Ψυχαγωγία

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Δύο χρόνια μετά το μοιραίο τροχαίο που στοίχισε τη ζωή στον Παντελή Παντελίδη και η Μίνα Αρναούτη συνεχίζει να δίνει τον δικό της αγώνα.

Σήμερα, η 31χρονη συνοδηγός του γνωστού τραγουδιστή, έκανε ένα ακόμη χειρουργείο στο χέρι και όπως αποκάλυψε η ίδια μετά το τέλος της επέμβασης, πονάει φριχτά.

Η Μίνα Αρναούτη δημοσίευσε στο Facebook ένα τρυφερό στιγμιότυπο, στο οποίο η μητέρα της, της κρατάει το χέρι και έγραψε χαρακτηριστικά:

«Μανούλα μόνο εσύ. Είχα πολύ αγωνία και φόβο για την δυσκολία που είχε αυτό το χειρουργείο! Ο γιατρός στη μικροχειρουργική εδώ στο ΚΑΤ (Σαράντης Σπυρίδωνος) έκανε το ακατόρθωτο και μου έδωσε ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ! Τώρα είναι όλα πια κυριολεκτικά στο χέρι μου ! Μπορεί να πονάω φρικτά, αλλά είμαι πραγματικά ευτυχισμένη!!!».

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μίνα Αρναούτη θα κινηθεί νομικά εναντίον του Sin boy

Οι χαρακτηρισμοί του νεαρού ράπερ και η απόφαση να "συναντηθούν" στα δικαστήρια
13/09/2019 - 09:42

Το ξέσπασμα της Μίνας Αρναούτη για τον...μεθυσμένο οδηγό Παντελή Παντελίδη(ΦΩΤΟ)

"Αφού δεν οδηγούσε ο Παντελίδης, όπως θέλετε να πιστεύετε…"
07/09/2019 - 12:02

Μίνα Αρναούτη: Το ροζ βίντεο, η σύνδεση με το όνομα της και η απάντηση της

Απαντά σε όσους την κατηγορούν και ξεκαθαρίζει τη θέση της
29/03/2019 - 11:51

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς ρεύμα περιοχές σε Λάρνακα, Λεμεσό και Πάφο (ΦΩΤΟ)

Επί ποδός συνεργεία της Αρχής Ηλεκτρισμού για αποκατάσταση των βλαβών

Σε ετοιμότητα η Πυροσβεστική Υπηρεσία λόγω έντονων καιρικών φαινομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα μέτρα που πρέπει να λάβουν οι οδηγοί κατά τη διάρκεια σφοδρών ανέμων

Νέα προειδοποίηση Μετεωρολογικής για ισχυρές καταιγίδες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονα καιρικά φαινόμενα αναμένεται να πλήξουν την Κύπρο
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι μέρος της λύσης στη Συρία", λέει το Βερολίνο

Πως σχολιάζει ο εκπρόσωπος της Καγκελαρίας τη συμφωνία Τουρκίας - Ρωσίας

Το μήνυμα Γκουτέρες για την Ημέρα των Ηνωμένων Εθνών

«Μαζί, ας δώσουμε ώθηση στην ευημερία των λαών του κόσμου»

4χρονο αγοράκι σκοτώθηκε στις βίαιες συγκρούσεις στη Χιλή (ΦΩΤΟ)

Ο προηγούμενος απολογισμός έκανε λόγο για 15 νεκρούς

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/10/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ