Αθλητικά

Δε... γλίτωσε ούτε η Ντιλέτα Λεότα από τον Ζλάταν

Η καλλονή Ιταλίδα ρεπόρτερ έπεσε... θύμα του χιουμοριστικού σχολιασμού του Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς Τον τελευταίο καιρό η 28χρονη αθλητικογράφος Ντιλέτα Λεότα έχει κερδίσει τα βλέμματα είτε με τις εμφανίσεις της στην τηλεόραση, είτε με τις φωτογραφίες και τα βίντεο που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο με την ίδια πρωταγωνίστρια.

«Θύματα» της σέξι Ιταλίδας ήταν και οι παίκτες της Νάπολι, οι οποίοι σε κάποιο αγώνα στο «Σαν Πάολο» κατά την προετοιμασία της ομάδας την είδαν να περνάει από μπροστά τους. Στην τελευταία της ανάρτηση στο instagram ωστόσο ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς δεν έχασε την ευκαιρία να κλέψει την παράσταση.

Συγκεκριμένα, η ξανθιά καλλονή ποζάρει με ένα αθλητικό μπουστάκι και ένα μαύρο κολάν με τον Σουηδό στράικερ της Μίλαν να της σχολιάζει: «Ντιλέτα, τι κάνεις εκεί πάνω στην ταράτσα; Μην χαλαρώνεις».

Επόμενο άρθρο

Για 6η φορά την τελευταία δεκαετία θα ρίξουν την αυλαία οι δύο αιώνιοι

ΑΠΟΕΛ και Ομόνοια θα συναντηθούν για 6η φορά την τελευταία αγωνιστική από τη σεζόν 2010-11
07/07/2020 - 19:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ζλάταν: «Ο κορωνοϊός είχε το κουράγιο να με προκαλέσει, κακή ιδέα»

Το μήνυμα του Σουηδού επιθετικού μετά το θετικό τεστ στο οποίο διαγνώστηκε
24/09/2020 - 18:16

Θετικός στον κορωνοϊό ο Ζλάταν

Ο Σουηδός επιθετικός της Μίλαν διαγνώστηκε με τον ιό
24/09/2020 - 16:24

Η Άνιστον αποκαλεί τον Μπραντ Πιτ “σέξι” και το...διαδίκτυο "λιώνει" (VID)

"Ξέρεις πόσο χαριτωμένο σε θεωρούσα πάντα, είσαι τόσο σέξι, θα έρθεις σε μένα;"
20/09/2020 - 11:33

Άγριο «κράξιμο» Ιμπραΐμοβιτς σε προπονητή και ομοσπονδία της Σουηδίας

Σκληρή κριτική από τον Ζλάταν για τον παραγκωνισμό του Κουλουσέφσκι
07/09/2020 - 09:03

Μήνυμα Ματ για Ομόνοια ενόψει Λέγκια (ΦΩΤΟ)

Δε ξεχνά την πρώην ομάδα του ο Άγγλος επιθετικός
26/08/2020 - 18:21

Τρεις νίκησαν, οι άλλοι δεν... έχασαν

Το review της πρώτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Cyta
25/08/2020 - 08:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Επτά νεκροί από φονική έκρηξη στη Συρία, ανάμεσα τους και παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Προς το παρόν δεν είναι σαφές ποιος ευθύνεται για την επίθεση αυτή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 08:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ