Αθλητικά

Ο αντιπρόεδρος του ΑΠΟΕΛ κατά... posts, γηπέδων, δικαστικής και κάρτας φιλάθλου

ΒΑΣΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ - ΧΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΥ

Με προσωπικό του μήνυμα στο Facebook, ο αντιπρόεδρος του ποδοσφαιρικού ΑΠΟΕΛ, Βάσος Ηλιάδης... τα έβαλε με πολλούς. 

Έκανε αναφορά στον «πόλεμο» που υπάρχει το τελευταίο διάστημα μέσω των social media, για την καθυστέρηση στην εκδίκαση της ένστασης της ΑΕΚ, για τα Κυπριακά γήπεδα και την κάρτα φιλάθλου.

Αναλυτικά τι έγραψε:

Οτι θελει ποσταρει ο καθενας , οποτε θελουν δικαζουν ενστασεις , οι γηπεδικες εγκαταστασεις για τα κλαματα και κατα τα αλλα η καρτα φιλαθλου θα σωσει το Κυπριακο ποδοσφαιρο !!! Απλα το εχει διαλυσει γιατι 2-3 πραγματα σωστα δεν εγιναν τοσα χρονια !!!

 

POST ΒΑΣΟΥ ΗΛΙΑΔΗ

Επόμενο άρθρο

Και τρίτος από Ισπανία για την ΑΕΚ

Μετά τους Σάστρε και Ακίνο, ακόμη ένας παίκτης φέρεται να πλησιάζει στην ομάδα της Λάρνακα
15/01/2019 - 18:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μιχαηλίδης στον Alpha: «Κρυφτούλι και αποποίηση ευθυνών από ΚΟΠ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Αρκετά έντονος ο πρόεδρος του ΚΟΑ, Ανδρέας Μιχαηλίδης στην εκπομπή Alpha Ενημέρωση
15/02/2019 - 11:30

Συνάντηση με ΚΟΑ και ΚΟΠ ζητούν οι οργανωμένοι οπαδοί (ΦΩΤΟ)

Ζητούν συνάντηση με όλους τους αρμόδιους φορείς
31/01/2019 - 13:27

Αντρέας Μιχαηλίδης: Η κάρτα φιλάθλου, τα άδεια γήπεδα και οι κακές εγκαταστάσεις

O νέος Πρόεδρος του ΚΟΑ ανοίγει τα χαρτιά του στο AlphaNews.Live
30/01/2019 - 12:15

Οργανωμένοι οπαδοί Πάφου: Τέλος η αποχή, πάνε γήπεδο να στηρίξουν την ομάδα τους

Στο γήπεδο και πάλι θα βρεθούν οι οργανωμένοι οπαδοί της Πάφου
19/01/2019 - 10:45

Επιστολή του ΑΠΟΕΛ στον ΠτΔ για την κάρτα φιλάθλου

Χαρακτηρίζει λανθασμένη την εφαρμογή της και εισηγείται τη δημιουργία κάρτας μέλους ομάδας
17/01/2019 - 17:38

Η ΑΕΛ επιχορηγεί τα εισιτήρια που δεν χρειάζονται κάρτα φιλάθλου

Μία πρακτική που ξεκίνησε η Λεμεσιανή ομάδα εδώ και μερικά εντός έδρας παιχνίδια
17/01/2019 - 12:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρωταράς: Πυρκαγιά σε μπυραρία "απειλεί" ξενοδοχειακές μονάδες

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία στην ελεύθερη περιοχή Αμμοχώστου

Εικόνες από την άσκηση πυρόσβεσης στο τερματικό καυσίμων της VTTV

Έλαβαν μέρος πυροσβέστες από Κύπρου και Ελλάδα

Υπόθεση πεντάμηνου βρέφους: Που στρέφονται οι έρευνες της Αστυνομίας

Συνεχίζει να βρίσκεται υπό κράτηση ο πατέρας του παιδιού
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ