Ψυχαγωγία

Η Ελένη Φουρέιρα ξανά στην Eurovision - Όλες οι πληροφορίες για την εμφάνιση της

Είναι οριστικό! Ξανά στη σκηνή της Eurovision θα δούμε την περσινή μας εκπρόσωπο στον διαγωνισμό τραγουδιού που έκανε όλη την Ευρώπη να... παραμιλά μετά την εκρηκτική εμφάνιση της στη σκηνή της Eurovivion. 

Συγκεκριμένα, θα βρεθεί στο stage τη βραδιά του τελικού (18 Μαΐου) με τους νικητές Conchita Wurst και Måns Zelmerlöw αλλά και τον Verka Serduchka και θα ερμηνεύσει το «Dancing Lasha Tumbai», το τραγούδι με το οποίο ο Verka Serduchka εκπροσώπησε την Ουκρανία το 2007.

Η Conchita Wurst θα τραγουδήσει το «Heroes», ο Måns Zelmerlöw το «Fuego» και ο Verka Serduchka το «Toy». Στο τέλος οι τέσσερις καλλιτέχνες, μαζί με τον Gali Atari, θα πουν το «Hallelujah» με το οποίο το Ισραήλ κέρδισε την Eurovision του 1979.

 

Επόμενο άρθρο

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Ήξεραν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατά εκτός από μένα"

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για πρώην σύντροφο του
16/04/2019 - 09:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eurovision 2020: Αυτά τα ονόματα "φλερτάρουν" για την Ελλάδα

Όλες οι λεπτομέρειες για το καινούργιο φαβορί μετά το..."οχι" της μιας εκ των υποψηφίων
14/12/2019 - 13:01

Η Τάμτα σχολιάζει τον...Sandro και "φλερτάρει" ξανά με την Eurovision!

Άφησε ανοιχτά τα ενδεχόμενα εκπροσώπησης και μίλησε για τον Ελληνοαμερικάνο εκπρόσωπό μας
06/12/2019 - 18:34

Είναι επίσημο! Ο Sandro Nicolas θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision

Δείτε ποιος είναι ο εκπρόσωπος μας αλλά και την επίσημη ανακοίνωση
29/11/2019 - 19:03

H Eλένη Φουρέιρα προσποιείται... και προκαλεί αναστάτωση(ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκάλυψε πόσες πλαστικές έχει κάνει και σε ποια σημεία του σώματός της
28/11/2019 - 19:46

"Fuego" επί σκηνής έβαλε η Φουρέιρα στην Παραμυθούπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εκρηκτική της εμφάνιση και τι δήλωσαν στην κάμερα του Alpha μικροί θαυμαστές της
23/11/2019 - 21:22

Τα νυχτοπερπατήματα της Φουρέιρα στη Λευκωσία με την "Dream Team" του Fuego-ΦΩΤΟ

Συνάντησε "φωτιά" για την τραγουδίστρια με φίλους και συνεργάτες
23/11/2019 - 13:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ