Ψυχαγωγία

Ξεχάστε την ξανθιά χαίτη της Μίνας Αρναούτη (ΦΩΤΟ)

H Mίνα Αρναούτη δεν είναι πλέον ξανθιά!

Αν και μόλις πριν από δύο μήνες την είδαμε να κάνει το μεγάλο βήμα και να γίνεται ξανθιά, η ίδια δεν άντεξε και χθες επέστρεψε και πάλι στο καστανό!

Η γνωστή παρουσιάστρια, όχι μόνο αποχωρίστηκε την ξανθιά της χαίτη, αλλά έδωσε και λίγο μήκος σκούρο πλέον μαλλί της, που ομολογουμένως της ταιριάζει πολύ, αφού το look της δείχνει πλέον ακόμα πιο νεανικό και δροσερό.

Το τελικό αποτέλεσμα φαίνεται πως άρεσε και στην ίδια αφού δεν έχασε ευκαιρία να το μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Η ίδια πόσταρε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τα insta stories που ακολουθούν ποζάροντας  με το νέο της look:

α

α

Επόμενο άρθρο

Αλεξανδρος Λυκουρέζος - Νατάσα Καλογρίδη: Αυτός την χώρισε!

Οι λόγοι που τον οδήγησαν στον χωρισμό και όσα δήλωσε στενό φιλικό τους πρόσωπο
10/08/2018 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάμτα: Η συγκατοίκηση, ο έρωτας, το ανατρεπτικό νέο look και ο...γάμος!(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ, ανανεωμένη και το επόμενο βήμα στη σχέση της
07/11/2018 - 11:47

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Ξεχάστε την πλούσια χαίτη της Ιωάννας Τριάνταφυλλίδου

Έκόψε τα μαλλιά της και έχει γίνει αγνώριστη-Δείτε την να ποζάρει με το ανανεωμένο look
12/12/2017 - 11:46

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Δείτε την να ποζάρει με το ολοκαίνουριο και ανανεωμένο της look
10/12/2017 - 09:46

Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Δείτε την πλήρως ανανεωμένη Βάσω Λασκαράκη να ποζάρει με το ολοκαίνουργιό της look
09/11/2017 - 10:07

Η Κατερίνα Καινούργιου άλλαξε το μαλλί και της πάει πάρα πολύ!

Δείτε την να ποζάρει μετά την αλλαγή, τόσο ξανθιά δεν την έχουμε ξαναδεί ποτέ!
28/10/2017 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αύριο η άσκηση της Πυροσβεστικής σε πετροχημικές εγκαταστάσεις στο Βασιλικό

"Δεν συντρέχει κανένας λόγος ανησυχίας" αναφέρει σχετική ανακοίνωση

Θρήνος στην Αστυνομία για το θάνατο του 45χρονου Χριστόφορου 

Υπηρετούσε στον Ειδικό Ουλαμό Φρουράς στην Αστυνομική Διεύθυνση Λευκωσίας

"Κλείδωσε" συνάντηση ΟΑΥ - ΠΙΣ για την ερχόμενη Τετάρτη

Αρχίζει ο διάλογος μεταξύ των δυο πλευρών για τους κανονισμούς προσωπικών γιατρών
Ελλάδα

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες
Διεθνή

Συναγερμός στο Μόναχο μετά από πληροφορίες για πυροβολισμούς

Δεν έχει γίνει ακόμα γνωστός ο αριθμός των δραστών και αν αυτοί έχουν συλληφθεί   

ΥΠΕΞ Τουρκίας: Μη δεσμευτική η έκθεση της Επιτροπής Εξωτερικών του ΕΚ

"Το ψήφισμα αυτό αποτελεί παράδειγμα της προκατειλημμένης στάσης της ΕΕ"

Γιούνκερ: "Η Ευρώπη να ξεσηκωθεί κατά του ακροδεξιού εξτρεμισμού"

Τι είπε ο Πρόεδρος της Κομισιόν για την οικονομική κατάσταση της Ευρώπης

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα