Ψυχαγωγία

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Η Τζένιφερ Άνιστον είχε τα γενέθλια της και οι ευχές από τον πρώην σύζυγο της δεν έλειπαν...

Διαβάστε επίσης: Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Η γνωστή ηθοποιός έκλεισε τα πενήντα της χρόνια και διοργάνωσε ένα λαμπερό πάρτι για τους φίλους της, την περασμένη Κυριακή. Οι ευχές από τον πρώην σύζυγο της Τζάστιν Θέρου σχολιάστηκαν αρκετά στα διεθνή μέσα καθώς επέλεξε να ευχηθεί στην Άνιστον δημοσιεύοντας στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μια πολύ τρυφερή φωτογραφία της για να της πει "χρόνια πολλά" . Συγκεκριμένα στη φωτογραφία έγραψε: 

«Χρόνια πολλά σε αυτήν την δυνατή γυναίκα. Δυνατή στην αγάπη. Δυνατά ευγενική και δυνατά αστεία. Σε αγαπώ Β»

Το πρώην ζευγάρι χώρισε τον Φεβρουάριο του 2018 μετά από δυο χρόνια γάμου και όπως βλέπουμε διατηρούν μια πολύ καλή σχέση. 

 

Επόμενο άρθρο

Ματθίλδη Μαγγίρα: Η εξομολόγηση της για την κατάθλιψη -"Τα βλέπεις όλα μαύρα.."

Η ηθοποιός άνοιξε την καρδιά της και μίλησε για τη μάχη που έδωσε με την κατάθλιψη
12/02/2019 - 09:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το εντυπωσιακό πάρτι γενεθλιών για την Ινώ Αναστασιάδη και οι...κιθαρίστες(ΦΩΤΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε η κόρη του Προέδρου της Δημοκρατίας;
09/07/2019 - 11:22

Κουφαλίδου:Η συγκινητική έκπληξη του άντρα και του γιου της στα γενέθλια της

Η τούρτα, οι ευχές και τα χαμόγελα μετά την περιπέτεια υγείας της
06/07/2019 - 15:07

"Murder Mystery": Η ταινία που έσπασε όλα τα ρεκόρ στο Netflix!

Με πρωταγωνιστές τους Άνταμ Σάντλερ και Τζένιφερ Άνιστον
21/06/2019 - 09:08

Τα σενάρια για Ρομπερζ και οι... ευχές του Απόλλωνα (ΦΩΤΟ)

Γιορτάζει τα 32α γενέθλια του ο Γάλλος κεντρικός αμυντικός
09/06/2019 - 14:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Λεμεσό

Επιχείρηση κατάσβεσης της φωτιάς από το Τμήμα Δασών

Λάρνακα: Οδηγούσε "τύφλα" στο μεθύσι και προκάλεσε τροχαίο ατύχημα

Προφυλακιστέος μέχρι στις 29 Ιουλίου ο 45χρονος οδηγός
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

Ντάνκαν: Ο Ασάνζ δεν θα εκδοθεί σε χώρα με κίνδυνο τη θανατική ποινή

Ο ιδρυτής των Wikileaks κατηγορείται για κατασκοπεία από τις ΗΠΑ

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα