Ψυχαγωγία

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου ετοιμάζεται να υποδεχτεί στον κόσμο το δεύτερο της παιδάκι και σε συνέντευξη της στην εκπομπή DOT αποκάλυψε ότι δεν θέλει να βαφτίσει τα παιδιά της παρόλο που οι γονείς της δεν συμφωνούν με αυτή την απόφαση. Η ηθοποιός για αυτή την απόφαση αλλά και το ενδεχόμενο να γίνει και τρίτη φορά μανούλα  δήλωσε χαρακτηριστικά:

Θα ήθελα να κάνω και τρίτο παιδί αλλά δεν προλαβαίνω, είμαι 41. Η επιλογή του ονόματος για ένα παιδί είναι αρκετά σοβαρή υπόθεση. Τιμής ένεκεν έχω δώσει το όνομα της μαμάς μου στη Λυδία και τώρα θα δώσω και το όνομα του μπαμπά μου, τον λένε Αντρέα. Δεν θα τη φωνάζω Ηλέκτρα – Αντριάννα όμως αλλά Ηλέκτρα μόνο. Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου. Έχω μια φιλοσοφία γι’αυτό το πράγμα, δεν είπα δεν θα κάνω και τέλος. Είπα ότι αυτή τη στιγμή δεν θα γίνει και θα συμβεί αν υπάρξουν κάποιες προϋποθέσεις που εγώ και ο Φώτης έχουμε στο μυαλό μας

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: «Ζορίστηκα ολόκληρη. Είναι σοκ!»

Οι αποκαλύψεις για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στην Αμερική, η απόρριψη και ο στόχος…
15/10/2018 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

SOS για τις υψηλές θερμοκρασίες εκπέμπουν οι ειδικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια είναι τα συμπτώματα της θερμοπληξίας και ποιες οι συστάσεις παιδιάτρου προς γονείς
12/07/2020 - 15:24

"Ένιωθα ότι πάντα...μια θεία δύναμη βοηθούσε την οικογένειά μας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "24 ΩΡΕΣ" στο season-finale επισκέπτεται τον Ιερέα Ανδρέα Σωφρονίου
11/07/2020 - 08:50

"Δεν στέρησα τίποτα στα παιδιά. Δεν ήταν δική τους ευθύνη ότι κάναμε 10 παιδιά"

To "24 ΩΡΕΣ" συναντά τον πατέρα Ανδρέα Σωφρονίου στο γραφικό χωριό Οδού
10/07/2020 - 09:28

Προσοχή: Νεογέννητα, βρέφη και παιδιά, είναι ευάλωτα σε θερμοπληξία

Ο Δρ. Αδάμος Χατζήπαναγης δίνει χρήσιμες συμβουλές στους γονείς
06/07/2020 - 16:53

Παύει να ισχύει ο περιορισμός 12 παιδιών στους παιδικούς σταθμούς

Να τηρείται λένε οι αρμόδιοι ελάχιστη απόσταση δύο μέτρων
26/06/2020 - 16:20

Νικόλας & Γιώτα Παπαδοπούλου: Περήφανοι στην αποφοίτηση των παιδιών τους (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή φωτογραφία με τον Τάσσο και την Αναστάσια
25/06/2020 - 11:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θα βλέπουν το παιδί τους μια φορά την εβδομάδα οι γονείς του 19μηνου αγοριού

Ικανοποιείται αλλά με όρους το αίτημα των γονέων - Σε ανάδοχη οικογένεια το παιδί

Όσους καλεσμένους θέλει το ζευγάρι για χαιρέτιση, μόνο 350 άτομα στο δείπνο

Η Δρ. Κολιού ξεκαθαρίζει για το τι θα ισχύει μετά τις 22 Αυγούστου για ανοικτούς γάμους

Ο Δήμος καθαρίζει το τζαμί και το τουρκοκυπριακό κοιμητήριο στα Λεύκαρα (ΦΩΤΟ)

Σεβασμός και διατήρηση του θρησκευτικού και πολιτιστικού πολιτισμού το μήνυμα Σοφοκλέους
Ελλάδα

Η Ελλάδα άνοιξε τις πύλες της για επιβάτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προγραμματισμένες αφίξεις σε περιφερειακά αεροδρόμια, από αύριο από το "Ελ. Βενιζέλος"

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης
Διεθνή

Απέσυρε την απόφαση του για τη βίζα των ξένων φοιτητών ο Τραμπ

Τέλος στην απόγνωση χιλιάδων φοιτητών μετά τις μηνύσεις αμερικανικών πανεπιστημίων

Στην τελική φάση δοκιμών στις 27 Ιουλίου εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Λαμβάνουν μέρος 30.000 άνθρωποι και θα διαρκέσει τρεις μήνες

Ξεπέρασαν τα δεκατρία εκατομμύρια τα κρούσματα κορωνοϊού σε όλο τον κόσμο

Ο νεότερος απολογισμός για ασθενείς και θύματα της πανδημίας από το Γαλλικό Πρακτορείο

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ