Ψυχαγωγία

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Ο Σάκης Ρουβάς αποκάλυψε ότι απέρριψε το τραγούδι "Είναι στιγμές" που τελικά ερμήνευσε ο Αντώνης Ρέμος και το μετάνιωσε! 

Ο απόλυτος Έλληνας σταρ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά "After Dark" και δεν θα μπορούσε να μην καθίσει στο εξομολογητήριο του παρουσιαστή. Ο Θέμης Γεωργαντάς ρώτησε τον τραγουδιστή αν του έχει τύχει να απορρίψει τραγούδι και στη συνέχεια να το μετανιώσει με τον Σάκη να απαντά:

Ναι έχει τύχει. Το "Είναι στιγμές" του Δημήτρη Κοντόπουλου. Το είχα ηχογραφήσει κιόλας, ήταν τελειωμένο.Κάποια πράγματα είναι γραφτό να συμβούν με κάποιο τρόπο άρα έγινε το καλύτερο νομίζω. 

Επόμενο άρθρο

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σ. Ρουβάς: Εγκρίνει ή όχι τη συμμετοχή της...Στεφανίας Λυμπεράκη στη Eurovision;

Οι προβλέψεις για τη φετινή εκπρόσωπο της Ελλάδας στο διαγωνισμό τραγουδιού
18/02/2020 - 09:31

Kάτια Ζυγούλη: Aποκαλύπτει εάν έχει ψάξει το κινητό του...Σάκη Ρουβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναφέρει για πρώτη φορά τη δική της εμπειρία και εξηγεί γιατί δεν πρέπει να το κάνεις
14/02/2020 - 10:28

Κάτια Ζυγούλη: Φτιάχνει μακαρόνια παρέα με τον "δίδυμο" αδερφό του Σάκη (BINTEO)

Eίπαν "ναι" στη πρόκληση και ιδού...ο νικητής της κουζίνας
06/02/2020 - 16:07

Δύσκολες ώρες για τον Σάκη Ρουβά - Τι συνέβη;

Άσχημα μπήκε το 2020 για τον γνωστό τραγουδιστή - Όλες οι λεπτομέρειες
05/02/2020 - 09:12

Ρόκκος - Ρουβάς: H έκπληξη στην...Παπαρίζου για τα γενέθλια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τι επιφύλαξαν στη γνωστή τραγουδίστρια και πως την αιφνιδίασαν μπροστά στο κοινό
01/02/2020 - 15:22

Κάτια Ζυγούλη: Mας "έβαλε" στην εντυπωσιακή κουζίνα του σπιτιού της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραπεζαρία σε vintage στυλ, οι κατασκευές των παιδιών και οι...παραδοσιακές πινελιές
11/01/2020 - 11:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "μικροσκόπιο" το ΓεΣΥ για διόρθωση αδυναμιών και ελαχιστοποίηση προβλημάτων

Τι λέει ο Υπουργός Υγείας για τον ρόλο των προσωπικών γιατρών και την δεύτερη φάση

Αλλοδαπός το πρόσωπο που έδωσε τα όπλα στον 38χρονο επίδοξο εκτελεστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οργανωτής ή ο ηθικός αυτουργός του στυγερού εγκλήματος ο Δημήτρης Μαμαλικόπουλος;

Μπήκαμε σε εργαστήριο εξωσωματικής και είδαμε πως παγώνουν ωάρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμβρυολόγος μας εξηγεί τη διαδικασία αλλά και τους λόγους που υπάρχει αυξημένο ενδιαφέρον
Ελλάδα

Γλυφάδα: Ανθρωποκυνηγητό για τον ασυνείδητο οδηγό που σκότωσε 25χρονο

Η δραματική έκκληση του πατέρα για εντοπισμό του ανθρώπου που εγκατέλειψε τον γιο του

Δένδιας: «Η Ελλάδα δεν θα συμμετάσχει σε έναν ανέντιμο συμβιβασμό»

Άμεση ήταν η απάντηση του ΥΠΕΞ Ελλάδος στον Μεβλούτ Τσαβούσογλου
Διεθνή

Δύο νεκροί μέσα σε διάστημα λίγων ωρών στην Ευρώπη από τον θανατηφόρο κορωνοϊό

ΠΟΥ: Κρούσματα από ανθρώπους που δεν έχουν ταξιδέψει στην Κίνα ή ήρθαν σε επαφή με ασθενή

ΒΙΝΤΕΟ: H στιγμή που Συριακές δυνάμεις εξουδετερώνουν εξτρεμιστές στο Ιντλίμπ

Εικόνες από drone που δείχνουν καταστροφές τανκς και φορτηγών μεταφοράς προσωπικού

Ο Αντριάνο Τρεβιζάν είναι ο πρώτος Ευρωπαίος που "έσβησε" από τον κορωνοϊό

Εντείνεται η ανησυχία από τον ΠΟΥ για τη δυσκολία να περιοριστεί η διάδοση της επιδημίας

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/02/2020 - 13:00ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΝΕΛΗ