Ψυχαγωγία

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια της έχει σήμερα η Αστέρω Κυπριανού!

Τις ευχές του μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram έστειλε ο Λούης Πατσαλίδης στη σύζυγο του, Αστέρω για τα γενέθλια της. Ο γνωστός stand up comedian ανάρτησε μια τρυφερή φωτογραφία με τη σύζυγο του γράφοντας στη λεζάντα: 

Αγάπη είναι...ακριβώς αυτό!!! Χρόνια πολλά κοτζιακαρουα μου!!! 

Δείτε την ανάρτηση του Λούη:

Επόμενο άρθρο

Δεύτερη πρόβα για την Κατερίνα Ντούσκα! Δείτε τα πρώτα ανεπίσημα πλάνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Ανέβηκε στη σκηνή της Eurovision για δεύτερη φορά και εντυπωσίασε
10/05/2019 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αιφνιδιάζει η Άντρη Καραντώνη:"Με παρακολουθούσε είχε εμμονή μαζί μου-Φοβόμουν"

Το παράπονο στον Λούη Πατσαλίδη και ο....stalker που την "κυνηγούσε"
30/11/2019 - 21:24

Όλα όσα έγιναν στο fun-day του ΑΠΟΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

13 λεπτά γεμάτα ΑΠΟΕΛ-Δείτε το βίντεο
30/11/2019 - 15:58

Χαριτίνη Ηλιάδου: Ντύθηκε...Lara Croft και πήγε στα γενέθλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή τούρτα και πόσα κεράκια έσβησε η δημοφιλής ηθοποιός
30/11/2019 - 12:04

Ο Λούης ξεκινά την...διεθνή καριέρα! Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian ετοιμάζει βαλίτσες για να διασκεδάσει ομογενείς και όχι μόνο
27/11/2019 - 11:52

Ποια Μαλέσκου;Ο Λούης βρήκε τη νέα του μασκότ και "κλάψαμε" από τα γέλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χρήστος Κωνσταντίνου έκανε πρεμιέρα σε τοπικό κανάλι και η χαρά του έσπασε τη τηλεόραση
25/11/2019 - 12:52

Εξάχρονος κάλεσε 32 συμμαθητές στα γενέθλιά του και δεν πήγε κανείς (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του έγινε viral - Το "κύμα" συμπαράστασης και η απρόσμενη .. πρόσκληση
24/11/2019 - 09:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το "σπίτι του Άη Βασίλη" στην καρδιά της...Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάθε χρόνο μετατρέπεται σε έναν παραμυθένιο χώρο με χριστουγεννιάτικα χειροποίητα στολίδια

Στην Κύπρο η πρώτη μητέρα-αστροναύτης που ταξίδεψε στο διάστημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο μήνυμα στέλνει στις γυναίκες που προσπαθούν να ισορροπήσουν καριέρα και οικογένεια

Στρατός και ΜΜΑΔ περιπολούν σε 24ωρη βάση την παλιά Λευκωσία (BINTEO)

Στόχος η πρόληψη της εγκληματικότητας, της τρομοκρατίας και της παράνομης μετανάστευσης
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε

Επιχείρηση απεγκλωβισμού ενοίκων σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε πυρκαγιά στον έκτο όροφο του κτιρίου που "έζωσε" τα δωμάτια

Τραγωδία στη Λέσβο: Νεκρή μετά από πυρκαγιά 27χρονη σε δομή φιλοξενίας

Διέμενε με τον σύζυγό της και τα τρία τους παιδιά στο κέντρο του Καρά Τεπέ
Διεθνή

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ σε δίκη ανακοίνωσε η Πελόσι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 05/12/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ