Υγεία

Τι κάνει η Μαρία Κορινθίου για να διατηρεί την σιλουέτα της;

Πιο σέξι από ποτέ, με άψογη σιλουέτα και μείον 10 κιλά η Μαρία Κορινθίου αποκαλύπτει στους θαυμαστές της τον τρόπο που έχασε τα κιλά αυτά, χωρίς να στερηθεί τις αγαπημένες της απολαύσεις. Η ίδια αποκάλυψε:

«Δεν κάνω διατροφή. Μου αρέσει να τρώω ό,τι θέλω. Με βοηθάει και το γεγονός ότι πίνω πάρα πολύ νερό και καθόλου αναψυκτικά και αλκοόλ. Τρελαίνομαι για φρούτα και σαλάτες.

Όμως δεν είμαι από τους ανθρώπους που θα πουν "δεν θα φάω τηγανητό" ή "δεν θα βάλω ψωμί στη χωριάτικη". Δεν μπαίνω ποτέ στη διαδικασία να κάνω δίαιτα, να τρώω συγκεκριμένες μερίδες φαγητού ή να μη βάζω αλάτι.

Μια φορά μόνο το έκανα, στα δεκαοκτώ μου, και ναι μεν έχασα πολλά κιλά, αλλά τα ξαναπήρα αμέσως μόλις σταμάτησα τη δίαιτα», δήλωσε σε εβδομαδιαίο περιοδικό.

Επόμενο άρθρο

Τα ζώδια, η απιστία και η αντίδρασή τους

Πόσο πιστό είναι το κάθε ζώδιο;
27/04/2018 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

8+2 πράγματα που δεν γνωρίζετε για το καρπούζι μέχρι σήμερα

Όλα τα θετικά που προσφέρει στον οργανισμό σου και δεν ξέρεις
19/07/2019 - 18:58

Λάρνακα: Οδηγούσε "τύφλα" στο μεθύσι και προκάλεσε τροχαίο ατύχημα

Προφυλακιστέος μέχρι στις 29 Ιουλίου ο 45χρονος οδηγός
16/07/2019 - 14:32

Αυτό είναι το "θαυματουργό" αντιοξειδωτικό smoothie! Πώς θα το φτιάξεις...

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις και η διαδικασία εκτέλεσής του
04/07/2019 - 20:31

3+1 βραδινά σνακ που δεν θα χαλάσουν τη δίαιτά σου και θα σε ...χορτάσουν!

Μην κάνεις διατροφικές αμαρτίες ενώ υπάρχουν... "λύσεις-θαύματα"
04/07/2019 - 19:35

Μαρία Κορινθίου: Απαντά στις σκληρές κριτικές που δέχεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ευτράπελα που περιέγραψε από την παράσταση τους στην Κύπρο
28/06/2019 - 17:18

Μαρία Κορινθίου:"Με είδε πρώτη φορά να κλαίω για τέτοια πράγματα,για επίθεση..."

Η εξομολόγηση της για την πρώτη φορά που την είδε η κόρη της να κλαίει και ο λόγος
26/06/2019 - 13:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού

Άφησαν τα έδρανα των Δικαστηρίων για αγώνα καλαθόσφαιρας (ΦΩΤΟ)

Δικηγόροι από Ελλάδα και Κύπρο αγωνίστηκαν στο κλειστό γήπεδο Κεραυνού στη Λευκωσία

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στην Αγία Νάπα

Μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα

Εκκενώνεται παραλία στο Πόρτο Ράφτη λόγω επικίνδυνου βράχου

Σοβαρός κίνδυνος να αποκολληθεί και να πέσει πάνω στους λουόμενους

Μαίνονται οι πυρκαγιές στα Μέγαρα και Μαρκόπουλο

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ