Ψυχαγωγία

Χωρίς κόμπλεξ η Αριστοτέλους "δέχεται"... γιαούρτι στο πρόσωπο on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους χωρίς κανένα κόμπλεξ "έφαγε" γιαούρτι στο πρόσωπο!

Ο λόγος ήταν ένα παιχνίδι που έπαιζαν στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και ο χαμένος θα έπρεπε να "ανεχτεί" το γιαούρτι στο πρόσωπο του. Η αγαπημένη παρουσιάστρια ακομπλεξάριστη, πήρε τη θέση της, έβαλε την ποδιά της και με "αντίπαλο" τον Τάσο Ευαγγέλου ξεκίνησε το παιχνίδι που τελικά όμως δεν κατάφερε να κερδίσει!

Δείτε το ξεκαρδιστικό παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"

Επόμενο άρθρο

Η Κόρτνεϊ Κοξ δεν αναγνωρίζει τον εαυτό της λόγω... πλαστικών επεμβάσεων!

Η "Μόνικα" από τα "Φιλαράκια" παραδέχεται ότι υπερέβαλε με τις πλαστικές
19/02/2019 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η αλλαγή που ετοιμάζει στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Θα βρεθεί στο γήπεδο κοντά στον άντρα της η γνωστή παρουσιάστρια;
22/05/2019 - 17:34

Η Αριστοτέλους με τη κόρη της κοντά στον Γιώργο Εφραίμ στο γήπεδο(ΦΩΤΟ)

Οι πανηγυρισμοί του πρωταθλήματος και η παρουσία της στον αγωνιστικό χώρο
18/05/2019 - 21:54

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ματωμένο μπάτσελορ πάρτι στην Αγία Νάπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αιματηρός καβγάς άρχισε δίχως λόγο και με ασήμαντη αφορμή...

Συγκινητικό αντίο στη μικρή "Αφροδίτη" από παιδιά δημοτικού (ΦΩΤΟ)

Έστειλαν το δικό τους μήνυμα μέσα από την τέχνη
Ελλάδα

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων
Διεθνή

Ζητούν την παραίτηση της Μέι μετά από τη νέα πρόταση για το Brexit

Συγκεντρώνονται επιστολές βουλευτών που ζητούν αλλαγή του καταστατικού του κόμματος

Αμερικανικό τελεσίγραφο στην Τουρκία για τους S-400

Απαράδεκτη παρέμβαση των Ηνωμένων Πολιτειών καταγγέλλει το Κρεμλίνο

Συρία: Οι ΗΠΑ βλέπουν «ενδείξεις» χρήσης χημικών όπλων και απειλούν με αντίποινα

"Οι επιθέσεις πρέπει να τερματιστούν" διαμηνύει εκπρόσωπος του ΥΠΕΞ

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 21:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ