Ψυχαγωγία

Πανίκος Πιλάλης:"Έφυγα μια φορά από το γύρισμα.. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση"

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Πανίκος Πιλάλης. Ο ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τις φήμες που τον ήθελαν να συμμετέχει σε ριάλιτι επιβίωσης, την δουλειά του αλλά και το περιστατικό που συνέβη σε ένα γύρισμα και τον έκανε να αποχωρήσει. Ο ίδιος δήλωσε:

 Βγήκε έγινε το σούσουρο αλλά άρχισε να μη πουλά. Γενικά τα ριάλιτι είναι για μια σεζόν. Υπάρχουν και ριάλιτι που αναρωτιέμαι γιατί τα βλέπει ο κόσμος. το πρόβλημα ήταν τα γυρίσματα. Ήμουν σε 2 σειρές και αυτοί σε θέλουν άμεσα και δεν είναι ένα επάγγελμα που μπορείς να αφήσεις κάποιον στη θέση σου. Με το Nomads ήταν πιο κοντά να γίνει αλλά την πρώτη φάση του Survivor μπορούσα να πάω ανά πάσα στιγμή…

Νιώθω ότι μπορώ να διεκδικήσω κάποια πράγματα και να κρίνω αν και δεν το κάνω αλλά και να έχω και σεβασμό το οποίο πάλι δεν απαιτώ αλλά νιώθω ότι μετά από τόσα χρόνια μπορώ να το κάνω. Δεν θα ρίξω τον εαυτό μου λαλά δεν θα απαιτήσω, θα συμβιβαστώ.

Έφυγα μια φορά από το γύρισμα αλλά πήγα πίσω την ίδια ώρα. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση. έγινα πράγματα από πιο πριν αλλά ήταν στην αρχή που ξεκινούσα και σιωπούσα οπόταν όταν πήγα μια μέρα και περίμενα πολλοστή ώρα και μου είπαν να περιμένω ακόμα μια ώρα τα πήρα.  Για πρώτη φορά κατάφεραν να με βγάλουν έξω από τα ρούχα μου...

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Πανίκου Πιλάλη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Όσα δήλωσε για τη συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου και τη συμμετοχή της στις "8 Λέξεις"
11/09/2019 - 17:34

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

Μαρία Ιωάννου: Ο λόγος που σώθηκε ο γάμος της και η συγκίνηση on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
06/09/2019 - 17:42

Ανδρέας Γεωργίου:Οι αποκαλύψεις για τις "8 Λέξεις" λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα

Όσα θα δούμε στο πρώτο διπλό επεισόδιο την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου στον Alpha Κύπρου
06/09/2019 - 16:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι λέει η Αστυνομία για τη συνδρομή Μαρνερίδη στην υπόθεση θανάτου του 16χρονου

"Με αυτές τις εξετάσεις ίσως καταδειχθούν και ποιά πρόσωπα έχουν διαπράξει αδικήματα"

Παιδεία σε κρίση... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς και Υπουργείο Παιδείας αναζητούν λύσεις στο και 5'

Παιχνίδια "παγίδες" σε νηπιαγωγείο στις Κόκκινες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ακούμε υποσχέσεις και όχι πράξεις" λένε οι γονείς - Εικόνες από τον ακατάλληλο παιδότοπο
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ