Ψυχαγωγία

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια της έχει σήμερα η Αστέρω Κυπριανού!

Τις ευχές του μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram έστειλε ο Λούης Πατσαλίδης στη σύζυγο του, Αστέρω για τα γενέθλια της. Ο γνωστός stand up comedian ανάρτησε μια τρυφερή φωτογραφία με τη σύζυγο του γράφοντας στη λεζάντα: 

Αγάπη είναι...ακριβώς αυτό!!! Χρόνια πολλά κοτζιακαρουα μου!!! 

Δείτε την ανάρτηση του Λούη:

Επόμενο άρθρο

Δεύτερη πρόβα για την Κατερίνα Ντούσκα! Δείτε τα πρώτα ανεπίσημα πλάνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Ανέβηκε στη σκηνή της Eurovision για δεύτερη φορά και εντυπωσίασε
10/05/2019 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κλάψαμε! Ο Λούης τρολάρει τη γυναίκα που θέλει...σύντροφο-χορηγό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι tragic - Πώς τόλμησε να με πάρει τηλέφωνο χωρίς να έχει κότερο..."
22/06/2019 - 11:48

Το μήνυμα του συνθέτη του "Stand by me", Mike Stoller στο "Λούης Night Show"!

Ο Λούης Πατσαλίδης και η Αλέξια τραγουδούν μαζί το "Stand by me" και... εντυπωσιάζουν
14/06/2019 - 14:44

Τα σενάρια για Ρομπερζ και οι... ευχές του Απόλλωνα (ΦΩΤΟ)

Γιορτάζει τα 32α γενέθλια του ο Γάλλος κεντρικός αμυντικός
09/06/2019 - 14:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχηγός Αστυνομίας: Πλήγμα στο γόητρο μας η υπόθεση Μεταξά (ΒΙΝΤΕΟ)

"Να πληρώσουν το τίμημα όσοι έκαναν ποινικά ή πειθαρχικά αδικήματα"

Από τις βροχές ... στον καύσωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους 41 βαθμούς αναμένεται να φτάσει ο υδράργυρος

Δημόσια αργία η κηδεία του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιοι παραμένουν στο καθήκον και τι θα γίνει με τα ραντεβού στα νοσηλευτήρια
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Κυρώσεις Τραμπ στον ηγέτη του Ιράν Αλί Χαμενεΐ

«Νούμερο ένα χρηματοδότης της τρομοκρατίας στον κόσμο το Ιράν»

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό ύποπτου πακέτου κοντά στο Λευκό Οίκο

Σε κινητοποίηση οι Αρχές - Απαγορεύτηκε η διακίνηση πεζών

Βρυξέλλες: Συνέλαβαν άνδρα που ετοίμαζε τρομοκρατική επίθεση

Φέρεται ότι θα χτυπούσε στην Πρεσβεία των ΗΠΑ

tv news

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Όλοι περιμένουν στην εκκλησία την εμφάνιση της Όλγας...

Η αστυνομία ξεκινά επιχείρηση για τη σύλληψη του Ορφέα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/06/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ