Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου:Αποκαλύπτει τα "βέτο" Ελλήνων τραγουδιστών στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλυπτικός χωρίς να μασά τα λόγια του ήταν σήμερα ο Τάσος Ευαγγέλου, μέσα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο γνωστός δημοσιογράφος αποκάλυψε την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά μερίδας Ελλήνων τραγουδιστών που έρχονται στην Κύπρο, βάζοντας "βέτο" σε δηλώσεις τελευταία στιγμή και περιορίζοντας την θεματολογία των ερωτήσεων. Ο ίδιος μίλησε για έναν γνωστό ερμηνευτή που βρίσκεται αυτή την στιγμή στην Κύπρο αλλά και για  καλλιτέχνη που του "απαγόρευσε" προσωπικές ερωτήσεις, ενώ στην Ελλάδα "μιλούσε ανοιχτά"

Δεν γίνεται να έρχονται καλλιτέχνες από την Ελλάδα να θέλουν να δώσουν μια συνέντευξη και το τελευταίο λεπτό να την ακυρώνουν... Υπάρχει ένας σταθμός, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν οργανωθεί και έχουν βρεθεί στην ώρα τους. Μου δήλωσε τραγουδιστής ότι έχει κλείσει η φωνή, ενώ δεν θα τον έβαζα και σε συναυλία. Μην παίρνουν την Κύπρο και τους Κύπριους δημοσιογράφους, ως δεδομένο και ότι κυνηγούμε να τους πιάσουμε συνεντεύξεις.

Δεν είμαστε επαρχία. Πολλοί το πιστεύουν αυτό. Κανονίσαμε συνέντευξη και μου την ακύρωσε μόλις έφτασα εκεί.

Επίσης, συμβαίνει και το άλλο γιατί μου έχει τύχει και μάλιστα πρόσφατα. Πηγαίνεις και σου ζητούν τελευταία στιγμή που στήνονται οι κάμερες , να μην μιλήσουν για τα προσωπικά τους . Εφόσον στην Ελλάδα βγήκε σε εκπομπή και το έκανε ντουντούκι... Δίσκο δεν έβγαλες τί να σε ρωτήσω;

 

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάσος Ευαγγέλου: Η δημόσια εξομολόγηση του στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (BINTEΟ)

Δείτε όσα δήλωσε για το πρόσωπο που του άλλαξε τη ζωή και τα πειράγματα των συνεργατών του
25/12/2018 - 17:24

Αποκαλύψεις για τα τραγούδια και την εκπροσώπησή μας στην Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα τραγούδια και ποιοι καλλιτέχνες φλερτάρουν με τον διαγωνισμό για την Κύπρο
20/11/2018 - 19:13

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
19/11/2018 - 17:29

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aίσιο τέλος στην περιπέτεια της 16χρονης Ελευθερίας που είχε εξαφανιστεί

Η ανήλικη για τέσσερις μέρες δεν έδωσε σημεία ζωής

Κλειστοί και επικίνδυνοι δρόμοι λόγω υπερχείλισης ποταμών και κατολισθήσεων

Δείτε ποια είναι η κατάσταση στο οδικό δίκτυο της περιοχής του Τροόδους
Ελλάδα

Σεισμός 4,3 Ρίχτερ "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο

Μέχρι στιγμής δεν έχουν αναφερθεί θύματα ή ζημιές από τη σεισμική δόνηση

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ