδιού "Ο Σαλονικιός"΄που έγινε viral στο διαδίκτυο!
14/03/2020 - 09:25

Πάνος Καλίδης: To πρώτο μήνυμα μετά την περιπέτεια με την υγεία του (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τι δήλωσε για το ατύχημα που είχε με το...γιο του και τον "έστειλε" στο νοσοκομείο
15/01/2020 - 09:07

Ρίκι Μάρτιν: Έγινε για...τέταρτη φορά πατέρας με τον σύζυγό του(ΦΩΤΟ)

Το φύλο, το όνομα και η πρώτη φωτογραφία στην αγκαλιά των μπαμπάδων του
30/10/2019 - 10:59

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

O Νίκος Μακρόπουλος έρχεται για μια μοναδική εμφάνιση στην Πόλη Χρυσοχούς!

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για τη διασκεδαστική βραδιά με τον δημοφιλή τραγουδιστή
01/08/2019 - 22:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινές σε τρία υποστατικά στο Παραλίμνι για παραβίαση διαταγμάτων

Χρηματικό πρόστιμο επέβαλε στους υπεύθυνους το Επαρχιακό Δικαστήριο Αμμοχώστου

Υπ. Υγείας: Οι πλείστοι φορείς του ιού είναι νεαροί και ασυμπτωματικοί

Αρχίζουν από σήμερα άλλες 10,000 διαγνωστικές εξετάσεις σε όλες τις πόλεις

Επηρεάζεται η ατμόσφαιρα της Κύπρου από τις εκρήξεις στη Βηρυτό; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έδειξαν οι μετρήσεις της ποιότητας του αέρα και τι απαντά ειδικός
Ελλάδα

Με βροχές και καταιγίδες πλησιάζει την Ελλάδα η κακοκαιρία "Θάλεια"

Ποια είναι τα τελευταία προγνωστικά δεδομένα του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δέκα νεκροί από τροχαίο στην Εγνατία οδό

Δύο σοβαρά τραυματισμένοι νοσηλεύονται στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης 

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Τι είναι το νιτρικό αμμώνιο που προκάλεσε την πολύνεκρη τραγωδία στο Λίβανο

2.750 τόνοι ήταν ξεχασμένοι σε αποθήκη στο λιμάνι της Βηρυτού

Τινάχθηκαν στον αέρα 2.750 τόνοι νιτρικού αμμωνίου

"Δεν θα αναπαυθούμε προτού βρούμε τον υπεύθυνο" λέει ο Πρωθυπουργός Λιβάνου

Covid-19: Πέραν των 700 χιλιάδων θανάτων "μετρά" ο πλανήτης

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν 254,988 νέα περιστατικά

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 12:15DEAL