Ψυχαγωγία

Γαβριέλα Ζάρτηλα-Γιώργος Μιχαήλ: Παντρεύονται... - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ένας έρωτας και μια σχέση ακόμα στην κυπριακή showbiz οδεύει προς τα σκαλιά της εκκλησίας.

Ο λόγος για την παρουσιάστρια Γαβριέλλα Ζάρτηλα και τον δημοσιογράφο Γιώργο Μιχαήλ, οι οποίοι πρόκειται να ανταλλάξουν όρκους αιώνιας πίστης και αφοσίωσης τον ερχόμενο μήνα, μετά από εφτά χρόνια σχέσης. 

Ο φοιτητικός έρωτας, έγινε αγάπη ζωής με τη Γαβριέλλα να λέει το μεγάλο "ναι" στην πρόταση του Γιώργου.

;klj

Συγκεκριμένα το μυστήριο θα τελεστεί στην εκκλησία της Αγίας Θέκλας στις 31 Αυγούστου ενώ θα ακολουθήσει δεξίωση σε γνωστό παραλιακό εστιατόριο στο Πρωταρά.

Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους 

ξη

 

 

Πλήθος δημοσιογραφικού κόσμου έχει ήδη προσκληθεί και αναμένεται να δώσει το παρόν του στη λαμπερή δεξίωση!

΄λμ,΄λ,

Eμείς να τους ευχηθούμε να είναι πάντα τόσο ερωτευμένοι και βίον ανθόσπαρτον!

Επόμενο άρθρο

"Όπου φύγει...φύγει"-Αυτή είναι η viral φωτογραφία του σεισμού στην Αθήνα!(ΦΩΤΟ)

Η κυρία με την κατσαρόλα στο Κολωνάκι έγινε το σήμα κατατεθέν της σεισμικής δόνησης
20/07/2019 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ανδρεάνα Φραγκούδη ανέβαλε τον γάμο της...1 μήνα πριν (ΦΩΤΟ)

Το αποκάλυψε μετά το bachelorette στην Μύκονο
06/08/2020 - 10:44

Η Στέλλα Δημητρίου παντρεύεται! Είπε το μεγάλο "ναι" στον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Τα ευχάριστα νέα αποκάλυψε ο φίλος της Χάρης Σιανίδης
28/07/2020 - 13:05

Ο Γιώργος Μαυρίδης παντρεύεται! Έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του (BINTEO)

Η τρυφερή ανάρτηση που έκανε η μέλλουσα νυφούλα
28/07/2020 - 11:01

Παναγιώτης Θεόφιλος: H ονειρεμένη πρόταση γάμου σε...Κύπρια τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και το εντυπωσιακό μονόπετρο
26/07/2020 - 14:11

Αυτός είναι ο λόγος που η Καμίλα δεν φορούσε...τιάρα στον γάμο της με τον Κάρολο

Η Δούκισσα της Κορνουάλης προτίμησε να φορέσει ένα εντυπωσιακό καπέλο για την τελετή
25/07/2020 - 14:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξέφυγε η χρήση των πυροτεχνημάτων...Τεράστιοι οι κίνδυνοι που ελλοχεύουν (VID)

Τι δηλώνει η Αστυνομία για το φαινόμενο που λαμβάνει όλο και μεγαλύτερες διαστάσεις

500 πακέτα αναχωρούν για την αιμορραγούσα Βηρυτό με ειδικές πτήσεις της ΚΔ (VID)

Το τεράστιο κύμα αγάπης και προσφοράς στον λυγισμένο Λίβανο συνεχίζει ακατάπαυστα

Σειρές με άδειες ξαπλώστρες στο Μακένζυ λόγω... λυμάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παραλία έχει «σφραγιστεί» με κόκκινες κορδέλες και η είσοδος στο κοινό απαγορεύεται
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Ευθύνες επί ερειπίων: Ενώπιον Εισαγγελέα πρώην και νυν Υπουργοί Λιβάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βηρυτός εξακολουθεί να θυμίζει εμπόλεμη ζώνη με την οργή του λαού να ξεχειλίζει

Ξεπέρασαν τις 750.000 οι θάνατοι από τον νέο κορωνοϊό παγκοσμίως

Ποιες περιοχές του πλανήτη έχει πλήξει περισσότερο η πανδημία

ΗΠΑ: Ιστορική ειρηνευτική συμφωνία μεταξύ Ισραήλ - Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων

Αναμένεται να οδηγήσει σε εξομάλυνση των διπλωματικών τους σχέσεων

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ