Ψυχαγωγία

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Δύο χρόνια μετά το μοιραίο τροχαίο που στοίχισε τη ζωή στον Παντελή Παντελίδη και η Μίνα Αρναούτη συνεχίζει να δίνει τον δικό της αγώνα.

Σήμερα, η 31χρονη συνοδηγός του γνωστού τραγουδιστή, έκανε ένα ακόμη χειρουργείο στο χέρι και όπως αποκάλυψε η ίδια μετά το τέλος της επέμβασης, πονάει φριχτά.

Η Μίνα Αρναούτη δημοσίευσε στο Facebook ένα τρυφερό στιγμιότυπο, στο οποίο η μητέρα της, της κρατάει το χέρι και έγραψε χαρακτηριστικά:

«Μανούλα μόνο εσύ. Είχα πολύ αγωνία και φόβο για την δυσκολία που είχε αυτό το χειρουργείο! Ο γιατρός στη μικροχειρουργική εδώ στο ΚΑΤ (Σαράντης Σπυρίδωνος) έκανε το ακατόρθωτο και μου έδωσε ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ! Τώρα είναι όλα πια κυριολεκτικά στο χέρι μου ! Μπορεί να πονάω φρικτά, αλλά είμαι πραγματικά ευτυχισμένη!!!».

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μίνα Αρναούτη: Το ροζ βίντεο, η σύνδεση με το όνομα της και η απάντηση της

Απαντά σε όσους την κατηγορούν και ξεκαθαρίζει τη θέση της
29/03/2019 - 11:51

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ένας από αυτούς με κρατούσε και έπειτα είδα τουλάχιστον 12 πρόσωπα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγαν 19χρονη φοιτήτρια και Νο1 ύποπτος για την υπόθεση ομαδικού βιασμού

Βαρύ πένθος για την Γιώτα Παπαδοπούλου - "Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό φιλί και η συγκινητική κίνηση της οικογένειας στη κηδεία

Κλείνει τμηματικά ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Κοφίνου

Δείτε ποιες μέρες και ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες
Ελλάδα

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους

LIVE: Ο εγκέλαδος χτύπησε την Αθήνα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ με επίκεντρο τη Μαγούλα
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 16:15KITCHEN LAB