Ψυχαγωγία

Tι επέλεξαν να ντυθούν οι διάσημοι Κύπριοι στην καρναβαλίστικη παρέλαση! (ΦΩΤΟ)

Ολόκληρη η Κύπρος χορεύει σήμερα στους ξέφρενους ρυθμούς του καρναβαλιού!

Διαβάστε επίσης: Η Λεμεσός χορεύει στους ξέφρενους ρυθμούς του καρναβαλιου! (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήθος κόσμου από κάθε γωνιά της Κύπρου κατέφθασε στην καρδιά του καρναβαλιού, στην πανέμορφη Λεμεσό για να χορέψει και να διασκεδάσει στους ξέφρενους ρυθμούς του καρναβαλιού. Ανάμεσα στους καρναβαλιστές και αρκετοί διάσημοι Κύπριοι όπου έβαλαν την καρναβαλίστικη στολή τους και διασκέδασαν όπως αρμόζει στην ημέρα.

Διαβάστε επίσης: Το άρμα του «Λούης Night Show» στην καρναβαλίστικη παρέλαση της Λεμεσού! (ΦΩΤΟ)

Λούης Πατσαλίδης, Ιωάννα Λαμπροπούλου, Τάσος Ευαγγέλου, Μαριλένη Σταύρου, Κάλια Ελευθερίου, Χαριτίνη Ηλιάδου έδωσαν το παρών τους στο Λεμεσιανό καρναβάλι.

Δείτε φωτογραφίες τους:

Λούης Πατσαλίδης

μ

 

Άθως Αντωνίου

λ΄κμ

Ιωάννα Λαμπροπούλου, Τάσος Ευαγγέλου

μ

λκ

Ιωάννα Λαμπροπούλου με τον σύντροφο της, Ραφαέλλο Σταύρου

μ

 

Μαριλένη Σταύρου, Μιχάλης Χρίστου

σ

 

σ

 

Κάλια Ελευθερίου

α

Χαριτίνη Ηλιάδου

α

 

Τζούλιο Φίλιππο Ντ' Ερίκκο

ν

 

Επόμενο άρθρο

Το... "Εν κουλί τούτο" δίνει ρεσιτάλ στο καρναβάλι Λεμεσού! (ΦΩΤΟ)

Η αμφίεση που κάνει τον γύρο του διαδικτύου και το άρμα που σατιρίζει τους πολιτικούς
10/03/2019 - 16:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάλια Ελευθερίου: Αποκαλύπτει αν είναι ερωτευμένη αυτή την περίοδο!

Οι μεγάλοι έρωτες στη ζωή της και αυτά που την ελκύουν σε έναν άντρα
17/08/2019 - 13:55

Χαριτίνη Ηλιάδου:Με λευκό μπικίνι στην αμμουδιά μας δείχνει το...κορμί της(ΦΩΤΟ)

Xωρίς φίλτρα και photoshop ποζάρει στο φακό και εντυπωσιάζει
09/08/2019 - 12:39

Iωάννα Λαμπροπούλου-Μαριλένη Σταύρου: Οι πόζες με μαγιό και οι κοινές διακοπές

Ποιο μέρος επέλεξαν οι γνωστές ηθοποιοί και ποιος είναι ο "άνδρας" που τις ενώνει;
03/08/2019 - 11:31

Xαριτίνη Ηλιάδου-Ερμογένης Σκιτίνης: Η καλοκαιρινή φωτογραφία στη παραλία(ΦΩΤΟ)

Η καλοκαιρινή φωτογραφία με τον γνωστό τραγουδιστή
24/07/2019 - 19:14

Οι αποδράσεις γνωστών Κυπρίων ανήμερα των εκλογών (ΦΩΤΟ)

Οι προορισμοί που επέλεξαν εντός και εκτός της Κύπρου
26/05/2019 - 14:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τον κατήγγειλαν γιατί πετούσε σκουπίδια και ζήτησε και τα ρέστα

Απίστευτες συμπεριφορές Δημοτών που βρίζουν ως απάντηση στην παρανομία τους

Υπουργός Παιδείας: Προτεραιότητα μας η Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση

"Υποσχεθήκαμε ότι το σχολείο αυτό θα το κάνουμε πρότυπο για να έχουμε χαρούμενα παιδιά"

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Γιατί ο Winnie the Pooh είναι απαγορευμένος στην Κίνα; (ΦΩΤΟ)

Το περιστατικό και η σύγκριση που απομάκρυναν τον "μελένιο" αρκούδο από τις οθόνες

Τον έπιασαν στα πράσα να καταγράφει βίντεο κάτω από φούστες γυναικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τράβηξε εκατοντάδες upskirting βίντεο που απεικονίζουν 555 άτομα, μεταξύ τους και παιδιά

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ