Ψυχαγωγία

O Σάκης άκουσε το τραγούδι της Κύπρου για τη Eurovision και... ενθουσιάστηκε!

Ο Σάκης άκουσε το τραγούδι που θα μας εκπροσωπήσει στον φετινό διαγωνισμό της Eurovision και από την αντίδραση του καταλάβουμε ότι του άρεσε πολύ. 

Διαβάστε επίσης: Ακούστε το!Αυτό είναι το τραγούδι που θα μας εκπροσωπήσει στην Eurovision-ΒΙΝΤΕΟ

Η δισκογραφική εταιρεία της Τάμτα καλεί διάφορους Έλληνες καλλιτέχνες, τους δίνει ακουστικά και δυνατά στα ακουστικά τους παίζει το teaser από το "Replay". Ανάμεσα στους καλλιτέχνες και ο Σάκης Ρουβάς που τον είδαμε σε instastory στο λογαριασμό της δισκογραφικής εταιρείας να ενθουσιάζεται με το τραγούδι και να χορεύει στους ρυθμούς του. Οι δυο τους είχαν συνεργαστεί και στο παρελθόν σε τραγούδι αλλά και σε νυχτερινό μαγαζί.

Ολόκληρο το τραγούδι θα κυκλοφορήσει αύριο, Τρίτη 5 Μαρτίου! 

Δείτε την αντίδραση του Σάκη Ρουβά ακούγοντας το  teaser του "Replay": 

Επόμενο άρθρο

Ο Μαρίνος Κόνσολος φλέρταρε... on air τη Ναταλία Γερμανού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόψη του για το one night stand, το σεξ και όσα είπε για την προσωπική του ζωή
04/03/2019 - 12:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτό δεν το περιμέναμε! Η Τάμτα αναδείχθηκε η πιο...κακοντυμένη της Eurovision

Όλες οι λεπτομέρειες, η ψηφοφορία και ποιος άνδρας νίκησε τον "διαγωνσιμό"
27/05/2019 - 11:33

Ο Σάκης Ρουβάς απαντά αν θα συμμετείχε για τρίτη φορά στην Eurovision!

Ναι ή όχι απαντά ο απόλυτος Έλληνας σταρ σε μια ακόμα συμμετοχή
26/05/2019 - 12:54

Η στυλίστρια της Τάμτα απαντά στα σχόλια για την εμφάνιση της στη Eurovision

Η σκληρή κριτική για την εμφάνιση της Τάμτα και η απάντηση
25/05/2019 - 15:56

Η επιστροφή της Τάμτα από το Τελ Αβιβ και οι πρώτες δηλώσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το αποτέλεσμα και το "6" της Γεωργίας - "Κρίμα που πρέπει να απολογηθώ..."
20/05/2019 - 11:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ