Ψυχαγωγία

Πανίκος Πιλάλης:"Έφυγα μια φορά από το γύρισμα.. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση"

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Πανίκος Πιλάλης. Ο ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τις φήμες που τον ήθελαν να συμμετέχει σε ριάλιτι επιβίωσης, την δουλειά του αλλά και το περιστατικό που συνέβη σε ένα γύρισμα και τον έκανε να αποχωρήσει. Ο ίδιος δήλωσε:

 Βγήκε έγινε το σούσουρο αλλά άρχισε να μη πουλά. Γενικά τα ριάλιτι είναι για μια σεζόν. Υπάρχουν και ριάλιτι που αναρωτιέμαι γιατί τα βλέπει ο κόσμος. το πρόβλημα ήταν τα γυρίσματα. Ήμουν σε 2 σειρές και αυτοί σε θέλουν άμεσα και δεν είναι ένα επάγγελμα που μπορείς να αφήσεις κάποιον στη θέση σου. Με το Nomads ήταν πιο κοντά να γίνει αλλά την πρώτη φάση του Survivor μπορούσα να πάω ανά πάσα στιγμή…

Νιώθω ότι μπορώ να διεκδικήσω κάποια πράγματα και να κρίνω αν και δεν το κάνω αλλά και να έχω και σεβασμό το οποίο πάλι δεν απαιτώ αλλά νιώθω ότι μετά από τόσα χρόνια μπορώ να το κάνω. Δεν θα ρίξω τον εαυτό μου λαλά δεν θα απαιτήσω, θα συμβιβαστώ.

Έφυγα μια φορά από το γύρισμα αλλά πήγα πίσω την ίδια ώρα. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση. έγινα πράγματα από πιο πριν αλλά ήταν στην αρχή που ξεκινούσα και σιωπούσα οπόταν όταν πήγα μια μέρα και περίμενα πολλοστή ώρα και μου είπαν να περιμένω ακόμα μια ώρα τα πήρα.  Για πρώτη φορά κατάφεραν να με βγάλουν έξω από τα ρούχα μου...

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Πανίκου Πιλάλη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Ο λόγος που δεν συνεχίζει, η "έκπληξη" για τη νέα σεζόν και όλες οι λεπτομέρειες
06/07/2019 - 11:49

Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα φοβίες, ανασφάλειες και πολλά τραύματα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παράσταση "Δείπνο με φίλους" και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
02/07/2019 - 17:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ