Ψυχαγωγία

Η Ελένη Φουρέιρα ξανά στην Eurovision - Όλες οι πληροφορίες για την εμφάνιση της

Είναι οριστικό! Ξανά στη σκηνή της Eurovision θα δούμε την περσινή μας εκπρόσωπο στον διαγωνισμό τραγουδιού που έκανε όλη την Ευρώπη να... παραμιλά μετά την εκρηκτική εμφάνιση της στη σκηνή της Eurovivion. 

Συγκεκριμένα, θα βρεθεί στο stage τη βραδιά του τελικού (18 Μαΐου) με τους νικητές Conchita Wurst και Måns Zelmerlöw αλλά και τον Verka Serduchka και θα ερμηνεύσει το «Dancing Lasha Tumbai», το τραγούδι με το οποίο ο Verka Serduchka εκπροσώπησε την Ουκρανία το 2007.

Η Conchita Wurst θα τραγουδήσει το «Heroes», ο Måns Zelmerlöw το «Fuego» και ο Verka Serduchka το «Toy». Στο τέλος οι τέσσερις καλλιτέχνες, μαζί με τον Gali Atari, θα πουν το «Hallelujah» με το οποίο το Ισραήλ κέρδισε την Eurovision του 1979.

 

Επόμενο άρθρο

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Ήξεραν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατά εκτός από μένα"

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για πρώην σύντροφο του
16/04/2019 - 09:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα - Μποτία: Το οριστικό "τέλος" στη σχέση τους και όλες οι λεπτομέρειες

Ο λόγος χωρισμού, το ταξίδι και ο έρωτας που τέλειωσε...
19/01/2020 - 12:40

Το "αγγελάκι" που έπαθε...Φουρέιρα στη μέση της εκκλησίας και έγινε viral-ΒΙΝΤΕΟ

Ένα χαριτωμένο βίντεο με πολύ χορό έχει κατακλύσει το διαδίκτυο τις πρώτες ώρες το 2020
01/01/2020 - 13:00

Ελένη Φουρέιρα: Mίλησε και τραγούδησε στα αλβανικά (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαι περήφανη που είμαι Αλβανίδα" - H εμφάνιση της τραγουδίστριας και η δήλωση "φωτιά"
23/12/2019 - 17:55

Sandro Nicolas: Aποκάλυψε αν θα...χορέψει στην σκηνή της Εurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

To είδος του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει και η αγάπη του για τους...Κύπριους
21/12/2019 - 12:29

Tα νυχτοπερπατήματα της Φουρέιρα με τον...Sandro στην Αθήνα(ΦΩΤΟ)

Οι συμβουλές της Ελένης Φουρέιρα και η συνάντηση "κάτω από την Ακρόπολη"
20/12/2019 - 13:06

Αποκάλυψη! Οι ΟΝΕ πάνε...Εurovision; Όλες οι λεπτομέρειες

Η πρόταση του Χριστοφόρου και οι πρώτες πληροφορίες για ενδεχόμενη εκπροσώπηση της Ελλάδας
19/12/2019 - 16:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έριξαν στεφάνια ελιάς στη θάλασσα για να στείλουν μήνυμα ειρήνης (ΦΩΤΟ)

Ελληνοκύπριοι και Τουρκοκύπριοι πραγματοποίησαν συμβολική εκδήλωση στην Πάφο

Τη βίαιη σύγκρουση έδειξε η νεκροτομή στη σορό του άτυχου 23χρονου (ΦΩΤΟ)

Στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας νοσηλεύεται ο οδηγός του μοιραίου οχήματος

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση Ελληνικού ΥΠΕΞ σε Τουρκία

"Οξύμωρο να δίνει μαθήματα νομιμότητας ο κατεξοχήν παραβάτης"

Φρικτό τροχαίο με δυο νεκρούς στην εθνική οδό Λιβαδειάς - Θήβας

22χρονος και 24χρονος "έσβησαν" στην άσφαλτο

Χειροπέδες σε μέλος κυκλώματος με παράνομες υιοθεσίες

Δεν γνώριζε πως βρισκόταν στη λίστα των καταζητούμενων προσώπων και επέστρεψε στην Ελλάδα
Διεθνή

"Έχουν δύο λεπτά και 11 δευτερόλεπτα για να ζήσουν" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανατριχιαστική περιγραφή Τραμπ για τη δολοφονία του Σουλεϊμανί

Τραγωδία στην Τσεχία: Οκτώ νεκροί από φωτιά σε ίδρυμα για ΑμεΑ

Οι περισσότεροι έχασαν τη ζωή τους λόγω ασφυξίας λένε οι πυροσβέστες

Πέντε άμαχοι σκοτώθηκαν σε ρωσική αεροπορική επιδρομή στο Χαλέπι

Δυο παιδιά ανάμεσα στα θύματα, σύμφωνα με ΜΚΟ

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 14:30ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW