Ψυχαγωγία

Τα fake news, ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας και το τρολ του Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακόμα ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο "Λούης Night Show"!

Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, Νίκος Αναστασιάδης μίλησε για τα fake news που γράφονται για εκείνον σχετικά με τα μαλλιά του και το "τσάι" του και ο Λούης Πατσαλίδης δεν έχασε ευκαιρία να σχολιάσει όσα δήλωσε. 

Δείτε το απόσπασμα και το τρολάρισμα από τον Λούη Πατσαλίδη:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης χρησιμοποίησε το FaceApp και μας θυμίζει τον... Άγιο Βασίλη" (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σε 40 χρόνια πάει... Λαπωνία
18/07/2019 - 13:21

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Η συγκινητική κλήρωση αυτοκινήτου στο "Λούης Night Show" (BINTEO)

Η μεγάλη τυχερή δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυα της την ώρα της ανακοίνωσης
16/07/2019 - 15:31

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στον Χάματσο και η... "σπόντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι σατιρικές εκπομπές στην Κύπρο, τα πουκάμισα του και η έμμεση αναφορά στην εκπομπή
15/07/2019 - 17:15

Λούης και Τεύκρος κυκλοφόρησαν το... hit του καλοκαιριού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο φίλοι και συνεργάτες κυκλοφόρησαν το πρώτο τους τραγούδι
15/07/2019 - 11:56

Ο Λούης στο φινάλε της εκπομπής μαζί με τον γιο του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννος έκλεψε την παράσταση στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show"
15/07/2019 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μπήκαν οι κατσίκες στον αυτοκινητόδρομο

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Για 2μιση χρόνια στη φυλακή 35χρονος για το θάνατο του Βρετανού στην Πέγεια

Χτύπησε δύο πεζούς με αποτέλεσμα το θάνατο του ενός και τον τραυματισμό του άλλου

Κακομεταχείριση από την Αστυνομία και ξυλοδαρμό απο Βρετανούς καταγγέλουν οι 12

Τι ισχυρίζονται συγγενείς τους που βρέθηκαν στο Επαρχιακό Δικαστήριο Αμμοχώστου
Ελλάδα

Αυτός είναι ο 27χρονος δολοφόνος της Αμερικανίδας βιολόγου στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορώ να ελέγξω τη μανία μου" είπε ο  καθ' ομολογίαν δολοφόνος

Αυτός είναι ο νέος Πρόεδρος της Βουλής των Ελλήνων

Με ρεκόρ ψήφων εξελέγη στο αξίωμα ο Κώστας Τασούλας
Διεθνή

Νέες προειδοποιήσεις Μπαρνιέ προς Βρετανία για το "no deal" στο Brexit

Θα πρέπει να αντιμετωπίσει τις συνέπειες εφόσον επιλέξει αυτή την οδό.

Δεν αλλάζει στάση ο Σαλβίνι για το μεταναστευτικό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εργαζόμαστε για να δημιουργηθεί ένας σθεναρός μεσογειακός άξονας"

Παραδόθηκε στις φλόγες στούντιο κινουμένων σχεδίων στην Ιαπωνία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και δεκάδες τραυματίες είναι ο απολογισμός της πυρκαγιάς

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 18:00ALPHA NEWS