Ψυχαγωγία

"Παράδεισος" η αυλή της Κατερίνας Παπουτσάκη!

Από την αυλή του σπιτιού της η Κατερίνα Παπουτσάκη ευχήθηκε «καλό μήνα» στους follwers της με δύο άκρως ανοιξιάτικες εικόνες.

Η κριτής του «YFSF» και ηθοποιός της σειράς «Τα καλύτερά μας χρόνια», λοιπόν, πόζαρε με χαμόγελο και θετική αύρα και μας έβαλε με τον τρόπο της στην όμορφη αυλή της. Μάλιστα, η δημοφιλής ηθοποιός έγραψε: «Καλό Μήνα! Παιδιαααά, είμαστε όλοι καλά; Αφήστε.. ξέρω ξέρω… Εγώ πάλι βάζω φόρεμα και βγαίνω στην τοποθεσία “Αυλή μου” κι όπου με βγάλει…!».

Η Κατερίνα Παπουτσάκη στου σπιτιού της την αυλή

Κατερίνα Παπουτσάκη

Επόμενο άρθρο

Λούης Πατσαλίδης: Ελληνίδα παρουσιάστρια τον φλέρταρε στον αέρα της εκπομπής!

Αποκλειστικό απόσπασμα από το αποψινό επεισόδιο...
02/04/2021 - 09:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πύλη Εμβολιασμού: Δεύτερη ευκαιρία σήμερα για τα άτομα ηλικίας 64-67 ετών

Θα διατεθούν 16,900 ραντεβού - Προγραμματισμός εμβολιασμών για την περίοδο 18-24 Απριλίου
18/04/2021 - 06:59

Πύλη Εμβολιασμού: Για ποιες ηλικίες θα ανοίξει από 17-23 Απριλίου (ΠΙΝΑΚΕΣ)

Οι εμβολιασμοί μέχρι σήμερα και οι ανεπιθύμητες παρενέργειες που αναφέρθηκαν από πολίτες
16/04/2021 - 13:43

Δωρεάν τεστ για Πέμπτη 15/4: Τα σημεία δειγματοληψίας ανά το παγκύπριο (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Σταθμεύουν σε parking, εκκλησίες και πλατείες οι κινητές μονάδες του Υπουργείου Υγείας
15/04/2021 - 06:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα σημεία για rapid tests για την Τετάρτη: Που θα βρίσκονται οι μονάδες;

Τα σημεία δειγματοληψίας σε κάθε επαρχία και τα ωράρια λειτουργίας

Μαυρίδης για Τουρκία: Δεν αλλάζουν οι δικτάτορες με εκθέσεις

Η παρέμβασή του στη συζήτηση για την έκθεση του Ευρωκοινοβουλίου

Πωλείται σε επιχειρηματία από την Τουρκία, κοντά στον Ερντογάν η Κίπρις

Aντιμετωπίζει οικονομικές δυσκολίες ο όμιλος και η πώλησή του θεωρείται θέμα χρόνου
Ελλάδα

Διπλασιάστηκαν τα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Άλλοι 63 ασθενείς έχασαν τη μάχη με τη νόσο Covid-19

Αρνείται κάθε εμπλοκή ο Γεωργιανός για το στυγερό έγκλημα στα Γλυκά Νερά

Οδηγείται στον εισαγγελέα ο 36χρονος, οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση

Πάνω από 1.400 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και 56 θάνατοι

647 ασθενείς δίνουν μάχη για την ζωή τους στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

Βρετανοί ιπτάμενοι κομάντος με το νέο “Jet Suit” (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το νέο υπό δοκιμασία φουτουριστικό εργαλείο του βρετανικού στρατού

"Όχι" Τζόνσον στους Βρετανούς για ταξίδια σε πορτοκαλί χώρες, όπως η Κύπρος

"Δεν είναι μία χώρα στην οποία θα πρέπει να πηγαίνουν για διακοπές"

Νεκρό ένα παιδί σε φονική έκρηξη από διαρροή αερίου σε σπίτι στη Βρετανία

Άλλοι τέσσερις άνθρωποι έχουν τραυματιστεί, εκ των οποίων δύο σοβαρά

tv news

Η Μάγδα σε μια έκρηξη θυμού μαλώνει με τον Αιμίλιο. Φεύγοντας θολωμένη τρακάρει!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Αγγελική καταλαβαίνει ότι κινδυνεύει εφόσον οι Αργυροί ξέρουν ποια είναι...

Δείτε εδώ όλες τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/05/2021 - 20:20ALPHA NEWS