Αθλητικά

Πλησιάζει σε Γιόβιτς η Μπαρσελόνα

Ο Μίλαν Γιόβιτς φαίνεται πως πλησιάζει στην Μπαρσελόνα. Σύμφωνα με τη Frankfurter Allgemeine Zeitung, οι «μπλαουγκράνα» είναι κοντά σε deal με τους εκπροσώπους του Σέρβου σέντερ φορ που διαπρέπει με την Άιντραχτ Φρανκφούρτης, εν όψει του καλοκαιριού.

Πάντως δεν έχει υπάρξει συμφωνία με την ομάδα του, τη στιγμή που το κόστος μιας τέτοιας μεταγραφής μπορεί να ξεπεράσει τα 50 εκατ. ευρώ. 

Ο 21χρονος άσος είναι πρώτος σκόρερ στην Bundesliga με 14 γκολ σε 19 εμφανίσεις, ενώ συνολικά τη φετινή περίοδο έχει 19 γκολ και 4 ασίστ σε 27 συμμετοχές.

Επόμενο άρθρο

Κερδίζει πόντους ο Σόλσκιερ για νέο συμβόλαιο στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Νέα δεδομένα για την παραμονή του Σόλσκιερ στο «Όλντ Τράφορντ» και τη νέα σεζόν
12/02/2019 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Πράσινος» ο Ρίον Μπράουν

Ο Παναθηναϊκός ανακοίνωσε την απόκτηση του παίκτη
19/07/2019 - 16:31

Ο οκτάχρονος Κύπριος με συμβόλαιο στην Μπαρσελόνα (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε την πανέμορφη ιστορία του Ryan Χατζηβαρνάβα ο οποίος υπέγραψε στην... La Masia
19/07/2019 - 12:20

Τα 100.000.000 ευρώ και η νέα λίστα με 6 παίκτες για Νεϊμάρ από την Μπάρσα

Η Μπαρσελόνα «καταθέτει» τα ρέστα της για να επιστρέψει ο Βραζιλιάνος στο «Καμπ Νου»
19/07/2019 - 08:44

Ο ΠΑΟΚ φέρνει τον Κοεντράο στην Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμος να κλείσει μια μεγάλη μεταγραφή ο «Δικέφαλος» του Βορρά
19/07/2019 - 08:34

Ξεκίνησε προετοιμασία με την Παρί και... περιμένει την Μπαρσελόνα ο Νεϊμάρ

Σε 2-3 εβδομάδες θα προκύψουν οριστικές εξελίξεις στην περίπτωση του Βραζιλιάνου
18/07/2019 - 16:48

Ρεκόρ μεταγραφής για την Πάφο

Μετά την μεταγραφή του Ζάντερ, η Παφιακή ομάδα πώλησε ακόμη πιο ακριβά τον Κουλς
18/07/2019 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL