Ψυχαγωγία

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Ο Σάκης Ρουβάς αποκάλυψε ότι απέρριψε το τραγούδι "Είναι στιγμές" που τελικά ερμήνευσε ο Αντώνης Ρέμος και το μετάνιωσε! 

Ο απόλυτος Έλληνας σταρ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά "After Dark" και δεν θα μπορούσε να μην καθίσει στο εξομολογητήριο του παρουσιαστή. Ο Θέμης Γεωργαντάς ρώτησε τον τραγουδιστή αν του έχει τύχει να απορρίψει τραγούδι και στη συνέχεια να το μετανιώσει με τον Σάκη να απαντά:

Ναι έχει τύχει. Το "Είναι στιγμές" του Δημήτρη Κοντόπουλου. Το είχα ηχογραφήσει κιόλας, ήταν τελειωμένο.Κάποια πράγματα είναι γραφτό να συμβούν με κάποιο τρόπο άρα έγινε το καλύτερο νομίζω. 

Επόμενο άρθρο

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νταλάρας για Ρουβά: «Το περιεχόμενο των τραγουδιών του ήταν κοντά στο τίποτα»

Η αξία της γλώσσας και οι δηλώσεις που θα συζητηθούν
19/09/2019 - 15:40

Πρώτη επέτειος γάμου για Ρέμο-Μπόσνιακ! Η τρυφερή ανάρτηση της Υβόννης (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τον γάμο που δεν είχαμε δει και το τρυφερό φιλί
16/09/2019 - 10:14

Kαι όμως το "'Ετσι ξαφνικά" του Ρέμου δόθηκε πρώτα στην...τρανσέξουαλ Ιωάννα

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "24 Ώρες" και η άρνηση του συνθέτη
15/09/2019 - 12:53

Αντώνης Ρέμος: Η συναυλία στο Μονακό και η απίστευτη τιμή του εισιτηρίου

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για την εμφάνιση του τραγουδιστή στο Yacht Club Monaco
14/09/2019 - 10:03

Συγκινεί ο Σάκης Ρουβάς με τον μικρό Αντώνη στην αγκαλιά του! (ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής στάθηκε δίπλα στον Αντώνη όλο αυτό το διάστημα
04/09/2019 - 14:45

Έτσι ξεκίνησε η μέρα της οικογένειας Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής ανάρτησε την πιο καλοκαιρινή φωτογραφία με τα τέσσερα παιδιά του
18/08/2019 - 12:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εμπρησμό βλέπουν οι αρχές πίσω από τη φωτιά σε όχημα στα Πολεμίδια

Διαπιστώθηκε ότι τέθηκε κακόβουλα με τη χρήση εύφλεκτης ύλης

Αίσιος τέλος στην εξαφάνιση 39χρονης από το Ακάκι

Εντοπίστηκε και είναι καλά στην υγεία της, σύμφωνα με ανακοίνωση της Αστυνομίας

Σε αναβρασμό ο εκπαιδευτικός κόσμος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κάνουν πίσω και προχωρούν με μέτρα - Μαίνεται η κόντρα Κυριάκου Νικηφόρου - ΟΕΛΜΕΚ
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

ΗΠΑ: 530 ασθενείς και 7 νεκροί στις ΗΠΑ από το άτμισμα

Πάνω από το 50% των ασθενών είναι ηλικίας μικρότερης των 25 ετών

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ