Ψυχαγωγία

Π. Καλλίδης: Ξεσπά η σύζυγος του και απαντά σε όσους κατέκριναν τις δηλώσεις του

Ξέσπασε εναντίον όσων κατέκριναν τον σύζυγο της, Πάνο Καλλίδη, η Λεάννα Μάκρογλου με αφορμή τις δηλώσεις του περί ομοφυλοφιλίας. 

Η δήλωση που έκανε ο τραγουδιστής  σε συνέντευξη του στο "Λοιπόν", και προκάλεσε κύμα αντιδράσεων ήταν η πιο κάτω

Μακριά από οποιονδήποτε είναι γύρω μου, η ομοφυλοφιλία. Είμαι κατά της ομοφυλοφιλίας, όχι κατά των ομοφυλόφιλων. Έχω φίλους ομοφυλόφιλους, αλλά δεν υποστηρίζω ότι αυτό είναι φυσιολογικό και καλό, γιατί όλα εξελίσσονται στη ζωή μας…

 

Μαίρη Συνατσάκη, Αντίνοος Αλμπάνης, Νίκος Μουτσινάς, Δανάη Μπάρκα και Αθηνά Οικονομάκου ήταν ανάμεσα στους celebrities που σχολίασαν δημόσια τις δηλώσεις του Καλλίδη εκφράζοντας τη δυσαρέσκεια τους. 

Η σύζυγος του  Πάνου Καλίδη, Λεάννα Μάρκογλου, μετά τις δημοσιεύσεις των παραπάνω, ξέσπασε εναντίον τους μέσα από το  Instagram, αποκαλώντας τους ψευτοcelebrities γράφοντας στην ανάρτηση της:

«Δυστυχώς, ζούμε στη χώρα που το φυσιολογικό μοιάζει αφύσικο και κάποιοι το παίζουν πολύ μπροστά και άνετοι μα όταν συμβεί στο σπίτι τους λένε “γιατί σε εμένα;”. Πολύ σπάνια τοποθετούμε, μάλλον σχεδόν ποτέ, αλλά σας βαρέθηκα κάποιους ψευτο celebrities, μη πω καμιά κουβέντα άλλη, αλλά το επίπεδο μου δεν φτάνει τον πάτο που  έχετε στην ψυχή σας. Οπότε ο Θεός θα σας κρίνει».

1

 

Επόμενο άρθρο

Aυτή είναι η πρώτη μεγάλη έκπληξη του "Soundtrack of love"(ΦΩΤΟ)

Ο πασίγνωστος τραγουδιστής έρχεται στο νέο show του Alpha Κύπρου
13/09/2019 - 12:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάνος Καλλίδης: Οι νέες δηλώσεις του περί ομοφυλοφιλίας μετά την έντονη κριτική

"Έχω κανονίσει να παντρέψω ένα ζευγάρι ομοφυλόφιλων στην Αγγλία..."
14/09/2019 - 09:41

Έξαλλος ο Νίκος Μουτσινάς με τις δηλώσεις του Πάνου Καλλίδη περί ομοφυλοφιλίας

"Γιατί δεν έμεινες στα ωραία τραγούδια σου ρε Πάνο;"
13/09/2019 - 10:32

Έξαλλη η showbiz με τις δηλώσεις Καλλίδη περί ομοφυλοφυλίας(ΦΩΤΟ)

Συνατσάκη, Αλμπάνης, Ζαρίφη, Σταματόπουλος, Μπάρκα κάνουν επίθεση στον γνωστό τραγουδιστή
12/09/2019 - 19:30

Πάνος Καλλίδης:"Είμαι κατά της...ομοφυλοφιλίας, μακριά από μας"

"Με το γιο μου θα βάλω να δούμε ένα σέξι βίντεο, όμορφα κορίτσια που θα κουνάν τον ποπό"
12/09/2019 - 15:08

Θέμης Αδαμαντίδης: Απαντά πρώτη φορά για την αποχώρηση του από νυχτερινό κέντρο

Αποκάλυψε τον πραγματικό λόγο που αποχώρησε από το σχήμα Καλίδη - Χατζίδου
16/01/2019 - 15:34

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Το φύλο του μωρού και τα.... γιατροσόφια!

«Εμένα να δεις τι γιατροσόφια μου έχουν πει. Για το αγόρι… Από γιατροσόφια άλλο τίποτα»
07/12/2017 - 12:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πού οφείλεται η ετεροχρονισμένη ανακοίνωση θανάτων από covid-19; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Υγείας δίνει εξηγήσεις για τους 11 θανάτους που ανακοινώθηκαν χθες

"Η Κύπρος δέχεται αυξανόμενες μεταναστευτικές πιέσεις, υπάρχουν εναλλακτικές"

Όσα δήλωσε η επικεφαλής του UNHCR στην Κύπρο, Κάτια Σάχα, για την έκταση του προβλήματος

Επικίνδυνοι δρόμοι στα ορεινά λόγω παγετού: Η κατάσταση στο οδικό δίκτυο

Οι δρόμοι που είναι ανοικτοί μόνο για οχήματα 4Χ4 και με αντιολισθητικές αλυσίδες
Ελλάδα

Σπάει τη σιωπή του ο 27χρονος: "Ουδέποτε διέπραξα βιασμό"

Καταιγιστικές εξελίξεις στην υπόθεση βιασμού 24χρονης στη Θεσσαλονίκη

Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Βρέφος 52 ημερών "έσβησε" από κορωνοϊό

Eίχε εισαχθεί στο νοσοκομείο μόλις τη 12η ημέρα από τη γέννησή του

"Αγγίζουν" τους 700 οι διασωληνωμένοι ασθενείς στην Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν ακόμη 81 θάνατοι και περισσότερα από 18.000 κρούσματα
Διεθνή

Πάνω από 3,5 εκατομμύρια κρούσματα κορωνοϊού παγκοσμίως σε ένα 24ωρο

Καταγράφηκαν άλλοι 9.074 θάνατοι ασθενών - Ο αριθμός των ενεργών περιστατικών

Πρώτη τηλεφωνική επικοινωνία των ΥΠΕΞ Ισραήλ - Τουρκίας έπειτα από 13 χρόνια

"Σημάδι αναθέρμανσης των σχέσεων" - Τι ρώτησε ο Μεβλούτ Τσαβούσογλου τον Γιαίρ Λαπίντ

Συνένοχος σε υποθέσεις παιδεραστίας ο πρώην Πάπας Βενέδικτος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σεισμό" στους κόλπους της Καθολικής Έκκλησίας άναψε γερμανική έρευνα

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 21/01/2022 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ