Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου:Αποκαλύπτει τα "βέτο" Ελλήνων τραγουδιστών στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλυπτικός χωρίς να μασά τα λόγια του ήταν σήμερα ο Τάσος Ευαγγέλου, μέσα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο γνωστός δημοσιογράφος αποκάλυψε την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά μερίδας Ελλήνων τραγουδιστών που έρχονται στην Κύπρο, βάζοντας "βέτο" σε δηλώσεις τελευταία στιγμή και περιορίζοντας την θεματολογία των ερωτήσεων. Ο ίδιος μίλησε για έναν γνωστό ερμηνευτή που βρίσκεται αυτή την στιγμή στην Κύπρο αλλά και για  καλλιτέχνη που του "απαγόρευσε" προσωπικές ερωτήσεις, ενώ στην Ελλάδα "μιλούσε ανοιχτά"

Δεν γίνεται να έρχονται καλλιτέχνες από την Ελλάδα να θέλουν να δώσουν μια συνέντευξη και το τελευταίο λεπτό να την ακυρώνουν... Υπάρχει ένας σταθμός, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν οργανωθεί και έχουν βρεθεί στην ώρα τους. Μου δήλωσε τραγουδιστής ότι έχει κλείσει η φωνή, ενώ δεν θα τον έβαζα και σε συναυλία. Μην παίρνουν την Κύπρο και τους Κύπριους δημοσιογράφους, ως δεδομένο και ότι κυνηγούμε να τους πιάσουμε συνεντεύξεις.

Δεν είμαστε επαρχία. Πολλοί το πιστεύουν αυτό. Κανονίσαμε συνέντευξη και μου την ακύρωσε μόλις έφτασα εκεί.

Επίσης, συμβαίνει και το άλλο γιατί μου έχει τύχει και μάλιστα πρόσφατα. Πηγαίνεις και σου ζητούν τελευταία στιγμή που στήνονται οι κάμερες , να μην μιλήσουν για τα προσωπικά τους . Εφόσον στην Ελλάδα βγήκε σε εκπομπή και το έκανε ντουντούκι... Δίσκο δεν έβγαλες τί να σε ρωτήσω;

 

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάσος Ευαγγέλου: Η δημόσια εξομολόγηση του στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (BINTEΟ)

Δείτε όσα δήλωσε για το πρόσωπο που του άλλαξε τη ζωή και τα πειράγματα των συνεργατών του
25/12/2018 - 17:24

Αποκαλύψεις για τα τραγούδια και την εκπροσώπησή μας στην Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα τραγούδια και ποιοι καλλιτέχνες φλερτάρουν με τον διαγωνισμό για την Κύπρο
20/11/2018 - 19:13

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
19/11/2018 - 17:29

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ